Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

fb 10 ki?i baya iyi oynad?.Antepten cac?k olmaz.
    Bizim i?in m?thi? 2 puan kayb? oldu.

Yorum Yap

Ders ?al??may? b?rak?p ma?? izliyordum buz gibi penalt?y? yedi son dakikada
      Neyse yine de puan b?rakmalar? cok g?zel oldu, L?DER BE??KTA?

Yorum Yap

Ohh be... Penalt?y? vermedi ama o direkten d?nen topta gol olabilirdi buna da ??k?r.Lideriz!!!

Yorum Yap

Yok Fenerbah?e bu ma?? al?rsa puan kaybetmez yok Gaziantep elle gol att? falan, rakiplerimizi kendi tak?m?m?zdan daha ?ok koruyoruz ?aka gibi. Bu ma?tan ?nce s?yledim deplasmanda 1-0 skoru patlar uzun s?rmez diye ?yle de oldu. Yere g??e konulamayan Fenerbah?e haftaya Ba?ak?ehir'e de tak?lacak.

Yorum Yap

Ulan antepin yerine ba?ka kim olursa olsun feneri yenerdi. Antep in?allah k?me d??er. Allaha ??k?r bu puan kayb? da iyi

Yorum Yap

Neyse hay?rl?s?yla lideriz 😀

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Penalt?yla ilgisi yok futboldan ?nce p.?li?i ??renen tipik T?rk futbolcusu, geriden gelen adama ??karsa bo? orta yapacak, d?nen top birde direkten d?nd? o ?akal?n y?z?nden bizim liderlik gidiyordu az kals?n...
                Canerin pozisyonuna penalti degil diyorsan bir daha izle bence

Yorum Yap

Cincon ma?? ?ncesi bu puan kayb? iyi oldu tak?m moral bulur

SM-G928C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    antep k?me d??er umar?m. b?yle rezil tak?m g?rmedim ben. antep 1 eses 2. yeminle ziyan tak?mlar.
                    valla rezil mezil gs yede fb ye de ?elme takt? adamlar,kaliteli olupta ne kalitesizlikler g?rd?k biz bu ligde ben memnunum antepten helal olsun mutlu hoca.

Yorum Yap

Oh bee, strese girmi?tim lan! Neyse ki kaybetmedi Antep.

Kalk?n bakal?m baban?z?n koltu?undan!

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        umudum yok malesef, aralarindaki son 10 macta Fenerbahce 9 kez yenmis 1 kez yenilmis, 24 gol atip 6 gol yemis

son 3 macta 9 gol atip 0 gol yemisler

zaaaaaa 9 mac sonra puan aldi antep

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Penalt?yla ilgisi yok futboldan ?nce p.?li?i ??renen tipik T?rk futbolcusu, geriden gelen adama ??karsa bo? orta yapacak, d?nen top birde direkten d?nd? o ?akal?n y?z?nden bizim liderlik gidiyordu az kals?n...
                          Penalt? yokmuuu Caner iki eliyle birden itiyor adam?. Canerin topla alakas? yok

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            antep k?me d??er umar?m. b?yle rezil tak?m g?rmedim ben. antep 1 eses 2. yeminle ziyan tak?mlar.
                            valla rezil mezil gs yede fb ye de ?elme takt? adamlar,kaliteli olupta ne kalitesizlikler g?rd?k biz bu ligde ben memnunum antepten helal olsun mutlu hoca.
                            2-1 yenildiler gs ye.

Yorum Yap

ntv ekran?n her yerine lider fb yaz?yordu yazsan?za lan ?imdi L?DER BE??KTA? diye!!!!

Yorum Yap

pozisyon % 1000 penalt?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X