Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ozgur Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sneider ana ba?? s?vd? kart yok hakem ne yapmaya ?al???yor ya bu kadar olmaz
    Melo gittikten sonra yerine ge?ti.Basmalar s?vmeler ititrazlar ama kart yok.

Yorum Yap

Su sneijder itine de bir saglam girsin birisi. Serefsizsiniz ulan hepiniz, butun takim, butun camia. Sen de halis. Yardimcilarin da.

Yorum Yap

Bu g?n Tolga'n?n yedi?i gol?n hi? bir savunmas? yok. O kadar basit konu.

[emoji768]

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?izgi problremi var bu Halis ?zkahya'n?n. Bizim ma?ta da Volkan ?en'in d??ar?dan ?evirdi?i topu gorememi?ti. Birde Karab?k'e Almedia atmist?. Vermemisti. Bu hakemdi san?r?m. G?z?nde problem var, Astigmat problemi...
          Bu pozisyonda halise birsey diyemezsin kale arkasindaki hakem cizgide ve goruyor ..
          Cizgi hakemlik bir sey yok ki, tam cepheden de g?r?lebilecek bir pozisyon. G?zleri sa?lam olan herkes g?rebilir. Halis'in pozisyonuda g?rmek i?in m?saitti.
          Nasil cizgi hakemlik birsey yok net onun sorumlulugu o hakemi oraya neden koymuslar ?

Yorum Yap

[MENTION=26901]Ertan Sar?kaya[/MENTION] ;

D?nyan?n en iyi kalcesi gelsin tek bir hatal? gol yesin ?sl?klanacak diyorsun da ;

https://www.youtube.com/watch?v=Fib3MlPhtJI

D?nyan?n en iyi tak?mlar?n?n bile tesisleri bas?labiliyor mesela.. Hata var, hata var.. Ayn? hatay? s?rekli yapmak var.

1 yapars?n hata dersin eyvallah ama ayn? hataya bile bile d??ersen bu hata olmaktan ??kar.

Saha i?i ya da saha d??? tepki verilmelidir. Tepkini vermezsen sen taraftar olarak futbolcu ?zerinde ya da tak?m?n tamam? ?zerinde bir a??rl???n olmaz vurdum duymaz ya da laubali oynamaya devam eder oyuncu..

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              az ?nce yedi?i gol? abi
              ertanc???m nedir senin tolgay? hakl? ??karma ?abalar?n ben anlayamad?m akrabal?k felan m? var,bu kadar alakas?z ?rnekler verme kas?t ar?ycaz art?k
              benim tek akrabal???m Be?ikta? ile var abi, herkes bir oyuncuyu yerden yere vurmak i?in f?rsat ar?yor. Diyorum ki d?nyan?n en iyi kalecisi gelsin tek hatal? gol yedi?inde yine ?sl?klanacak ??nk? bay?l?yoruz oyuncular? harcamaya.
              tolgan?n ?sl?klanmas?n?n nedeni yedi?i tek gol m? san?yorsun, geldi?inden beri kalede g?ven verememi? olmas? m?,tak?ma y?llard?r tek ma? bile kazand?ramamas? m?,topu oyuna sokamamas?m?,reflekslerinin zay?f olmas?m?,?n?nde ki defansla dialo?unun ?ok sinir bozucu olmas? m?,her ma? sakatlanma edas?yla y?z?n? ek?itip sanki ona muhtac?z izlenimi yaratmas? m?,bizi ?ampiyonlu?a g?t?recek yolda yetersiz oldu?unu d???nen taraftar?n bununla olmuyor serzeni?imiydi bence ?sl?klanma sebebini iyi ara?t?r bu adam yetersiz savunulcak hi? bir taraf? yok.

Yorum Yap

az ?nce yedi?i gol? abi
                ertanc???m nedir senin tolgay? hakl? ??karma ?abalar?n ben anlayamad?m akrabal?k felan m? var,bu kadar alakas?z ?rnekler verme kas?t ar?ycaz art?k
                benim tek akrabal???m Be?ikta? ile var abi, herkes bir oyuncuyu yerden yere vurmak i?in f?rsat ar?yor. Diyorum ki d?nyan?n en iyi kalecisi gelsin tek hatal? gol yedi?inde yine ?sl?klanacak ??nk? bay?l?yoruz oyuncular? harcamaya.
                karde?im muslera bizde olsa 5 tane hatal? gol yese inan kimse ?sl?klamaz ??nk? herkes biliyorki o adam 5-10 tane ma? kurtaracak

Yorum Yap

Ulan pasa puan al bari

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

az ?nce yedi?i gol? abi
                    Verilmeyen golde hatal? a??ld?ya onu diyor as?l gol? degil. Tolga bu sene gayet iyiydi bu arada.

Yorum Yap

Tolgan?n yedi?i ilk golde terse yat???n? ne yap?caz.adam topu sa?a ?ekiyor tolga sola yat?yor.sanki penalt? kulland?.

Yorum Yap

?izgi problremi var bu Halis ?zkahya'n?n. Bizim ma?ta da Volkan ?en'in d??ar?dan ?evirdi?i topu gorememi?ti. Birde Karab?k'e Almedia atmist?. Vermemisti. Bu hakemdi san?r?m. G?z?nde problem var, Astigmat problemi...
                        Bu pozisyonda halise birsey diyemezsin kale arkasindaki hakem cizgide ve goruyor ..
                        Cizgi hakemlik bir sey yok ki, tam cepheden de g?r?lebilecek bir pozisyon. G?zleri sa?lam olan herkes g?rebilir. Halis'in pozisyonuda g?rmek i?in m?saitti.
                        Nasil cizgi hakemlik birsey yok net onun sorumlulugu o hakemi oraya neden koymuslar ?
                        Yok yok, tabiki de ?izgi hakeminin sorumlulu?u ama Halis'de gorebilirdi demek istedim.

Yorum Yap

Neyse konu da??lmas?n 3-4 ma? daha sabredelim devre aras?nda eksikler transfer edilir umar?m. Kas?mpa?a sa?ma sapan alakas?z komik bir gol at?p ?ne ge? de morali bozulsun Mustafa beyin

Yorum Yap

Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Tolgan?n yedi?i ilk golde terse yat???n? ne yap?caz.adam topu sa?a ?ekiyor tolga sola yat?yor.sanki penalt? kulland?.
                            ge?en sene g?nay oynarken ts ma??yd? san?r?m. benzer pozisyonda b?yle uzanarak ?ekip alm??t? adam?n aya??ndan topu.yaz?k ediliyor inan ki g?naya.

Yorum Yap

gole gel ..

Yorum Yap

Yedi pasa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X