Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

"Cavanda dururken neden beck gibi s?radan bir oyuncuyu ald?k" ?eklinde d???nen bir?ok ki?i eminim haftalar ilerledik?e bu d???ncenin yanl?? oldu?unu daha iyi anlayacaklar

Yorum Yap

Golleri kim att? diye bakt?m

P. Nakoulma bi an P. Nouma okudum [emoji4]

Yorum Yap

Nakoulma ger?ekten iyi adam fizik kalite

?enol G?ne? kendisini ?ok parlat?rd? asl?nda olcaydan daha atletik bir adam

Yorum Yap

?ota gider heralde 3-0

Yorum Yap

Trabzon tek y?nl? tak?m kapan?p kontrayla ciktiklarinda etkili oluyorlar. Bize kar?? taktikleri tuttu sadece. Biz de biraz kismetsizdik o ma?.

GT-I9301I cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?ota gider heralde 3-0
              Gitsin zaten, neden takimin basina getirildi anlamadim. Iyi bir hoca gelsin en azindan Fener ma?larindan puan alir, GS ma?i kaybedildi nasil olsa.

Yorum Yap

Kals?n ?ota'ya iyi b?yle. Beter olsun " Kartal'a binenler."

Yorum Yap

ts de santras? yap?lmayan gol?n tad?na bakt? sonunda, ama ma?lup oldu

Yorum Yap

Trabzon ?ok k?t? ger?ekten. ?u haliyle oyunculara bak?yorum, sene ba??nda herkesin s?yledi?inin tam tersi durum var

Beck > cavanda
                    Atiba > mbia

mbia belki bizde olsa ?ok iyi oynayabilirdi ama Cavanda h?z? d???nda tam bo? adam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Denayer'de iyi top?u bizimkilerden. Onu niye almad?k?

Yorum Yap

Transfer N?betindeyiz Bekliyoruz forumu mesajlar?na g?re futbol de?erlendirmesi yap?lsa ligdeki her oyuncu bizimkilerden iyi zaten.

Atiba'y? yerden yere vuranlar? biliyorum ben. S?zle?me uzat?ld? diye vizyonsuz ilan edenlerin listesi yap?lsa 7-8 sayfa s?rer.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Transfer N?betindeyiz Bekliyoruz forumu mesajlar?na g?re futbol de?erlendirmesi yap?lsa ligdeki her oyuncu bizimkilerden iyi zaten.

Atiba'y? yerden yere vuranlar? biliyorum ben. S?zle?me uzat?ld? diye vizyonsuz ilan edenlerin listesi yap?lsa 7-8 sayfa s?rer.
                          forzan?n ?zeti.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Atiba s?radan bir adamd? ve onun gibi y???nla top?u vard?. Hi? gerek yoktu s?zle?mesinin uzat?lmas?na ve b?rakal?m gitsindi... ?ok anl?yoruz futboldan ger?ekten!!

Yorum Yap

Gomez'i istemeyenler vard?.

Galiba en son ta? oldular.

??in ?akas? bir yana bir oyuncunun stilini, tarz?n? be?enmezsin ve bu sebeple istemezsin. Buna sayg?m sonsuz.

Ama o ba?l?kta ?nemli olan ego tatmini oldu?u i?in genelde yerden yere vurulanlar sene i?erisinde kral oluyor.

Yorum Yap

bizim forumda top?u dayanm?yor ger?ekten. cavanda 2 g?n ?v?ld? bugun s?c?p s?vam??. ho? sota kafas?z? gitmi? sol bek oynatm?? adam?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X