Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizim i?in ikinci zor fikst?r ba?l?yor. Ger?i akhisar fenere kaybeder diyordum ama belli de olmuyor, ?ok de?i?ken bir ligimiz var. Bundan sonra arkam?za bakmamam?z gerekir. ?n?ne geleni yenecen. Derbilere de en k?t? beraberli?e ??kacaks?n.

Yorum Yap

kayseriden bi?ey beklemeyin, ben 3-4 farkl? skor bekliyorum fener lehine
      gen?ler gs ye ?elme takabilir, s?k?c? bir tak?m olmu?lar, beraberlik kokuyor
      ts b?y?k ihtimale puan kaybeder
      kazand???m?z taktirde ge?ti?imiz hafta gibi bu haftay? da ?ok karl? ge?irebiliriz.

Yorum Yap

Yeri burasi mi degil mi bilmem, ama kendi imkanlarimla lick tv'ye bir PIERO hazirladim. Gozune soksunlar cirkefler...

Yorum Yap

As?l tehdit gs bence. Bir halt oynamadan yine kazanmaya ba?lad?lar.
          Bu hafta da yenerler.

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            As?l tehdit gs bence. Bir halt oynamadan yine kazanmaya ba?lad?lar.
            Bu hafta da yenerler.
            Febeye kadar kayip kayip gitselerdi. Kopacaklardi.
            Febe yaracak onlari cunku cok bariz yani.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bakal?m gs bu hafta nas?l hakemle kazanacak

Yorum Yap

9.hafta fb-Gs ma?? var bu hafta bu iki tak?mda puan kaybetmez derbi ?ncesi.?kiside kazan?r.

Yorum Yap

4 ma?l?k Ba?ak?ehir hakk?m?z var. Birini ?s ma??nda kullansak bari.

Yorum Yap

Aslı Venhar Osmani tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yeri burasi mi degil mi bilmem, ama kendi imkanlarimla lick tv'ye bir PIERO hazirladim. Gozune soksunlar cirkefler...

karde?im eline sa?l?k ama lig tv zaten sahtekar pezevenk.
                    ama bu pozisyonda durdu?u yer yanl?? olan yanhakemin direk kald?rmas? laz?m bayra?? alternatifi yok.
                    ona ?a??rd?m ben adamlardan 1mt ilerde ve kendisi ile ?izgideki en yak?n adam fernandao.

Yorum Yap

bu hafta ne olur bilmem ama sonraki hafta ?s , kad?k?yde feneri yenerse ?ayet , bu sezon fener i?in bitmi? olur
                      o y?zden o ma?ta ?s'nin yenmesi daha iyi olur Be?ikta??m?z i?in.

bu arada Kweuke baya formda , bu hafta bizim savunmaya daha ?ok i? d??ecek. Ersan'?n Eski?ehir ma??ndaki formunu biraz daha artt?rmas? gerekecek.

SALDIR BE??KTA?'IM OLEYYYY !

Yorum Yap

Bu spor tv program? ba?l??? nerde bulamad?m?

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          4 ma?l?k Ba?ak?ehir hakk?m?z var. Birini ?s ma??nda kullansak bari.
                          Imkani yok onun.

Yorum Yap

Aslı Venhar Osmani tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ligtvye g?re de ofsayt ama adamlar koldan alm?yorlar hizay? dizden al?yorlar. V?cudun en u? noktas?n? almas? gerekiyor, kimsenin dikkatini ?ekmemi? hayret, yada ben yanl?? biliyorum.

Yorum Yap

Medet.
                              Bende ayak bastigi yerden alinir diye biliyorum.

Yorum Yap

Ofsayt futbolcunun kurallar dahilinde topa dokunabilece?i uzvundan hiza al?n?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X