Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ertu?rul iyi konu?mu?,?zellikle b?y?k tak?mlarda ki oyuncular?m?z t?rk hakemlerine al??t?klar?ndan avrupada sonu? h?sran oluyor ayn? muameleyi orda bulamad?klar?nda bocal?yolar dedi...
    Ertu?rul da kendi oyununa hi? bakm?yor,s?rekli hakemlerle i?i.Futbol olarak s?f?r bursaspor vard? sahada.Ama hep bahanesi hakemler oluyor onunda...

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ertu?rul iyi konu?mu?,?zellikle b?y?k tak?mlarda ki oyuncular?m?z t?rk hakemlerine al??t?klar?ndan avrupada sonu? h?sran oluyor ayn? muameleyi orda bulamad?klar?nda bocal?yolar dedi...
      Ertu?rul da kendi oyununa hi? bakm?yor,s?rekli hakemlerle i?i.Futbol olarak s?f?r bursaspor vard? sahada.Ama hep bahanesi hakemler oluyor onunda...
      evet ?ok a?l?yor dedi?in gibi ma?lardan sonra, ama kurdu?u c?mle ligimizi ?zetleyen ve ilk defa dile getirilen bir durum ertu?rulda s?ylese bir ba?kas?da farketmez benim i?in yoksa oynatt??? futbol rezalet ?tesi.

Yorum Yap

Ge?en sezon fb ile ilgili yorumum .fb nin dezavantaj? ismail kartal ve egosu y?ksek oyuncular demi?tim.
        37 ya??mday?m 10 ya??mdan beri futbolu takip ederim.yani az ?ok anl?yoruz bu futboldan.
        Ge?en sezon ki fb ?ng?r?m do?ru ??kt?.
        Ama gs ile ilgili ?ok pis yan?ld?m.
        Ho? gs ile ilgili ge?en sezon yan?lmayan san?r?m yok gibiydi.

Bu sezon fb ile ilgili g?r???m,;
        ?i?k?n kadro.
        Bu t?r kadrolar? idare etmek kolay de?ildir.
        Her b?lgede ayn? kalitede alternatif olunca s?k?nt? daha ?ok oluyor.
        Tak?m ?ok iyi gitse bile baz? oyuncular neden oynamiyor diye s?rekli sorgulan?r.
        D???n?n fb nin iki y?ld?r en iyi oyuncular? caner ve G?khan yedek.
        Rvp postay? koydu bile.
        Nani ba?ka bi alem.Sow kalsaydi bomba olurdu.
        Pereira de?il Mourinho olsa fb nin bu kadrosunu idare etmesi zor.
        Ayr?ca baz? b?lgelerde ?i?kinlik varken stoper de ciddi eksiklik var.

Ge?en sezonda hakemler kolladi. .hemde ?ok daha bariz bi ?ekilde. Ama sonu? ilahi adalet tecelli etti.hos gs i?in tecelli etti ama fb ye o puanlar yar olmad?.
        Haftaya ne yap?p edip fb ye yenilmemeliyiz. .
        ?ki sezondur fb ma?lar?nda puan olarak ?nde gidiyorduk. Bu defa geride olaca??z. Hakemlerin fb yi potada tutma gibi dertleri olmayacak.
        Yinede beni en ?ok korkutan hakem ve Ersan ile Necip..

