Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ovvvvv galatasaray kadikoye f?ze yollamis

Yorum Yap

nas? bi ego var bu azizde ya

Yorum Yap

?kisinde .... biz haftaya gs ye koyup ge?elim ??rp?n?p dursunlar.

Yorum Yap

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin...

Yorum Yap

Celtic bunlara bir koyar, Uefa'dan elenirlerse Portekizli serseri cocugu istifaya davet ederler bu sefer, insallah karisirsiniz!

Yorum Yap

?ki saattir deli oluyorum ?u g?rkan dallamas?na. eleman her pozisyona azizenin a??s?ndan bak?yor. hatta azize canerin pozisyonu penalt? demi?. bu ona bile ?nce penalt? de?il dedi. ?? be? a??dan g?sterdiler de sonra evet penalt? olabilir ama hakem bunu g?remez falan diye k?v?rd?. bu adam benim maa??mdan kesilen vergiyle sat?n ald???m elektronikteki bandrolle faturalar?mda ki trt pay?yla ?dedi?im parayla orada yorum yap?yor. ama s?rekli feneri aklama derdinde feneri ?vme derdinde. Hakk?m helal de?ildir. gerisini kendi bilir.

Yorum Yap

kavga ??kt? g?zel oldu

Yorum Yap

Antebin hakk? yenmis.
                  Sari k?zlar yesinler birbirlerini

Yorum Yap

Gs fener kap???yor biz iyi de?ildik bize d?nm??t? t?m oklar ?imdi aradan s?yr?ld?k iyi oynay?p cinconu yenersek g?t?r?r?z

Yorum Yap

Bravo Bravo

Yorum Yap

Gs fena aciklama yapmis. Off ki ne off. Yuzune tukursem yarabbi sukur der demis resmen. Yiyin lan birbirinizi kopekler 😀

Yorum Yap

Yiyin birbirinizi koca kar?lar gibi, T?rk Sporunun i?ine ettiniz renkli k?pekler..

Yorum Yap

Aslı Adem Ate?ci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bravo Bravo
                            eleman tvde agladi ayakkabim yirtildi, caner agabey bana ayakkabi borclu diye

Yorum Yap

Lideriz ulan, ligtv denizliyi ??kar bu hafta da yay?na nas?l durdurcan Be?ikta?? de..

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ben feneri gayet iyi buluyorum. Bu kadar k?t? teknik direkt?re ragmen oyuncular?n kalitesi ve h?rs? ile etkili oluyorlar. Ha hakemler ?zellikle kartlar konusunda destekliyormu dogrudur. ama bu lig b?yle ve b?yle oynanmaya devam edecektir.Biz ilk zamanlardaki gibi etkili oynamal?y?z yoksa fener formdan d??mez gibi
                                Merak?mdan soruyorum Fener neden formdan d??m?yor ?
                                ertan fb tabii ki d??ebilir formdan. Benim en b?y?k korkum fenerin havaya girmesi.Havaya girince medya tff hakem gaz?yla iyi gidiyorlar.Ge?en senelerden farkl? olarak bizim iyili?imiz daha belirleyici.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X