Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

akisar 1 bursa 2
    mersin 1 fener 2
    kayseri 1 pa?a 1
    gs 2 ant 1
    torku 2 es 0
    osmanl? 1 rize 1
    ts 2 gen?ler 1
    Be?ikta? 3 sivs 1
    antep 1 bld 2

Bunlarda benim skor tahminlerim olsun

Yorum Yap

Ekmek ??kmaz m? bug?n ???

Yorum Yap

Bug?n bize ekmek filan ??kmaz bence.

Derbiye kadar biz ?zerime d???p t?m ma?lar?m?z? kazanal?m da gerisi ?nemli de?il.

Yorum Yap

bugun iki k?z karde? kazan?r, biz kendimize bakal?m

Yorum Yap

vederson ve wellington yok

vedersonun olmamas? avantaj mersin i?in fakat zaten kadrolar? berbat durumda wellingtonun olmamas? dahada k?t?

fb kesin kazan?r gibi net skorla

gs ma??nda bir s?rpriz istiyorum umar?m etoo reis patlat?r

Yorum Yap

Hamza olmadan daha iyi oynar bu yosmalar. Fener de kaostan faydalan?r. Ne ball? tak?m bunlar arkada?.

Yorum Yap

Antalyay? bizim ma? d???nda izlemedim a??k?as? fakat o ma?taki gibi a??k ve y?ksek tempoda oynamay? denerlerse ben gs ye bi' s?rpriz yapmalar?n? bekliyorum. H?zl? ve y?ksek tempoda oynayan tak?mlar gs yi bozabiliyor

Yorum Yap

Kertenkeleler 2-0 ma?lup, bizim macta bir taraflar?n? y?rtm??lard?. Simdi 2 top yapam?yorlar.

Yorum Yap

Aslı Murathan Ocak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    globaliddaa 2m2 minutes agoView translation
                    Mersin ?dmanyurdu'nda paralarini alamadiklari icin hafta ici antremanlarina cikmayan Wedersson ve Welington kadro d??? kaldi
                    Antrenma di?er oyuncular da ??kmad?,B.Korkmaz da desteklemi? oyuncular?.Niye sadece bu ikisi kadro d????Fener i?in rahat ma? olacak gibi duruyor...

Yorum Yap

Daha beter olun kertenkeleler iki top yapam?yorlar sonu? ne olursa olsun Ertu?rul gider bu Ma?tan sonra

Yorum Yap

Sine?i ezer gibi ezdiler valla, 3-1

Bize k?pek gibi oynad?lar, sinek gibi ezildiler

Edit: ?yi ki hayvanlar var.

Yorum Yap

Avrupa ma?larinin olmad??? hafta bile yine biz bunlardan sonra oynuyoruz.?kisinin de puan kaybi ya?ayacagani dusunmuyorum.Ligin daha ortalari olsa bile ?zellikle i?erideki ma?larda takimin o baskiyi yedigi ortada.Bu haftanin en k?t? senaryosu hem bizim hem Fb'nin puan kaybedip Gs'nin yar??a ortak olmas? olur.En iyi senaryo ise hem bizim hem Fb'nin kazanarak Gs'ye "g?le g?le" demek olur.

Yorum Yap

nakoulmay? kesmi? b?lent,sonrada diyolar vay efendim hocalar?m?z neden ba?ar?s?z,nurullah kurtars?n seni kasap b?lo.

Yorum Yap

Gs puan kaybeder

Yorum Yap

Nakoulma oynamiyor, saka misiniz nesiniz arkadas..Bilerek yapiyorlar bence..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X