Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Sevilla

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bi tur daha atlasalar ke?ke. Zaten sonras?n? sevsen atlayamaZlar. Angarya i? olsun fenere[emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama avrupa da oynayan fb ye avrupa da oynayan bjk ye g?re ?ok daha fazla ?nem veriyor medya.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Man U veya Liverpool ??ks?n da g?rs?nler.. Bize geldimi yok eski g?c? yokmu? onlar?n deniliyordu

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Fenerin turlamas? da gsnin tokatlanmas? da iyi oldu. Fener en fazla bir tur daha ge?er zaten. Gsnin de bi taraf? kalkmadan s?nmeleri iyi oldu. Belki fener kar?? h?rs yaparlar her t?rl?s? i?imize gelir.

Yorum Yap

UEFA Avrupa Ligi 2015-2016

Dortmund ciksin fark yesinler. Ben bu sikecilerin ceyrek finale felan cikmasini istemiyom.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

Yorum Yap

Lazio yada basel ??kar fenere

Yorum Yap

Basel, Braga, Lazio veya Sparta Prag ?ikarsa tur atlama ihtimali kuvvetli, yok Tottenham veya Dortmund ?ikarsa is zor.

Yorum Yap

GS ve FB bu kadar berbat oyunlar?na ra?men buralara kadar geldiler ya, tam kupay? g?t?recek kadroya sahip biz TV'den izledik onlar?.
                  Ulan Tolga ben sana ne diyim, akl?ma geldik?e deli oluyorum, S.Lizbon ma?? 1-0 ?ndesin, tur geliyordu be, tur

Yorum Yap

M?mk?nse fb bir iki tur daha devam etsin

Yorum Yap

Fb ikinci ma?? 17 mart oynuyor ,20 mart gs deplasmani persembe ,pazar

Yorum Yap

Yok mu ??yle en uza??ndan ve en so?u?undan bir iskandinav tak?m? son 16'da? O ??ks?n fenere... Hatta deplasmama giderken japonya ?zerinden dola?s?nlar. Mis gibi d?nya turu i?te

Yorum Yap

Ge?en sene bug?n liverpool ma??, ne g?zeldi bee...

Yorum Yap

Daha fazla tur atlamalar?n? istemiyorum a??k?as?, umar?m Dortmund-Sevilla-Tottenham gibi bir tak?m gelir.Bir hatta iki tur diyorsunuz da adamlar yar? finale mi ??ks?n?Bizim ?ampiyonluk i?in bunlar?n y?pranmas?na ihtiyac?m?z yok, o kapasitemiz fazlas?yla var.Zaten Mart ay?ndaki ma?lar ve o d?nem takvimindeki yo?unluklar? ile beraber i?i g?t?r?r?z art?k, ?nemli olan derbiyi iyi bir sonu?la atlatabilmek.

Yorum Yap

Cek bi totnam yavrum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Liverpool gelsin bunlara.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X