Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Serin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Allah'?m ne olur bu ma?l?k trabzona , sene i?inde de bize gs bal? ver.

Bu kadar ball? tak?m g?rmedim.fenerde bile bu kadar yok
    Aynen ?yle.En az 3-4luk olacak ma? hala 0-0

Yorum Yap

Gol yemeden Cardozu yu almaz oyuna ulan alsana adam? formdayken

Yorum Yap

cavanda deyip durdunuzda ileri ??kt???n? g?rmedim hi? ve beck bundan daha ?ok bindirme yap?yor.defansif a??danda beckin ondan eksi?i yok

Yorum Yap

Ozee deli etti beni
          Spikersiz izliyom 10 numero ozer dime

Yorum Yap

En sonunda be

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Cardozo da girecek oyuna..

Yorum Yap

S?per Lig 5. Hafta Ma?lar?

gs 89 da atar ma?? 0-1 al?r...

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  cavanda deyip durdunuzda ileri ??kt???n? g?rmedim hi? defansif a??danda beckin ondan eksi?i yok
                  Bir forza klasi?i.?lk yar? ?ok iyi oynad? ve inan?lmaz ?v?ld?.Ama ikinci yar? forzan?n h??m?na u?rad?.?nan?lmaz da bir hata yapt? ki ma? gidebilirdi elden

Yorum Yap

Laptop acayip isindi gol geliyo
                    Ts lehine

Yorum Yap

Ts seyirciside muhtesem her gs macinda oldugu gibi.

Yorum Yap

Beyler trabzon atsin diyonuzda bu gsden cac?k olmaz hirsizda gitti trabzon r?zgar? arkas?na al?r yenerse kadrosuda iyi bence ciddi bi rakip olur bize beraberlik en iyi sonu? bizim i?in.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          cavanda deyip durdunuzda ileri ??kt???n? g?rmedim hi? defansif a??danda beckin ondan eksi?i yok
                          Bir forza klasi?i.?lk yar? ?ok iyi oynad? ve inan?lmaz ?v?ld?.Ama ikinci yar? forzan?n h??m?na u?rad?.?nan?lmaz da bir hata yapt? ki ma? gidebilirdi elden
                          valla ben hi? ?vmedim bug?ne kadar ayr?ca ilk yar?da 1-2 kez c?kt? h?cuma defansif anlamda iyiydi. Beck her ma? defansif anlamda iyi zaten beckten hi?bir fazlas? yok

Yorum Yap

?ota'n?n takti?i : Ma? boyu rakip defans? atletik ve g??l? N'Doye ile yor ve y?prat, sona do?ru teknik ve becerkli Cardozo'yu al, i?i bitirsin.

Yorum Yap

Berabere bitsin yeterli

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Beyler trabzon atsin diyonuzda bu gsden cac?k olmaz hirsizda gitti trabzon r?zgar? arkas?na al?r yenerse kadrosuda iyi bence ciddi bi rakip olur bize beraberlik en iyi sonu? bizim i?in.
                                Trabzonun r?zgar? 1 ma?a bakar.Kendi kendilerini kar??t?r?r zaten onlar.Onemli olan cinconun iyice yar??tan uzakla?mas?.Beraberlikte iyi sonu? tabiki.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X