Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Aynen oyle. Gs'lilerin yattigi gibi bizimkilerin de bizi yenmek icin bir yerlerini yirtmasini yillardir goruyoruz.

Ha bu sefer Veysel de kurtaramaz gs'yi Bizim macin aynisini oynasinlar en az 2 fark atarlar.

Allah Kas?mpa?a'ya Atanur ?ans? versin, Amin.

Hahaha al iste forumun nefret ettigi kisi haline geldim sonunda

Ama kotu dua ettin bak normalde cok sanssiz bir insanimdir

D?zeltelim; Tavladaki Atanur ?ans? diye

Yorum Yap

Gaziantep haftaya fb ile oynuyor 2 oyuncusu k?rm?z? g?rm??. Chibuke ve Arokoyo.

Yorum Yap

Aslı Tolga Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Gaziantep haftaya fb ile oynuyor 2 oyuncusu k?rm?z? g?rm??. Chibuke ve Arokoyo.
        9 ki?i 2 gol att?lar berabere bitti ma?

Yorum Yap

Hafta i?i kupa ma?? varm?? Antep'in k?rm?z? cezalar? orada ?ekiliyor diye biliyorum.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hafta i?i kupa ma?? varm?? Antep'in k?rm?z? cezalar? orada ?ekiliyor diye biliyorum.
            Arakoyo ?ift sar?dan g?rm??, kupada ?eker ama diger Chibuke nasil gord? acaba k?rm?z? kart?

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Arakoyo ?ift sar?dan g?rm??, kupada ?eker ama diger Chibuke nasil gord? acaba k?rm?z? kart?
              ?zetleri bekliyorum umar?m tekme felan atmam??t?r. O tarz hareketlere minimum 2 ma? veriyorlar ??nk?

Yorum Yap

Yerdeki adam?n bile?ine ?ift tabanla basm?? tek ma?la kurtulaca??n? sanm?yorum.

Yorum Yap

Pasada Isaksoon, Omeruo oynamiyor. Orta sahada da ofansif Scarione'yi tercih etmis Riza hoca. Hele ki bizim mactan sonra Gs galibiyeti garanti gibi bir sey suan.

Yorum Yap

Hadi bakalim eren derdiyok,adem,tunay,donk bize karsi it gibi oynamistiniz. Ozellikle bu 4 adami dikkatle izleyecegim.

Yorum Yap

Kas?mpa?a puan alsa da ?u olumsuz hava biraz olsun da??lsa.

Yorum Yap

Birazdan buyuk yatis isimli filmi izlemicem sinirim bozulucak diye. Hani bize saldiran sert oynayan hayatinin macini oynayan kasimpasayi izlicez birazdan.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Yorum Yap

kas?mpa?a bug?n sa??na m? yatacak soluna m? yatacak bakal?m. Bize ayaklar? popolar?na de?ene kadar pres yapanlar bakal?m gs ye ne oynayacaklar.

Yorum Yap

Kas?mpa?a sahada bizim ma?taki h?rs?yla oynamazsa R?za hoca da ?ifo gibi olacak g?z?m?zde. Yenilebilirler ama ??k?p adam gibi top oynas?nlar.

Yorum Yap

Isaksson yok, Scarione yedek. Bu gs kadar balli takim yok bu dunyada. Surekli yedek kalecilere karsi oynuyor herifler. Hic umudum yok. Sinirim bozulacak yine...

Yorum Yap

Bo?una izleyip can?n?z? s?kmay?n. Ligde tutulma ma?lar? daha ?ncede yazd?m genelde Halis'i at?yorlar bu t?r ma?lara.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X