Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Cuneyt Cakir gercekten de igrenc bir hakem. GS oyuncularina sariyi hemen cikarirken GS'lileri kolluyor.
    ger?ekten ilgin?mi?

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Cavandayi 1 kere i?lememi? baz? forum bilgicleri cavanda ismi ??k?nca bi ton laf etmi?ti s?rt Ertan suzgunun oyuncusu diye bi ton yazd?k burada iyi oyuncu diye anlatamadik becke bi ton ?vg? yapt?lar cavandanin 20 dkda yapt??? ortay? sezon ba??ndan beri yapamam??t?r herhalde ...
      Anlamad?n m? hala bizim y?netim sa?a ve sol bek e idareten adam al?p duruyor, o kadar yani...

Yorum Yap

Ndoyeyi de iyiki almam???z...

Yorum Yap

Hem trabzon hemde gs li oyuncular atak yaparken mala bagliyorlar...iki takimda oldukca kalitesiz...

Yorum Yap

Ndoye karsi karsiya kacirdi

Yorum Yap

N'Doye kaleciyle kar?? kar??ya ka??rd? ulan bee

Yorum Yap

Trabzon daha sa?lam geliyor ama Ceza sahas? i?ine fazla giremediler.
                Ma?? spikersiz izledi?imden daha iyi farkettim trabzonspor taraftar? eziyet. ?ampiyon olaca??z Be?ikta?'?m bu seneyi do?rudan uyarlam??lar Ayriyeten bu trabzonspor formalar? d?z ti??rtlerin ?st?ne bas?lm?? logolardan ibaret 3'? de. Ki ge?en sene Ofspor'un giydi?i formalar?n tamamen ayn?s?ym??
                bir de Burak ve galatasaraydan nefret ediyorum.

Yorum Yap

Cuneyt Cakir gercekten de igrenc bir hakem. GS oyuncularina sariyi hemen cikarirken GS'lileri kolluyor.
                  Bu i?te bir terslik var

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ger?ekten ilgin?mi?
                    Hahahaha once anlam veremedim.

Yorum Yap

Mac nasil gidiyor ? 60'a kadar 0-0 gidip 60'ta Cardozo'nun girisiyle 1-0 biter mi ?

Yorum Yap

?u N'doye'nin ad? ge?ti?inde o kadar demi?tik bildi?in Almeida

Yorum Yap

Aslı Emre Kurtoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Cavandayi 1 kere i?lememi? baz? forum bilgicleri cavanda ismi ??k?nca bi ton laf etmi?ti s?rt Ertan suzgunun oyuncusu diye bi ton yazd?k burada iyi oyuncu diye anlatamadik becke bi ton ?vg? yapt?lar cavandanin 20 dkda yapt??? ortay? sezon ba??ndan beri yapamam??t?r herhalde ...
                          Anlamad?n m? hala bizim y?netim sa?a ve sol bek e idareten adam al?p duruyor, o kadar yani...

500bin? i?in holebasi almad?lar gittiler dengesiz mottayi ald?lar tutmad? Tosic getirdiler 4-5 m? soktular kulube ondan sonra ak?ll? transfer yapt?k, soka?a atacak param?z yok derler hasss.. derler adama...

Yorum Yap

Sneijder'e de sar?y? es ge?ti sanki, ?a??rmad?m

Yorum Yap

Denayer iyi deniyor da Ts s?rekli oradan geldi.

Yorum Yap

?u pozisyonda Burak olsa kesin verirdi edit herif

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X