Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Kac golu olduki buragin

Sent from my iPhone using Tapatalk
    5 gol oldu abi

Yorum Yap

Arkada?lar hakem falan yard?m etmese de esesi zaten yener gs. Ben bu ma?a pek tak?lmam. Biz kendi ma?lar?m?za bakal?m .

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

haluk ulusoylu 90 l? y?llar?n kopyas?n? ya??yoruz o kadar lobileri var ki federasyonun i?inde bunlardan kurtulman?n tek yolu bunlar?n yok olmas?. Dun hac?osmano?lu bir ?ike itiraf? yapm??t?r. Federasyonun atad??? bir hakem teknik direkt?r?n? kurtarmak i?in ts-gs ma??nda operasyon yapm??t?r dedi. ?imdi yapmam?? olsa hakemin ve federasyonun dava a?mas? laz?m, ses yok. E bu bizim savc?lar pfdk vs kurumlar ne yapar? Bu adamlar t?rk futbolunun da adaletinin de i?ine ediyorlar, allah tez zamanda belan?z? versin ?erefsiz kans?z k?pekler.

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Hac?osmanoglu 2-3 hakem vursa da ortalik senlense bari, dun mafyaliga geri donecem diyordu, goz gore gore yine Gs'yi sampiyon yapacaklar.
          Besiktas isterse uzay futbolu, galaksi futbolu oynasin, Uefa Ligi'ni alsin, burasi Turkiye, oncelik Gs ve borclari, mali kriterlerden hemen kurtulunmali ve sampiyon yapilmali bu capsiz, hirsiz takim!
          Hac?osmanoglu 2 Ba?kan daha ??karsa Hakemlik d?zelir y?llard?r ayn? ?eyi savunuyorum

Yorum Yap

Bo?verin bunlar? biz kazanal?m onlar kudursun

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bo?verin bunlar? biz kazanal?m onlar kudursun
              Yar?n olas? bir puan kayb?nda kafay? yeriz. Lig de?il sirk yemin ediyorum ya

Yorum Yap

edit
                En son düzenleyen Arma?an Mirzanl?; 30-10-2015, 00:43.

Yorum Yap

Neymis top benden cikmis da korner degil autmus fairplaye baksana.. Yiyosa penaltida kendimi yere attim penalti degil deseydiniz cakma fairplayciler

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Neymis top benden cikmis da korner degil autmus fairplaye baksana.. Yiyosa penaltida kendimi yere attim penalti degil deseydiniz cakma fairplayciler
                    tabi kaday?f gibi ma? kadrolu gese hakemi y?ld?r?m....

Yorum Yap

L?w yar?n da Gomez'i izler

Yorum Yap

su sifatina tukurdugumune hala hakemlik yaptiriyorlar ya bu ulkeden bir cacik olmaz. allah hepsinin bin turlu belasini versin tffsinden mhksine hakemlerine galatasarayina fenerine kadar.

Yorum Yap

21.092 seyirci.

Yorum Yap

Rasim Ozan hakemi konusacak m? bakal?m.

Yorum Yap

O degilde idmanda bile boyle laubali oynanmaz..

bu gs bizi anca alehimize hakem hatasiyla yada biz kotu oynarsak yenebilir

Yorum Yap

Eski?ehir'in ?st ?ste 7.nci ma?lubiyeti

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X