Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Sevilla

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

volkan?n moskoval? futbolcuyu kovalad??? do?ru mu? nette bi ka? ki?iden twit okudumda

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Fb tur atlarsa bi sonraki ma?lar? 10 ve 17 mart tarihlerinde oynanacak. .
      bu da ilk ma??n Kayseri ma??ndan ?nce ikinci maci ise gs macindan ?nce oynayacak. .
      Tur atlamalari onlar a??s?ndan moral olasada bayagi yipranacaklar..
      Biz liverpool u eledik..Gittik Es es Bal?kesir e 5 puan verdik..bruge ma??ndan sonrada fb ye yenildik..
      Kaybettigimiz ma?lar tamamen yanlis strateji ve Bili?in Avupaya kendini g?sterme merakindan. Liverpool eleyecegine Eskisehir ma?ina full dinlenmis takim ?ikar, Balikesir ma?ina odaklan. Ama sorsan efsane galibiyetimizden biriymis o ma?. Sampiyonluk gitti Liver ve Brugge ma?larinda, degdi mi yani?

Yorum Yap

Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bir sonraki turda kar??lar?na lazio hari? olduk?a di?li tak?mlar ??kacakt?r. ?n?m?zde minimum 3 ma? daha oynayacak fb b?y?k ?l??de y?pranaca?? bir s?reci ya?ayacak.
        lokomotif i?in haz?rl?k ma?? gibi ge?ti, neticesinde iki ayd?r top oynam?yorlar saha i?i organizasyonlar? kaybolmu? durumda bu kadar bask? yemeleri bu y?zden oldu. ayr?ca niassenin yerini dolduramam??lar.

fbye gelirsek h?cum g??leri gg ?zerine, gg tak?m? hep ?ne itiyor. ?tekiler ise volkan ?en ve alper harici haz?rc? yada bozan tipler, ben hoca olsam kanat oyuncumu g?khana yap??t?r?rd?m o nereye giderse oraya gider topla ??karken kapt???m?z toplarda pozisyon hatas? oldu?u an arkas?na top atard?m. bu ?ekilde t?m organizasyonlar? da kilit yer. stoperler a??laca?? i?in savunma dengeleri bozulur.
        gg yi ??kartmaman?n yolu kar??s?na Quaresma 'y? koymakt?r.?lk geldi?i senedeki fb ma??n? hat?rlay?n gg nin ayaklar? titriyordu Quaresma'n?n kar??s?nda.

Yorum Yap

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          volkan?n moskoval? futbolcuyu kovalad??? do?ru mu? nette bi ka? ki?iden twit okudumda
          Tipik t?rk facebook sallamasyon haberine benziyo Bende bikac fenerli arkadaslarin like'lari sayesinde gordum. Ben yutmadim.
          Buyuk ihtimal ayi'nin milli takima geri alinmasi icin uydurulmus bi haber.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Balkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Omer Kavalci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bizim bekler b?yle ortalar kesse biz ?u an puan kaybetmemi? ilerliyorduk
            Bizim kanatlar i?eriye girmedikten sonra bekler sabaha kadar orta kesse ne olur abi. Gomez'i tek ba??na at?yoruz stoperlerin eline, hele kapanan tak?mlarda ?n liberolar falan da sokuluyor i?eriye. Bizim kenardan gelen ortalarda ceza sahas?na girip ger?ekten oray? kar??t?rabilecek bi' kanat oyuncumuz yok maalesef
            bak siz anlam?osunuz
            van persie tek ba??na i?erde adam kafas?na orta kesio aya??na do?ru orta yap?yor yani ortalar neredeyse adrese teslim

bizim ortalar? beck als?n gomezin kafas?na ats?n demiyorum
            ama bi orta vard?r kesersin i?erde tehlike yarat?r etkili b?lgeye yapars?n
            bizim ortalar rakip tak?m?n stoperinin aya??na, ta?a ya da outa gidiyor fark bu

yoksa 5 ki?i girmi? i?eri 1 ki?i girmi? alakas? yok

Yorum Yap

Gecen hafta burda biri Beck G?khandan iyi diyordu

Yorum Yap

ma?tan ?nce dedim fener tek kale ma? oynar diye. dedi?imde oldu. moskova hep geride bekleyen tak?m zaten fenerde 3 ?n libero ile kilitledi adamlar? kendi sahalar?na olay bu

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Adamlar utanmadan rahmetli Seba'ya k?f?rl? bestelerini s?yl?yorlar. Bizim taraftar da Twitter'da tebrik ediyor Fener'i.

De?erlerimize de sahip ??kamaz olduk!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Valla karde?im bence sen bir gs ma??ndan ?nce bir twitera bak bizimkiler nas?l k?frrediyor ali samiyene.
                  Biz genel olarak t?rk toplumu olarak sayg?s?z bir toplumuz zaten,tak?m tak?m ay?rmaya gerek yok.

Yorum Yap

Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Adamlar utanmadan rahmetli Seba'ya k?f?rl? bestelerini s?yl?yorlar. Bizim taraftar da Twitter'da tebrik ediyor Fener'i.

Valla karde?im bence sen bir gs ma??ndan ?nce bir twitera bak bizimkiler nas?l k?frrediyor ali samiyene.
                    Biz genel olarak t?rk toplumu olarak sayg?s?z bir toplumuz zaten,tak?m tak?m ay?rmaya gerek yok.
                    Bir de bu "Seba'ya k?f?r edildi" laf? sosyal a?larda febeliler taraf?ndan ortaya at?ld? gibi geliyor bana. "Seba'ya s?v?ld? diyelim. BE??KTA?'l?lar buna dayanamaz ilk ma?ta basar fenere k?fr?. Cezay? da yer b?ylece" diye d???n?lm?? olabilir. Koro halinde sayd?rd?lar bize ama ben Seba'ya k?f?r duymad?m.

Oyuna gelme BE??KTA?LI!
                    K?f?r etme BE??KTA?LI!

Yorum Yap

denizli nas?l kadro ??kartm?? ?yle ya

Yorum Yap

ahahahahahahha

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ahahahahahahha
                          Vallahi benim playstation takti?im. City i al?p ileri aguero arkas?na dzeko geriye de diz adamlar? gol yeme. ??e yar?yor ama

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ahahahahahahha
                            Bu kadro ak?llara hangi ma?? getirdi? 😀

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Muslera

Denayer - Koray - Semih - Hakan

Linnes - Sabri - Donk - Chedjou - Carole

Sel?uk ?nan

Bence, M.Denizli b?yle ??karmal?yd? tak?m?.

Yorum Yap

Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bence h?k?met Twitteri tamamen yasaklamali, baska insanlarin d?s?ncesine saygi g?steremiyoruz ??nk? (herkesi kapsamiyor dogal olarak). X habere yorum yapiyorsun, bir k?t? aile evladi gelip sana olmadik k?f?r ediyor. Ben hayatimda kimseye k?f?r etmedim, bir baskasi bana k?f?r etme hakkini nasil kendinde g?rebiliyor? Ifade ?zg?rl?g?ne evet ancak k?f?r ?zg?rl?g?ne hayir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X