Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Pazartesi gecesi 2. ve 3. ye 4 er puan fark atm?? olabiliriz.

Yorum Yap

Berabere bitsin.

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Berabere bitsin.
        G?zel olur

Yorum Yap

Berabere bitsin bunlar?n ma??..

Yorum Yap

ben gs nin ya beraberlik ya galibiyet alaca??n? d???n?yorum, fb kadro kalitesi olarak a??k ara ?nde ama gs muhtemelen orta sahay? vermemeye ?al??acak, bunu da ba?ar?rsa puan al?r. her ne ?ekilde olursa olsun bizim muhtemel galibiyetimiz ?ok i?e yarayacak bu hafta

Yorum Yap

T?rk futbolunu kim y?netiyor acaba, Aziz Y?ld?r?m ge?en hafta ''bizim ma?lara Mete Kalkavan, Ali Palab?y?k neden atanm?yor'' dedi. Ge?en hafta Kalkavan derbiye de Palab?y?k atan?yormu?. Gen? hakemler y?netsin dedi an?nda gen? hakemler g?revlendirildi. Al?n size fenerin senelerdir ?ampiyonluk potas?nda olma sebebini....

Yorum Yap

Bence her hafta ma? ba?l??? a?mak gereksiz.
                ?stte sabit bu sezon ba?l??? var zaten.

Neyse biz yenelim de. S?k?nt?l? ma?. Hem stad a??l??? hem de Eto'o. ..

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Fb ?ok rahat kazanacak , 2-0 falan bekliyorum 3 de olabilir.
                  Adamlar?n Kayseri ma??n? izledin mi Halil. Derbi havas? ba?ka olur diyorsan da fenerin havas? mavas? kalmam??. Ben Kayseri'de ki futbola bakarak fener gol bile atamaz diyorum.

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Berabere bitsin.
                    Fener yensin. Fenerden bur cac?k olmaz ama Gs iyi tak?m olmu?. Son Gen?lerbirli?i ma?? iyiydi adamlar.

Yorum Yap

bu videodan sonra ma? berabere bitsin.ger?i zaten bizim i?in en iyi sonu? beraberlik.derbiye 70.000 basacak kadar g?z? d?nm?? tak?m?na k?r?
                      k?r?ne g?venen de ap???p kals?n istiyorum.

Yorum Yap

Her fb-gs ma? ?ncesi fener k?t? gs bu aralar ?ok iyi kazanabilir, ma? sonucu fener galibiyeti..Al??t? herkes

Yorum Yap

Aslı Yusuf Arslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bu videodan sonra ma? berabere bitsin.ger?i zaten bizim i?in en iyi sonu? beraberlik.derbiye 70.000 basacak kadar g?z? d?nm?? tak?m?na k?r?

kameray? kapatt?ktan sonra ki muhabbet.

bas abi bas bas bas iptale bas.

Yorum Yap

Fener yar?n ajaxa yenilirse gs yensin. ?ok kar???rlar 16 sene sonra bu kadar para harcam??ken yenilirlerse aziz ta? ?st?nde ta? komaz. Ters senaryoda en g?zel sonu? beraberlik, beraberlikte Pereira'y? kovmazlar 4-4-2 gibi bir formasyonda tak?m?n boyunu 50 metreye ??kar?p bu kadro nas?l oynat?lmamal? sorusunun cevab?n? her hafta tekrar tekrar izlerler.

Yorum Yap

fb k?t?, gs iyi diye lanse ediliyorsa, bu ma?? fb al?r ozaman

ma? sonucu 3-1 veya 4-1

Yorum Yap

Aslı Yusuf Arslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ok bariz viral bu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X