Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Trtspordaki program resmen feneri koruma ve aklama program? olmu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fb bu ?lkede hep ma?durdur. Topal ve Potuk'tan bahsetmezler ama Markovic'in surat?na vurdular diye y?rt?n?rlar

Yorum Yap

?nder ?zen ?EREFS?Z damgas? yedi ya burada, helal olsun.. Futbol falan hikaye..

Yorum Yap

Aziz ?unu iyi biliyoruz

Bu ligde Mustafa Denizli ?enol G?ne? varken kendisi ?ampiyon olamayacak

Ba?ar?s?z olacaklar halbu ki tak?m?n?n buna ihtiyac? yok ?ok g??l? tak?m olmu? Fener

Ama allahtan Aziz Y?ld?r?m var

Yorum Yap

?nder ?zen'e ?erefsiz demek ayr? komedi

Samet Aybaba gibi ayr?ld?ktan sonra tak?ma y?netime sallamas? gerekiyordu o zaman tam ?erefsiz olurdu de?il mi?

Yorum Yap

Bu ?lkede fb bile "ben ma?durum" diyebiliyor

Yorum Yap

G?rd?n?z m? vergilerimizle d?nen TRT nin nas?l feneri kollad???n? Gurkan denen fenerli tam bir kat?ks?z fener fanati?i bu adam nas?l objektif olabilir ??? Yuh ! Yaz?klar olsun haram olsun

A?k?m?z Siyah Beyaz !

Yorum Yap

?u fener gollerinden ?nce verilen ta? kararlar? do?ru muydu? bana ikiside fb lilerden ??kt? gibi geldi?

Yorum Yap

Millet ?enol Hoca siyaset yap?yor diye k?z?yor ama doktor kubilay futbol yorumluyor.

Yorum Yap

Adamlar hem zengin, hem manip?lasyoncu hem de ma?dur!
                      Vay anas?n? say?n seyirciler!

Yorum Yap

Ben takt?m bu Kubilay'a arkada?.

Yorum Yap

Helal, ?nder ?zen'e de ?erefsiz dendi..

Yorum Yap

Seyrediyodum bakt?m g?zelim pazar aksamim pic olacak sinirden an?nda kapatt?m. Kafa rahat huzur bomba. Hi? sinir bozmaya gerek yok bu fener bu ya?a geldim hep ayn?. 30 sene ?ncede b?yleydi kesin daha eskiside b?yledir ?u andada ayn?. ?t ulur kartal koyar s?k?nt? yok yola devam

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Doktor kimli?iyle kat?ld??? her programda do?al beslenmenin ?neminden dem vuran, haz?r g?dalardan kesinlikle uzak durmam?z? sal?k veren ama bir haz?r ?orba firmas?n?n reklam?nda oynay?p paralar? cukkalamakta beis g?rmeyen Kubilay'? kaale almay?n derim ben.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Doktor kimli?iyle kat?ld??? her programda do?al beslenmenin ?neminden dem vuran, haz?r g?dalardan kesinlikle uzak durmam?z? sal?k veren ama bir haz?r ?orba firmas?n?n reklam?nda oynay?p paralar? cukkalamakta beis g?rmeyen Kubilay'? kaale almay?n derim ben.
                                Rt?k'e ?ikayet ederim ben bunu. Gitsinler futbol ile ilgilenen adam getirsinler. Milyon tane eski futbolcu var,devletin kanal?nda bu adam?n i?i ne? Sa?l?k programlar?na Baki'nin ??kmas? gibi bir ?ey bu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X