Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Fener beter olsun, fark yesin de, gese i?in ne isteyece?imi bilemedim bu hafta. Olas? bir kay?p bizim ma?a "varlar?n? yoklar?n? ortaya koyacaklar? bir ya tamam ya devam sava??" olarak bakmalar?n? m? sa?lar yoksa hepten darmada??n olup kar??m?za ?yle mi ??karlar? Kazansa m? daha iyi kaybetse mi, siz ne dersiniz?
    Ben kaybetsinler derim abi, ??nk? sadece 3 puan? de?il inan? ve ?zg?venlerini de kaybedecekler yenilirlerse.

Yorum Yap

Aslı Aytac Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yar?n gs ma??nda sel?uk semih ve hakan kart s?n?r?ndalarm?? dikkatle izleyece?im ma?? sel?uk orta sahada o kadar ?ok faul yap?yorki ama hakemler es ge?iyor yar?nda bir baba gibi ?efkatle uyar?r onlar? sel?ukcu?um bir daha yapma tamamm? diye.
      Semih g?rmesin kart defans? bozuyor oynad??? zaman. Hakan kesin g?rs?n.

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Kerem Vatansever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Yar?n gs ma??nda sel?uk semih ve hakan kart s?n?r?ndalarm?? dikkatle izleyece?im ma?? sel?uk orta sahada o kadar ?ok faul yap?yorki ama hakemler es ge?iyor yar?nda bir baba gibi ?efkatle uyar?r onlar? sel?ukcu?um bir daha yapma tamamm? diye.
        Semih g?rmesin kart defans? bozuyor oynad??? zaman. Hakan kesin g?rs?n.

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
        semih g?rmesin,hakan i?in arada kald?m ??nki carol u sol bek oynat?p patlama yapabilir bizim ma?a, ama sel?u?un kart g?rmesi ibreyi tamamen bize d?nd?r?r derbide,hem orta sahalar? kalm?yor (bilal-emre ?olak) hemde sel?uk derbilerde saz? eline alabilen oyuncu,tak?m?na inan?lmaz duran top kazand?r?yor ayr?ca hakemle s?rekli dialog halinde olmas? tak?m?n?n oyuna tutunmas?n? sa?l?yor umar?m kart g?r?r.

Yorum Yap

Semih sar? kart s?n?r?nda de?il diye biliyorum 2 sar? kart? var san?r?m.

Yorum Yap

Hakan ve Sel?uk cezal? olurlarsa tarihin en k?t? Gs 11lerinden biriyle ma? yapar?z... ?zellikle Hakan ?ok iyi i?ler yap?yor. Hakemler bize yedirmez k?sacas? (:

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Antepli oyuncular kupa ma??nda cezalar?n? ?ekecek diye biliyorum ben. Tabi bu fenerin 3 puan alacak olmas?n? de?i?tirmez.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Chibuke 2 ma? ceza alm??..

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Semih sar? kart s?n?r?nda de?il diye biliyorum 2 sar? kart? var san?r?m.
                Do?ru semih de?il sabri s?n?rdaym?? ak?am a sporda haberlerde semih diye s?ylemi?lerdi.

Yorum Yap

?ki renkli de kazan?r.

Totem

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    gs 3 fb 3 biz 3 bence bu hafta
                    En zorlanacak takim biziz .insallah yanilirim.

Yorum Yap

Gs bug?n nah kazan?r. Ma? sonu al?nt?m? yapacam in?allah.

Yorum Yap

Sabri'nin s?zle?mesindeki uzama opsiyonunu iptal ettiler ?u saatten sonra oynamaz Sabri falan, feda sezonunda bize gelmedin g?revden korkup ka?t?n ya Mustafa Denizli, daha da beteri bir durum ile kar??la??yorsun ?u anda. Ak?am Bursa ma?? als?n sahada gerginlik ve k?rm?z? kartlar sar? kartlar havada u?u?sun da istifan? yazars?n

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ihs bol kartli kavgali bursanin kazanaca?? bir mac olur

Yorum Yap

Balta
                            Sel?uk
                            Sabri

kart s?n?r?ndaym??

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Balta
                              Sel?uk
                              Sabri

kart s?n?r?ndaym??
                              Kart g?rmeden tamamlarlar maci! Kart g?rmeleri b?y?k s?priz olur.

Yorum Yap

Ben bug?n beklenenin aksine sar? kart de?il k?rm?z? kart cezal?s? olacak diye d???n?yorum Gs'de. ?ok gergin ma? olacak, k?ran k?rana oynanacak bence. Ayr?ca Astana ma?tan tam 9 g?n ?nce ?stanbul'a gelmi? adamlar inanm?? durumda. O ma?ta da iyi efor harcayacak Gs, beklendi?i gibi kolay olmayacak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X