Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Feneri Cimbomu Trabzonu deplasmanda yeneriz ?enol G?ne? ile s?k?nt? yok.

Yorum Yap

adamlar ne g?zel video yapm??lar facebook sayfas?nda..
      akhisar kalecisinin bizim ma?la gayse ma??n? kar??la?t?rm??lar..
      bug?n yumurtlad??? 2 gol var,bizim ma?ta en az 3 tane y?zde y?z ??kar?p kedi olmu?tu..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Evet FB'nin sitemi kontra atak degil, defansif ve fizikli oyuncularla oyunu tutup ileride ki yetenekli ayaklarla gol ariyor. Bu sistem oyle Pereira'nin planlayipta olusturdugu bir sistem degil, spontane gelisti ve oyle gidiyor.
        Hocalarinin sistemi 4-1-4-1.
        Topala o yuzden terso yapti sezon basi. Kafasindaki de soyza ile gecmekti orayi.
        Batirinca elemelerde vs. degisti is.
        Azizin baskisi bu. Topali oynat vs. pek spontane deil aslinda. Aykutun kokleri.
        Aykuttan sonraki mongol iyice korktugundan 3 tane atiodu bole orta sahaya.
        Hep aynilar. Degisen bisey yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Cift forvet isi tutumayinca, tek forvete gecip defansif ortasahalari ikilediler. Hatirlarsan adam her maca 2 forvet cikiyordu, Shaktar deplasmanina da oyle cikti. Ridvan "Pereira'nin bir B plani yok hep saldirmak istiyor" diyordu. Sonra fiyasko sonuclar gelince Mehmet Topal'a dondu ve oyle devam ettiler. Bu tutunca da fazla kurcalamadi. Sene basindan planladigi bir oyun sistemi degil bu. Bu sistem patlayana kadar devam edecekler.

Yorum Yap

her sene ayn? futbolu oynamalar?na ra?men fb ve gs ye y?llard?r ?nlem almayan adamlar td diye para kazan?yor bu ?lkede

Yorum Yap

?u ?erefsizlerin oynamadan ma? kazanmas?na sadece iki ?utlar?ndan birinin gol olmas?na deli oluyorum

Yorum Yap

Bize k?pek gibi oynayan kaleci, Gs ma??nda da k?pe?i olmu? oynam??.

Gs d??m??, bir tekmede sen vur ki kalkamas?n Akhisar, ama nerdeee.. Pilot tak?m? dokunur mu?

?erefsizler...

Yorum Yap

Serdar burda paylasabilirmisin? Merak ettim dogrusu...

Yorum Yap

Gs'yi niye dert ediyorsunuz?

Yorum Yap

https://www.facebook.com/AntipatiGru...4/?pnref=story

abi burada var

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gs'yi niye dert ediyorsunuz?
                      Daha da beter olsunlar, bitirebilecekleri en alt s?rada bitirsinler. Daha az para kazan?p UEFA kriterlerine tak?l?p Avrupaya gidemesinler. Amin

Yorum Yap

valla kartalbak?s?n?n facebook sayfas? payla?m?? ama link bulamad???m i?in buraya kopyalayam?yorum..

Yorum Yap

febe puan kaybedeydi iyiydi

Yorum Yap

Aslı Erhan Alpaydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ligde o kadar k?t? tak?mlar var ki sadece 3 tanesinin d??ecek olmas? b?y?k adaletsizlik.
                            Asl?nda ??yle bir sistem olsa daha kaliteli olur ?an e?risi gibi bir sistem olsa e?er ?ok k?t?yse 5 tak?m d??s?n yok sadece 1 tak?m s??t?ysa o tak?m d??s?n ??nk? mevcut sistemde 2 tane k?t? tak?m ??ksa di?erleri direk lifse kal?yor ve yat?r?m yapm?yor

Yorum Yap

Nani'ye sar? kart vermek i?in rakibinede sar? kart verdi.

Yorum Yap

S?per Lig 16. Hafta Ma?lar?

Ben de diyorum nani neden kart g?rmeye u?ra??yor sar? kart s?n?r?ndaym?? erken Noel zaman? fernandao da sar? kart g?rd? o da cezal?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X