Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ulan Malm? ?ocuklu?umun katilisin. Az a?lamam??t?m ufac?k bebeyken o ma?ta. Gel y?llar sonra ortak ol bize

Yorum Yap

aha uyarildim, forumda yenimi cikti bu acaba neyse guzel uygulama kufur diye uyarildim hic degilse direk ceza almiyoruz

Yorum Yap

Medya her 8-0 i and???nda bende ertu?rul u an?yorum

A?k?m?z Siyah Beyaz !

Yorum Yap

sevinsem mi ?z?lsem mi bilemedim

Yorum Yap

Liverpool ma?? 8-0 de?il 5-0 bitseydi bug?n ney ile dalga ge?eceklerdi acaba? Dalga ge?me konusunda en az malzeme veren biziz.

Yorum Yap

8 Olunca g?z?m doldu, 9 olsayd? iyiydi.

Allah belan? versin Ertu?rul Sa?lam.

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bugun UEFA'ya kalan takimlar: Man. Utd - Shaktar - Sevilla - Gs

Bence bu sene kasmanin anlami yok bu kupada..
                Manu hari? alay?n? eleriz , hatta MANU'yu da eleriz bu kadar k???k d???nmeyelim abi
                Evet, bence de oradan eleme ihtimalimizin en y?ksek oldu?u tak?m manu...Ne de olsa ingiliz Ancak di?erleri i?in ayn? ?eyi s?yleyemem. Shaktar da Sevilla da bizi elemesi daha olas? tak?mlar

Yorum Yap

Valla benim 8:0 umrumda olmayan bir skor. Roma 7 yedi koca brezilya milli tak?m? 7 yedi ne oldu. 8 mi? rekormu? sanki ?u an t?rkiye lig?nden herhangi bir tak?m gitse barca bayern real 8 atamayacak. Bu tak?mlara 10 gereksin zay?f tak?mlara 10 atarlar. Roma gibi kalbur ?st? bir tak?m bile ele?e d?nd? iki hafta evvel.

Yorum Yap

Yaln?z bu cin con ?ok k?t?.. Umar?m ayn? kadroyla ??karlar bize kar??.. Ayn? taktik anlay??? da diyecektim ama adamlarda taktik ad?na bir ?ey yok ki....

Yorum Yap

8-0'dan sonra real madrid 4 tane net gol ka??rd?. son pozisyon direkten auta gitti orda y?k?ld?m valla. sa?l?k olsun

Yorum Yap

lan bu uefa kas?n?yor https://twitter.com/ChampionsLeague/...41556862779394

Yorum Yap

united avrupa ligine kalm??.

Yorum Yap

Ceza yiyince burasi acik mi kaliyor ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ge?en sene liverpool'a ?akt???m?z gibi united'e de yapar?z bi g?zellik. tak?lmay?n bu kadar. Be?ikta?'?m ingiliz sever.

Yorum Yap

bu arada gruplardan ??karsak kurada kimin ??kaca??n? biliyoruz art?k

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X