Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Akhisar yenilir.

HUAWEI G7-L01 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ben Gaziantep'in Fb'yi birak yenmeyi, berabere kaldigini bile hatirlamiyorum.
      Haftanin bankosu yine Fb.
      Bizim macta da her sey olabilir, yenilirsek psikolojikman dagiliriz, beraberlik bile cok kotu etkiler.
      Umarim Bursa beraberlik yapar, haftaya Gs'yi yendik mi Fb ile cekisiriz, bu hafta yine cok kritik.
      Anlamadigim bir sey, biz niye abuk sabuk takimlara puan kaybediyoruz.
      Ts ve Akhisar'a icerde yenildik, berabere niye kalamiyoruz, yenilmemeyi ogrenmek lazim.

Yorum Yap

Fener 3-4 atar, Antep'in ben de fenerden puan aldigini pek hatirlamiyorum.

Yorum Yap

Bu hafta lideriz al?nt?m? yapar?m..

Yorum Yap

Antep'e kald?ysa i?imiz...

Yorum Yap

Antepli oyuncular kupa ma??nda cezalar?n? ?ekecek diye biliyorum ben. Tabi bu fenerin 3 puan alacak olmas?n? de?i?tirmez.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

gs puan kayb? ya?ar kesin. fb yi bilmem.

Yorum Yap

Aslı Ozgur Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bu hafta lideriz al?nt?m? yapar?m..
                  Fark a??lmas?n bana yeter.
                  Umar?m yan?l?r?m ve beni de dahil edip al?nt?n? yapar ve rezil edersin

Yorum Yap

Antep kilitleyebilir ma??. Ba?kada puan alamaz zaten

Yorum Yap

Fenerbah?e nin deplasman da oynad??? her ma? i?in puan kayb?na s?rpriz bakmam.

Yorum Yap

fenerin ?n?m?zde ki 4 ma?tan ??karaca?? puan:5 (bu ma?tan 1 puan alacaklar), ba?ak?ehirle berabere kalacaklar, gen?lere yenilecekler. Al?nt?m? da yap?cam!

Yorum Yap

Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          fenerin ?n?m?zde ki 4 ma?tan ??karaca?? puan:5 (bu ma?tan 1 puan alacaklar), ba?ak?ehirle berabere kalacaklar, gen?lere yenilecekler. Al?nt?m? da yap?cam!

?n?allah abi

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Galatasaray puan kayb? ya?ayabilir de, Fb den pek umutlu de?ilim.

Gaziantep 2 K?rm?z? g?rd? bu hafta, Arokoyo, Chibiuike (?ibuike), ?ans falan olmazsa.. Fb al?r...
                            Arokoyo cezas?n? kupa ma??nda ?ekecek, Fener ma??nda oynuyor.?ibuke midir nedir o da 1 ma? yerse o da oynayacak.

K?s?tl? Antep kadrosu i?in kupa ma?lar? imdada yeti?ti diyebiliriz.Yaln?z puan kayb? zor.Fener g?le oynaya kazan?r.Puan kaybedecekleri ma? bu ma? de?il bence.

Yorum Yap

Bence ikisi de kazan?r. 3 ma?t?r kazanam?yor gs, 4'e ??karsa bu say?, 5.ma?a yani bizim ma?a B?lent Y?ld?r?m atan?r.

Yorum Yap

Gs zor da olsa kazan?r derbi ?ncesi puan kaybetmezler.

Gsnin biletini kesme ?ans? bizde var o y?zden as?l kaybetmesi gereken fener.Antep en az?ndan 1 puan alsa ?ok g?zel olacak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X