Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

West Ham United

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilic konusunda olumsuz dusunen arkadaslari anliyorum; fakat bu adami Ingiltere futbol piyasasina biz sunduk. Basarili olmasi Besiktas icin de olumlu. Bu arada kendisi de bir Besiktas'li artik. Insallah daha buyuk basarilara imza atar.

Yorum Yap

bili?'in ingiltere'de b?y?k maclar? kazanmas?na ?a??rm?yorum,??nk? bizdede kazan?yordu,fakat kendi seviyesindeki tak?mlara kar?? ba?ar?s?z,bizde oldu?u gibi..

Yorum Yap

Aslı Sabri Aydo?du tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bili?'in ingiltere'de b?y?k maclar? kazanmas?na ?a??rm?yorum,??nk? bizdede kazan?yordu,fakat kendi seviyesindeki tak?mlara kar?? ba?ar?s?z,bizde oldu?u gibi..
        Bizde b?y?k ma? kazan?yordu derken abi? 2 senede 1 derbi kazanamad?...

Arsenal diyeceksen iyi oynad?k sallad?k ama kazanamad?m.
        Bir tek Liverpool galibiyeti var.

Gol bile atamad?k derbilerde.

Bu arada Do?um g?n?nm?? ?ampiyonluk dolu nice senelere abi

Yorum Yap

Haks?z ??karmad??? i?in mutluyum... Seneye daha b?y?k bir kul?pte g?rmek dile?iyle kendisini

Yorum Yap

Bilic bu zihniueti ile ?ampiyon tak?m hocas? olamaz. ?bb , westham , sevilla , lazio, werder gibi tak?mlarda basar?l? olur.

Yorum Yap

Kiziyorum derbi kazanamadi. Ama hi? bi derbi yide 11 ki?i oynamad?k. Bilemiyorum. ?u an senol hocan?n elinde ki kadro da ge?en seneden ?ok farkl? de?il. Ama ilk derbimizi kazandik.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Aytan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Kiziyorum derbi kazanamadi. Ama hi? bi derbi yide 11 ki?i oynamad?k. Bilemiyorum. ?u an senol hocan?n elinde ki kadro da ge?en seneden ?ok farkl? de?il. Ama ilk derbimizi kazandik.
                Gecen sene ki derbilerde oldugu gibi bu sefer de ersan at?lsayd? kazan?r m?yd?k sence abi?

Gecen senekilere g?re oyun olarakta daha k?t?yd?k ayr?yeten ve o kadroya daha kaliteli isimler de eklendi.

Ama senol hoca ligi daha iyi bilen bi isim , o y?zden bu degisiklik k?t? oldu da diyemeyiz.

Yorum Yap

?ngiltere'den teklif al?nca konsantresi bozuldu. Bunda hem fikir miyiz?

Yorum Yap

Adam ?ampiyon olsa ?ngiltere de burada derbi kazanamad? b?y?k tak?m hocas? olamaz diyecekler var. Stads?z ve her derbiden ?nce yap?lan operasyonlar unutulmas?n Bili?te ?enol hocada cand?r. Bili?te en az bizim kadar Be?ikta?l? ayr?ca..

Yorum Yap

Bizim millet acitasyonu ?ok sever ama stad? yoktu ama sakatl?k ?oktu bir de necipe sar?ld? mi adam gibi adam oluverir ba??m?za . Sonra bir teklif al?r kafas? kar???r ?al??t??? tak?m? bo?lar , derbide gol bile atamadan ,arkas?na bakmadan gider. Arkas?nda a?layanlar? kal?r. B?y?k hoca sadece skorla olmuyor de?il ?ngiltere vasat tak?m?n? unitedi de ?al??t?rsa karakter baki kal?r. ?ok ?ansl?y?z e?itimini tamamlamam?? stajyer hocalardan sonra ?enol hoca gibi bir de?erle ?al???yoruz. De?erini bilelim.

?ampiyonluk en ?ok sana yak???r ?anl? Be?ikta? !!

Yorum Yap

benim bili?e ele?tri getirebilece?im en ?nemli yer
                        Mustafa pektemek ?srar?
                        onun d???nda yanl??lar? oldumu tabiki oldu ama major hatalar de?il

Yorum Yap

Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?ngiltere'den teklif al?nca konsantresi bozuldu. Bunda hem fikir miyiz?
                          Kesinlikle... Son 5 hafta darmada??n olduk. Son iki haftaya hala matematiksel ?ansla girebilen bir tak?m i?in tepetaklak olmak a??klan?r bir?ey de?il.

Yorum Yap

k?me d?? west ham

Yorum Yap

?ampiyon olamasan bile ?L'ye kat?l ?anl? West Ham

Yorum Yap

illk 6 da bitirler bence bu sene ama 5. mi 6. mi olurlar bilemeyece?im. ?lk 4 te bitiremezler ama. Tahminim sezonu 6. s?rada bitirecekleri

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X