Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Allah herkese Galatasaray ?ans? vermeli bu nas?l i?tir

Yorum Yap

b?yle mal mal kazan?p lige tutunuyorlar i?te

Yorum Yap

Aslı Ata I??kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        hakem falan diyoruz ama erkan zengin onu at be karde?im.
        Ya b?rak?n bu i?leri art?k erkan zengin at onu sosa ver o pas? quaresma yapma o trivelay?
        futbol bu gol ka?ar ama sen hakem olarak penalt?y? vereceksin defans adam? o pozisyonda ellerini arkadan ba?lar ba?lamay?p topu elle keserse penalt?y? hakem ?alar
        iddia ediyorum trabzon Be?ikta? ma?? olsayd? alehimize ?al?nm??t? penalt? d?d???
        yine iddia ediyorum molde-fener ma??ndaki penalt? be?ikta? fener ma??nda olsayd? ya da herhangi bir anadolu tak?m? ile fener aras?nda olsa fenerin alehine penalt? ?al?nmazd?

hakemler gere?ini yaps?n di?eri atar ka??r?r o ba?ka

sonra niye avrupada yenilioruz

Yorum Yap

Yine hamsiler, ?aibeye hayat ?p?c??? verdi, hiiii? ?a??rmad?m...

Bu Onurunda ma?allah? var daha ka??nc? hafta; ka? puan kaybettirdi tak?m?na.

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Gs kopmaz ligden.
            aynen ?ampiyonluk yar???nda olacaklar yine bencede. Tabi kazanacaklar? ma?lar?n %80 ini b?yle kazanacaklar bu belli bir?ey adamlar?n kaderlerinde var ?ansla kazanmak. belki derbileri kaybederlerse biraz t?kezleyebilirler

Yorum Yap

Ts yenseydi adamlar?n 5 ma? sonunda 5 puanlar? olacakt? ama ben bunlar?n b?yle zor d?nemlerde bal ve hakem deste?iyle lige tutunmalar?na al??t?m art?k. Zaten ligin ilk yar?lar? genelde biz iyi oynar?z ama fazla puan fark? olmaz bu ikisi sonradan a??l?r.Ben yinede bu sene Gs'nin devre aras? takviye yapmazsa ilk ikiye giremeyece?ini d???n?yorum. Biz,Fb,Ts aras?nda ge?ecektir.
              En son düzenleyen Merter Erhuy; 19-09-2015, 23:41.

Yorum Yap

Gese nekadar ?erefsizse Trabzon'da okadar ?erefsizdir g?z?mde

Yorum Yap

Onur, Bilal Kisa gibi transfer yapacak. Senelerce ugrasip sozlesmesi bitince gs'ye gider artik.

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Onur, Bilal Kisa gibi transfer yapacak. Senelerce ugrasip sozlesmesi bitince gs'ye gider artik.
                    Onur hep b?yle,ilk defa yapt??? bir hata de?il sezon i?erisinde defalarca b?yle komedi goller yiyor bas?n?n ?i?irmesiyle iyi oldu?u alg?s? yarat?lan i?e yaramaz bir kaleci

Yorum Yap

c?neyt ?ak?r b?lent y?ld?r?m bu d?nemler i?in varlar, bu ?aps?zl?kla hala ma? y?netebiliyor olmalar?n?n yegane sebebi renklilerin aleyhinde hata yapmamalar?, forma girene kadar potada tutmalar?.T?rk futbolunun ger?e?i bu maalesef. ger?ekler avrupada ayan beyan ortada ama futbol piyasas? ve siyaset bunu istiyor bunlarda oluyor

Yorum Yap

C?neyt ?ak?r'a g?venlik g?revlisi s?zl? sald?r? yapm?? ulan ne s?zl? yap?yosun k?rsana agz?n? burnunu

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Onur hep b?yle,ilk defa yapt??? bir hata de?il sezon i?erisinde defalarca b?yle komedi goller yiyor bas?n?n ?i?irmesiyle iyi oldu?u alg?s? yarat?lan i?e yaramaz bir kaleci
                          Bu yoruma kesinlikle katiliyorum ama gs'ye karsi her sene bir ekstrasi oluyor. Muslera'nin satilmasi her sene gundemde. Bilemeyecegim artik.

Yorum Yap

Ts aptall???na yans?n. Bize 30 m den f?ze y?llayan Erkan 6 pastan topu i?eri sokam?yor. Gs'yi zay?f kadrosuna ra?men rakip olarak olarak g?rmemin sebebi bu i?te. K?t? de olsa kazan?yorlar.

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu yoruma kesinlikle katiliyorum ama gs'ye karsi her sene bir ekstrasi oluyor. Muslera'nin satilmasi her sene gundemde. Bilemeyecegim artik.
                              kaleci hakikaten k?t? sebebine gelince o kadar ?ok hatal? gol yiyor ki kendi tak?m?m?zdan ?rnek verelim; bu sene olimpiyatt? havayd? civayd? dediler ama Q17 den yedi?i gol hakikaten amat?rce ve rezalet bir gold?,ge?en y?l oynayamad? ba?lar? kopmu?tu,ondan ?nceki y?l yine avni akerde alme?dadan yedi?i bir gol varki evlere ?enlik alme?da topa vurmadan u?tu bo? kaleye att? alme?da gol?, yine milli tak?mda izlanda ma??nda yedi?i gollerden sonra milli tak?mada giremedi,sene ba??nda avrupadan elenmelerinin nedenide bu adam,bo?a ??kt?, velhas?l kelam adam k?t?

Yorum Yap

Ben kazandiktan sonra gerisi umrumda degil.
                                Yillardir diyorum gs bu dunyanin en sansli takimi
                                Ama ben pazartesi yeneyim umrumda olmaz.
                                Gs kazandi diye kendi takimina giydirenlerede diyecek lafim yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X