Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ts oyuncular relax ,adamlarin ma? umrunda degil

Yorum Yap

Aslı Ekrem Balkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Fenerin h?cumda be?endi?im tek ?zelli?i kanatlar? ?ok iyi s?f?ra iniyor, hatta bekleri de bunu yap?yor haliyle ?ok ?nemli bir art?. Biz gomez gibi pivot tipi bir adamla oynamam?za ra?men maalesef ne quaresma ne de g?khan bunu ?ok nadir ger?ekle?tiriyorlar, beklerimizi zaten hi? s?ylemiyorum bile
      bizde ki bu beklerle hi? bi zaman kapanan savunmay? a?amay?z.

Yorum Yap

?unlara nas?l yenildik arkada? ya. ?nsan?n can?n? s?kan bu. Fenerin yenmesi falan de?il.

Yorum Yap

Fabiano,Ba,Caner,Ozan,Volkan,Markovic,Fernandao adamlar?n yedek kul?besi. D?n Sinan Engin ??km?? Be?ikta?'?n geni? bir kadrosu var diyor ve bu adam zaman?nda menajerlik yapt? kul?pte.Fikret Orman da gidip bunun gibi adamlara dan???p transfer yapm?yordur hatta tam kendisine g?re bir ?al??an,g?reve bile al?r.

Yorum Yap

S?per Lig. 13. Hafta Ma?lar?

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ekrem Balkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Fenerin h?cumda be?endi?im tek ?zelli?i kanatlar? ?ok iyi s?f?ra iniyor, hatta bekleri de bunu yap?yor haliyle ?ok ?nemli bir art?. Biz gomez gibi pivot tipi bir adamla oynamam?za ra?men maalesef ne quaresma ne de g?khan bunu ?ok nadir ger?ekle?tiriyorlar, beklerimizi zaten hi? s?ylemiyorum bile
            bizde ki bu beklerle hi? bi zaman kapanan savunmay? a?amay?z.
            Ya beck iyi falan diyorlar ben ona ?a??r?yorum andreas beck bana kal?rsa h?cum y?n?nden Be?ikta?'a gelmi? gecmi? en katk?s?z futbolcudur, aman hilbertte ?ok defansif canim diye be?enmedi?imiz adamin h?cum katk?s? beck i 4 le ?arpar. ?smail konusuna hic girmiyorum e?er kul?be u? kuru?luk bir katk?m oldu ve bu paradan ?smail nasiplendiyse ben hakkimi helal etmiyorum...baz? arkada?lar a??r konu?tu?umu falan d???nebilirler hakl?d?rlar da ama ?smail'in Be?ikta?'ta olmas?n?n bizlere ihanet oldu?unun d???nenlerdenim...resmen kul Hakk? y?yor yeteneksiz !

Not : ?smail ?ampiyonluk gol?n? atsa bile d???ncelerim de?i?mez...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?imdi ismail 3-4 ma? oynuyor diye hemen 4 sene den % 300 zamla s?zlem?e uzat?rlar sen ondan sonra g?r c?mb???

Yorum Yap

mehmet ekiciyi ??kard? ya neyin kafas? bu

Yorum Yap

Bu erkan zengin ak?llara zarar !

Yorum Yap

ts de gol atabilecek tek adam Ekicide cikti. 3-0 biter.

Yorum Yap

ndoye yer i?gali ba?ka bi?ey de?il

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ndoye yer i?gali ba?ka bi?ey de?il
                        Erkan Zengin'de ?yle

Yorum Yap

Kafa at?yor. Carp??ma felan degil bu

Yorum Yap

ne gams?z adamlar yaa. hesaba yatan?n kara para oldu?unu anlad?lar heralde. ammaaann koyy .. der gibi oynuyor ci?ersizler

Yorum Yap

Mehmet baya?? kafay? koydu

Yorum Yap

Kafa att? ama faulu fener mi kulland??

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X