Yorum Yap

Fb'de Lazar Markovi? iyi oyuncuymu? ama. Fb'nin topu topu 4 pozisyonu var ?o?unda onun parma?? var.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Fb'de Lazar Markovi? iyi oyuncuymu? ama. Fb'nin topu topu 4 pozisyonu var ?o?unda onun parma?? var.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            Fb de tak?m oyunu yok.oyuna h?kmetme sazi eline alma yok.
            Bireysel olarak Nani rvp bi?ey yapt? yapt? yapmad? g?m.
            Fb oyun olarak sistem olarak tak?m oyunu olarak ge?en sezonun ?ok gerisinde.
            Kazand?klar? ma?lar?n 3 unu i?erde kazand?lar. Es es ma?? hari? Antalya ve Bursa ma?lar? tek farkla kazan?lm??.
            Yani ikina s?k?na ma? kazan?yorlar.
            Tr liginde i? saha ma?lar?nda seyircinin ha husuyla oyun oynuyorlar.
            Molde ma??nda dikkat ettim .taraftar dan tek ?sl?k sesi yoktu.onlarda biliyor yabanc? hakemi ve tak?m? bu ?ekilde bask? alt?na alamayacaklarini ..
            Fb ma?larda hen?z geriye d??medi hi?.
            Molde ma??nda geriye d??t? sonu? belli.
            Fb bizim ma?ta geriye d??erse i?i zor.
            Fb nin geriye d??t???nde bir h?cum plan?n?n oldu?unu d???nm?yorum.
            3 tane ayn? tip orta sahayla oynamak hangi sistemde var merak ediyorum.
            Fb den de?il hakem ve kendi tak?m?m?z?n kendi kendine yenilmesinden korkuyorum.

Yorum Yap

?u hareketi diyalo?u hocas?na Q7 veya Gomez yap?cakt?. Yar?n gazete ve medyada programlarda konu?ulacaklar? d???nemiyorum.

https://twitter.com/_TransferHaber_/...17480170614784

Yorum Yap

Aslı Mert Erdin? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?u hareketi diyalo?u hocas?na Q7 veya Gomez yap?cakt?. Yar?n gazete ve medyada programlarda konu?ulacaklar? d???nemiyorum.

Adam bildigin gec otur ve beni izle demis [emoji2]

Yorum Yap

Ooo postayi koymu?

Yorum Yap

Haftaya bizim ma?ta merak ediyorum. Persie ilk 11 mi ??kacak?? D?n ak?amki Pereira ezi?inin a??klamalar?ndan kolay kolay ilk 11'den kesemeyece?i anla??l?yor. Hakan ?nsal ve Mustafa Denizli e?e?in bi taraf?na soktu Pereira'y? hakl? olarak... Rakip tak?mlarda tak?m i?i huzursuzluk. ??te bu tad? seviyorum!

Yorum Yap

Mersin ?dman Yurdu > Zu Horse Face

Yorum Yap

Aslı Erkan Cavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mert Erdin? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Adam bildigin gec otur ve beni izle demis [emoji2]
                        Bana baska birine soyluyomus gibi geldi perreira farkli yere bakiyor ama eger hocasina yapiyoraa skandal resmen

Yorum Yap

Aslı Fahri Capci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

neyseki gs ile oynad?lar yoksa gs banko 3 puan al?rd?

Yorum Yap

Fenerin Kondisyonu 37.dakika da bitiyor. 8 dakikay? zar zor atlat?yorlar.
                            15-20 Dakikal?k dinlenme ile 60 a kadar idare edebiliyorlar. Sonras? pert.

Fiziksel olarak bitik bir Fenerbah?e, Sadece Kaliteli ayaklara bak?yorlar. Oyun da yok adamlarda. Molde kar??s?nda da bu y?zden da??ld?lar, adamlar D?R?.

Bizde umar?m 60 dan sonra a??l?rsak, s?per olur. Al?r?z o zaman ma?? ama tabi, Sel?uk Xabi oluyordu bizim ma?larda. Yine ?yle bir ?eyler ??kmazsa..

?ok iyi motive oluyorlar Derbilere.

Yorum Yap

insanlar? hayvanlara benzetmek ?ok g?nah. ??nk? ALLAH ?n yarad???na hakaret etmi? oluyorsun istemeden.k?yamet g?n? at suretinde dirilme tehliken var ??nk? b?yle bir hadis okumu?tum.bence tevbe et. din karde?in olarak uyaray?m dedim ??nk? bende sorumluyum okudum bunu.uyarmasayd?m ahirette mah?er g?n? bende sorumlu olacakt?m.neden din karde?ini uyarmad?n bildi?in halde diye benden hesap sorulacakt?. l?tfen dikkat edelim b?yle ?eylere

Yorum Yap

Tipini sevdi?im.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X