Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

puan kayb? ?nemli de?il biz kazanal?m yeter osmanl? ?ok bozdu bu arada son ma?larda

Yorum Yap

sar???nlarda puan kayb? olmaz gibi g?z?k?yor bu hafta. Bizim iki zorlu ma??m?z var kas?mpa?a ve bursa deplasman? 6 puan psikolojik olarak ?ok s?k?nt?ya sokar rakipleri

Yorum Yap

fener kesin puan kaybeder.
        ama gs al?r diye d???n?yorum.
        fener ma??n?n ikinci yar?s?nda baya iyiydiler.
        kendi sahalar?nda puan kayb? ya?amazlar.
        ama yan?l?r?m in?allah.
        ikiside berabere kal?rsa ne g?zel olur

Yorum Yap

kas?mpa?adan korkuyorum kapanan tak?mlar? zor a??yoruz adamlar en az gol yiyen tak?m
          osmanl?spordanda ?mitliyim puan al?rlar gibime geliyo
          gs zorlanmaz

Yorum Yap

Biz kazanal?m, sinirden kudursunlar

Yorum Yap

Caner sakatland? en az 2-3 ay oynayamaz

Yorum Yap

ilk ma?? biz oynay?p fark? 7 ye ??karsayd?k, bunlar?n ma?lar? izlemesi ne keyifli olurdu

Yorum Yap

Bunlar bu sene yan?m?za bile yakla?amazlar. Antalya ma??ndan sonra tozunu atar?z bu ligin diyebiliyorum. Stad?miz bitti?inde Allah renklilere kolayl?k versin...

Yorum Yap

Fark? a?abildi?imiz kadar a?al?m. Unutmay?n bizim de formsuz zamanlar?m?z olacakt?r. Her ma? b?yle Barca gibi oynayamay?z.

Yorum Yap

Eski?ehir daha deplasmanda gol atamam??.

Yorum Yap

Galatasaray banko, Fener zorlan?r, Trabzon al?r, Sivas hoca de?i?tiyse kazan?r.

Yorum Yap

Gs berabere, Fener kaybeder. Digerleri ?okta fifi.

Yorum Yap

?ki renkli de kazan?r.

Yorum Yap

osmanl? son ma?larda bozdu iyice ama yinede feneri zorlayabilir webo oynasa ke?ke sakatm? bilmiyorum galatasaray ise hen?z zorlu s?rece girmedi es esi rahat yener sonra rize deplasman? antalya i?eride kas?mpa?a bursa ve bizimle oynayacak bu 5 ma?ta puan kayb? bekliyorum es esin puan almas? imkans?z...

Yorum Yap

Osmanl? bu sezon b?y?k tak?mlara kar?? oynad??? 2 ma??da kazand? , ama son 3 ma??n? kaybetti. fenerde 5 eksik var hem Nani hemde V.?en sakat ayr?ca Caner , Ba ve Kadlec'te sakat puan kayb? ya?amalar? i?ten bile de?il.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X