Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Murat Eren Kardo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu Beyo?lu ?ocuklar?na gidecek ?imdi b?t?n para. A?l?ktan transfer yapam?yorlar d?, ?imdi al?rlar bir iki tane o Bak?mdan k?t? oldu ama bunlar da g?n y?z? g?remedi ya o da g?zel oldu[emoji2]
    Sevinsem mi ?z?lsem mi bilemedim[emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    B?t?n para onlara kald? diye bir?ey yok sadece 3 milyon civar? fazladan alacaklar. Bu konuda acayip yanl?? bilgi var :-)

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Benim bildi?im tak?m ba?? ayakbast? paras? 12 m euro . T?rk tak?mlar? i?in yay?n hakk? toplam 6 m euro civar? . fb tur atlasa gs 15 fb 15 m euro alacakt? ?u an gs 18 fb 0 m euro ald? diye biliyorum ben. Tam do?rusunu bilen varsa iyi olur

Yorum Yap

Fenerin ?i?irilmi? balon oldu?u bir kez daha ortaya ??kt?. T?rkiye'de soyunma odas? basars?n, hakem tehditi, federasyon iteklemesiyle penalt?lar kazan?p ma?lar alabilirsin ama..

LUCE AFFETMEZ..

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Murat Eren Kardo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu Beyo?lu ?ocuklar?na gidecek ?imdi b?t?n para. A?l?ktan transfer yapam?yorlar d?, ?imdi al?rlar bir iki tane o Bak?mdan k?t? oldu ama bunlar da g?n y?z? g?remedi ya o da g?zel oldu[emoji2]
          Sevinsem mi ?z?lsem mi bilemedim[emoji2]

B?t?n para onlara kald? diye bir?ey yok sadece 3 milyon civar? fazladan alacaklar. Bu konuda acayip yanl?? bilgi var :-)

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
          Cehalet k?t? bir?ey[emoji2]
          Bo?a tela? ediyormu?uz o zaman[emoji2]

Yorum Yap

Aslı S?leyman Er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Oha bu teknik direkt?r a?l?yor mu bana m? ?yle geldi
            Valla web'te a??kt?, Forza'da tak?l?yordum. Ses tonu ?yle geldi, d?nd?m bakt?m.

??ine K???k Emrah ka?m?? bildi?in

Yorum Yap

fenerin elenmesine ayr? bir sevindim
              ammaaaaaa en ?ok ta fotoma? yazaar? emre bol var son 10 g?nd?r yok fener ?aktardan iyi tak?m d?nya y?l?d?z nani d?nya y?ld?z? vap?rs? falan filan aha g?rd?nm? ?imdi luceninkini

Yorum Yap

2004 ?nhesab? g?r?ld?

Yorum Yap

hocalar? demi?ki "seneye cl'nin en g??l? tak?m? biz olaca??z"

aziz'de bile yok b?yle kafa.

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

bunlar d?n niye vanp?rsi yi oynatmad?lar

Yorum Yap

yanl?z fenerlilerin hepsi naniye iyi giydiriyorlar, ?ok egoist oyun oynuyormu? k???k da?lar? ben yaratt?m havas? varm?? adamda

Yorum Yap

MUHAHAHHHHHHAAA

Yorum Yap

Salzburg, Plzen, Steaua, Ajax gibi uefa puan? bizden y?ksek olan tak?mlar?n hepsi elenip EL'ye kald?, bu durumda bizim 2. torba biraz zora girmi? oldu, Basel-Celtic gibi puan? y?ksek tak?mlar yoluna devam eder CL'ye kal?r umar?m.

Yorum Yap

?imdi d?r?st olmak gerekirse Tr. liginde Lucescu'nun Shaktar'?n? eleyebilecek tak?m yok.. bu a??dan fb'nin elenmesi onlar?n bu lig i?in de yetersiz olduklar?n? g?stermiyor elbette. Ancak keyif verici ?eyler; hocalar?n?n Lucescu'yu bir an bile B plan?na y?neltecek hamleler yapamamas?.. ve tak?m olamad?klar?n? g?rmek oldu.. bir de tabi iki ma?t?r ?nce rvp sonra nani k?t? oynad?lar.. huzursuz ba?lamalar? g?zel oldu buradaki kariyerlerine.. iyice kar???r ?orba olurlar umar?m.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?imdi d?r?st olmak gerekirse Tr. liginde Lucescu'nun Shaktar'?n? eleyebilecek tak?m yok.. bu a??dan fb'nin elenmesi onlar?n bu lig i?in de yetersiz olduklar?n? g?stermiyor elbette. Ancak keyif verici ?eyler; hocalar?n?n Lucescu'yu bir an bile B plan?na y?neltecek hamleler yapamamas?.. ve tak?m olamad?klar?n? g?rmek oldu.. bir de tabi iki ma?t?r ?nce rvp sonra nani k?t? oynad?lar.. huzursuz ba?lamalar? g?zel oldu buradaki kariyerlerine.. iyice kar???r ?orba olurlar umar?m.
                                Abi biz bu kura boyunca hep d?r?st olduk da maalesef Fenerliler olamad?.

Bir tak?m?n ba??nda Luce gibi bir adam varsa, d???neceksin. Bas?n pohpohlad?, teknik direkt?rleri pohpohlad?. Sonu? bu.

Di?er dediklerin i?in ise, onlara bir ?ey olmaz abi. 2 - 3 ma? yenilirler, sonra 1 penalt?, 2 k?rm?z? kart, 1 derbi kazan?rlar tekrar d?zelirler. Sa?olsun koruyucular? yaln?z b?rakm?yor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X