Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Sevilla

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tolga izlesin su pozisyonu

Yorum Yap

Aslı Volkan Yigiter tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ne yalan s?yleyim hosuma da gitti K?f?r etmeleri bize (Ahmet Cakar Style)....demekki tirsiyorlar ciddi ciddi ,son yillarda iki renkli birbiriyle takiliyordu...bize ise Kasimpasa ve Bursa ile ugrastirma algisi olusturmustu Medya.
      .....sabret fb az kaldi
      bi biz tirstigimiz iicin mi Konya macinda 45 dk gsye kufur ettik?

Yorum Yap

G?khan kas?klar? tutuyo in?allah sakatlan?r

Yorum Yap

Aslı Hasan Kale tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu turu ge?ince ?eyrek finale mi ??km?? oluyorlar ?
          Hayir 3. Round galiba sonra ceyrek ama eminim liverpool bruggee gibi gecseydik ceyrekteydik

Yorum Yap

?unlar? Kad?k?yde efsane bir skorla yenmek laz?m, 1:0 falan kezmez beni...Da??tmam?z laz?m...

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?unlar? Kad?k?yde efsane bir skorla yenmek laz?m, 1:0 falan kezmez beni...Da??tmam?z laz?m...
              yendikte farki kaldi abicim en son kadikoy galibiyeti 4-3 olan hani milattan once

Yorum Yap

Gokhan topalliyor kopsun bacagin!

Yorum Yap

Ersani iyki satmisiz alexis cok guzel bu ortalari karsilar!!

Yorum Yap

Fener mi ?ok iyi moskova m? ?ok k?t? karar veremedim.

SM-N900 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Abi bence abartmayalim.Herifler kendi sahas?nda seyirciyle hakemle falan derken ?ok ciddi bask? kuruyorlar.O ma?ta beraberlik bizim i?in k?t? sonu? olmaz.

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bizim ma? ?ncesi klasik G?khan sakatl?k ?enlikleri ba?lar yak?nda

Yorum Yap

Bu Lokomotiv deplasmanda Lizbon'u da ??lemi?ti, ne hale gelmi?ler.FB gibi grubu ikinci bitirsek kesin Napoli ile e?le?irdik biz, o ayr? konu tabi.

Yorum Yap

?nce bir yenelim de fark atmas? sonraya kals?n. 11. Seneye girdik son galibiyetten sonra. ?n?aallah bu ma? o seriyi bozar?z.

SM-N900 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bizim ma? ?ncesi klasik G?khan sakatl?k ?enlikleri ba?lar yak?nda
                              ��?ncesinde alexin durumu ma? saatinde belli olucak ?enlikleri vard? yerini g?khan ald?

Yorum Yap

Bizim bekler b?yle ortalar kesse biz ?u an puan kaybetmemi? ilerliyorduk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X