Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ne gariplik var ki, ben cozemedim ?

Evet direkt :d
    direkt turkce mi yahu oyle bir kelime var mi? benmi yanlis biliyorum ingilizce direct turkce direk.

not: ben yanlis biliyormusum galiba
    ya ben ?ss s?zelde 63. olmu? adam?m :P tdk o zamanki d?nemde direkt kullanmam?z? ?neriyordu direk kelimesi boruyu ?a?r??t?r?yor diye m?htehcen kar??lanm??t? o y?zden hep direkt kelimesini kullan?r?m. ama tabi son d?nemde tdk'y? takip edemiyorum o kadar ?ok g?ncelleme yap?yorlar ki en son depresyon i?in g???m kelimesini uygun g?rm??ler. ya bo?ver i?te kafalar?na g?re tak?l?yor adamlar ha direkt ha direk. anlad?n sen i?te
    tamam kardesim kusura bakma ben yanlis biliyormusum ogrendim haha

Yorum Yap

kazanip ustumuze ciktilar. yarin yeneriz insallah

Yorum Yap

Dil bilgisi dersinden maca d?nuyoruz;

ha direk ha demir yapistir Muhammet Demir :d

Yorum Yap

Aslı O?uz Ayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          bu kadar k?t? oynayarak nas?l ma? kazan?yorlar hi? anlayam?yorum

General Mobile 4G cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
          kotu diyorsunuzda gol atana kadar tek kale oynuyorlar ztn. gollerle beraber en az 4-5 net poz vardi ztn atiyorlar adamlar
          Aynen gs bugun golu attiktan sonra rolantiye aldi oyunu antep berbat oynadi zaten

Yorum Yap

Gs ile fb bizden ?ok ?nde ?ampiyonluk olarak. Ama g?r?yoruz ki hi?bir ?ey oynamadan puan topluyorlar. Ayn? bu ak?am oldu?u gibi. Bu ligde ne oynad???n?n bir ?nemi yok. 3 puan? al yeter demek ki.

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ne gariplik var ki, ben cozemedim ?

Evet direkt :d
              direkt turkce mi yahu oyle bir kelime var mi? benmi yanlis biliyorum ingilizce direct turkce direk.

not: ben yanlis biliyormusum galiba
              ya ben ?ss s?zelde 63. olmu? adam?m :P tdk o zamanki d?nemde direkt kullanmam?z? ?neriyordu direk kelimesi boruyu ?a?r??t?r?yor diye m?htehcen kar??lanm??t? o y?zden hep direkt kelimesini kullan?r?m. ama tabi son d?nemde tdk'y? takip edemiyorum o kadar ?ok g?ncelleme yap?yorlar ki en son depresyon i?in g???m kelimesini uygun g?rm??ler. ya bo?ver i?te kafalar?na g?re tak?l?yor adamlar ha direkt ha direk. anlad?n sen i?te
              tamam kardesim kusura bakma ben yanlis biliyormusum ogrendim haha
              ya abi ne demek esta?furullah herkes sall?yor art?k zaten sen en masum ?rne?i verdin, millet ne hatalar yap?yor saysam g?lmekten ?l?r?z

Yorum Yap

Herkezin bayildgi denayerde bi siknti var tum ataklar onun kanadindan geliyor

Yorum Yap

Dil bilgisi dersinden maca d?nuyoruz;

ha direk ha demir yapistir Muhammet Demir :d

Yorum Yap

Bu Gs bala d?te kazan?yor hep bunlar?n borular? da patlayacak yak?nda umar?m devre aras?na kadar 5-10 puan kayb? ya?arlar da ikinci yar?da 2-3 oyuncu alacaklar? a?ikar. ?ampiyonluk bizle Fb aras?nda ge?ecek bu sene ya ben bu iki tak?m?n yar???n? oldum olas? severim. Gs'nin oldu?u ortamda hi?bir ?ey legal de?ildir.

Yorum Yap

Bira becerikli her takim gs yi cok raht yener.
                      Bunu biz yapamiyoruz yillardir bazen fener

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ulan spartak zenit maci varmis bugun. Keske gitseydim maca.
                        Su igrenc maci izleyecegime onu izlerdim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        cska - lokomotif de bug?n de?il miydi? hem rakibi analiz ederdin bize
                        Yok ya bunlar metroda ufak tefek oynasiolar guzel oluo.
                        Dinamo nun maclarini takip ediodum eskiden. Bu senede ole yaparim heralde. Isi gucu bi oturtayim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?u trabzon'a yenildik ya daha ne diyim.

Yorum Yap

Traore att?, Konya Torku 1-0 ?ne ge?ti. Tam bir golc? vuru?u

Yorum Yap

?lk yar?y? izledim kapad?m, ne dandik futbol oynuyorlar. Yan tarafa topu getir, sa? bek sol bek orta sahadan cezasahas?na orta a?s?n. Ceza sahas?nda da 1 adamlar? var.

Yorum Yap

?mer ?i?mano?lu oyuna girdi, ?ut ?ekti direkten d?nd?, Be?ikta?l? ne de olsa

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X