Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

aha penalt? osmanl? iyi oynuyor b?yle oynamaya devam ederse al?r ma??. bu arada adam?n kafas?na ?arpm?? skandal penalt? :d

Yorum Yap

El yok [emoji23] kafas?na ?arpm??

Her Hafta Bir Harf --> ? A M P ?

Yorum Yap

Maci biraktim. Mackolikte 1-1 yazip sildi. Ne oldu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

kas?mpa?a h?rs yapara ikinci yar? baya ??ld?rd?lar

Yorum Yap

Pozisyon net penalt?. ?yle eller yukar?ya y?kselirse penalt? olur. Hele Kas?mpa?a y?kselirse milyon kere penalt? olur. K?me d???n soysuzlar.

Yorum Yap

Simdide 1-1 yazdi.

Iyi bari

Yorum Yap

beyler ilk yar?y izlemedim. nas?l oluyor tak?mlar. a??k futbol mu. gol olur mu daha.
                ona g?re 2,5 gircem canl?dan

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Simdide 1-1 yazdi.

Iyi bari

Penalt?dan att? Osmanl?... Ma? esnas?nda bende el diye g?rd?m me?erse kafas?na ?arpm??.. [emoji38]... Riza hoca ilk yar? biter bitmez solu?u ilker Meral ?n yaninda ald?

Yorum Yap

Burda hesap yapan arkadaslar icin soyliyeyim. Belki akillarina yatar.

Ben bu yosma camiasini azcok biliyorsam ; puan cetvelinde kendilerine akhisardan +3 yazip ; osmanli bjk den osmanliya 0 yazip : bizjm maca oyle bakiyorlardir.

Kisaca su an osmanlidan 1 puan onde goruyorlardir kendilerini.

Osmanli bu yuzden bugun kazanmali.

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      beyler ilk yar?y izlemedim. nas?l oluyor tak?mlar. a??k futbol mu. gol olur mu daha.
                      Ben mesuliyet kabul etmem ama... Gol olur gibi duruyor.. Osmanl? biraz daha etkili bana g?re

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ben mesuliyet kabul etmem ama... Gol olur gibi duruyor.. Osmanl? biraz daha etkili bana g?re
                        ilk be? dakika bak?m ?yle basay?m o zaman

Yorum Yap

R?zaya bak ge?en hafta s?t d?km?? kedi gibiydi gs ma??nda, tarih seni affetmeyecek r?za bu sezonu unutmaz Be?ikta? taraftar? ...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Senelerce gomduk ama basaksehir hic kasimpasa gibi yavsak bi camia olmadi. Gsli olmasina ragmen abdullah avci gsye az celme takmadi. Statlarini verme olayini hic saymiyorum.
                            Avc? Be?ikta?'l? kendisi a??klam??t?.

Yorum Yap

Riza beyin en iyi bildigi is hakeme itiraz zaten. Bir de youla veysel ikilisini cift forvet oynatmasiyla akillarda

Yorum Yap

abi bana g?re ikinci yar? 1 gol banko olur izledi?ime g?re ama sen bana g?venme
                                Abi oynamadin insallah :/
                                En son düzenleyen Talha Karanfiler; 02-05-2016, 23:08.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X