Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Premier League 2015 - 2016

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Liverpool bu taktikle b?yle +7 yapacaksa klopp ?ok hay?r duas? al?r.

C6603 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?lk defa kuponuma United koydum 400 TL ye kan do?rad? ?erefsizler. Ne mal tak?m olmu? bunlar b?yle

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?lk defa kuponuma United koydum 400 TL ye kan do?rad? ?erefsizler. Ne mal tak?m olmu? bunlar b?yle
        Van faal sonras? manu i?in iddaa bitmi?tir. Belenenses oynas?n daha iyi. En az?ndan durumu belli

Yorum Yap

Aslı Alpturk Budak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Van faal sonras? manu i?in iddaa bitmi?tir. Belenenses oynas?n daha iyi. En az?ndan durumu belli

Bu kadar ba?ar?s?z bir hoca degildi bu adam

Yorum Yap

Westham 2-1 onde city karsisinda

Yorum Yap

Kloopun gol sevincinde g?zl?k gitti galiba bu sene kendilerini ?ampiyonlar ligi poatas?na atabilirse seneye daha iyi olur liverppol yaz transfer d?neminde avrupada en ?ok merak etti?im tak?m liverpool bakal?m kloop nas?l transferler yapacak.

Yorum Yap

Bug?n arsenal chelsea ma?? var ve g?zel saatde alt?da bizden iki saat ?nce ka?maz bu ma? arsenal ?ampiyon olmak istiyorsa chelseayi yenmek zorunda art?k d?n leicester 3.0 kazand? manchester city puan kaybetti arsenal kazanmak zorunda in? erken gol gelirde liverpool ma?? gibi bir ma? izleriz.

Yorum Yap

Arsenal bu sene sampiyon olamazsa bi daha hic olamaz.
                  United ve chelsea rezalet, city ne halt yedigi belli degil, liverpool da o cizgide degil. Kapistigi takim leichester onlarda sonlara dogru zaten havlu atma ihtimali cok yuksek. Biraz disini s?karsa cok rahat sampiyon olabilir.

Yorum Yap

Bu arsenal de ayn? bizim takim hic fark yok valla, kritik ve final ma?lar?n? kazanamiyor bunlarda bizim gibi.

Yorum Yap

Mertesackerin at?lmas? arsenalin oyununu etkiledi on ki?i yinede iyi oynad?lar ama kazanmalar?na yetmedi.

Yorum Yap

Guardiola'n?n City y?netiminden istedi?i iki y?ld?z: Pogba & John Stones

Yak Hocam PL yi

Yorum Yap

Leichester 1-0 Liverpool

Vardy y?l?n en g?zel gollerinden birini att?.

Yorum Yap

Vardy 2-0

Yorum Yap

salak wenger, kimsenin sampiyon olmak istemedigi sezonda bu hafta itibari ile 4. siraya dusecek gibi..
                              tottenham da sollamak uzere arsenali..

onlerinde leicester ve spurs, ensesinde united ve westham, fiksturlerinde daha icerde leicester, deplasmanda man utd, spurs, westham, everton ve man city var

leicester'in fikstur de bomba

3 hafta arka arkaya:
                              leicester - liverpool (2-0 ondeler)
                              man city - leicester
                              arsenal - leicester

ve daha man utd ve chelsea deplasmanlari var

gonlum leicester'dan yana ama sampiyonluk rekabeti 2 takima duserse man city goturur leicesteri

Yorum Yap

Leichester %99 ?ampiyon olamaz; ama resmen tarih yaz?yorlar.
                                Bu sezon 7-8 ma?lar?n? izledim. Ta? gibi tak?m savunmas? yap?yorlar. ?ok presi muazzam yap?p, kapt?klar? toplarla da ?ok seri ileri ??k?p pozisyona giriyorlar.
                                Benim hat?rlad???m bir Newcastle vard?. Shearer ?nderli?inde son haftaya kadar ?nde gidip, son hafta Manu'ya kapt?rm??lard? ?ampiyonlu?u yanl?? hat?rlam?yorsam.
                                Ondan bu yana bu ligde b?yle bir "ba?kald?r??" g?rmedim. Muazzam bir hikaye.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X