Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

West Ham United

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Umar?m ba?ar?l? olur, seviyorum ben Bilic'i.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Astra 2 westham 1. Bilic neden geldim londona sarkisini soyluyodur simdi

Yorum Yap

Bili?de kabahat yok beyler. Burda insanlari k?r?mdan ge?irdi adminler zamaninda m?stehakti ya?and? bitti

Yorum Yap

Commandante orada da olmayacak gibi duruyor sanki.

Yorum Yap

Bilic elendi sanirsam. Bir dakika kalmis ma?in bitimine.

Yorum Yap

Sosyal medyada westhamlilari takip eden var mi? Tepkiler nasil? :d

Yorum Yap

elendi?i tak?m hangi ?lkenin beyler ben ilk defa duydum iddaada bile yok o derece

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  elendi?i tak?m hangi ?lkenin beyler ben ilk defa duydum iddaada bile yok o derece
                  Romanya

Yorum Yap

romanya tak?m?. 20 milyon avro tak?m?n toplam de?eri

Yorum Yap

G?rcistan tak?m? diye biliyordum tak?m?n isminden dolay? (Astra Giurgiu), Romanya tak?m?ym??.

Yorum Yap

sevinen gen?ler , west ham'?n ?o?u oyuncusunun reserve tak?mdan oldu?unu biliyorlar de?il mi

Yorum Yap

15.hafta dedim ama 10 haftay? goremezsin

Yorum Yap

ah bilic ah tam ciddi dille ele?tirece?im ?ne ge?ip kaybetti?ini g?r?yorum g?lme geliyor
                            bu adam? adab?m?zla ele?tirdi?imizde ban alm??t?k west ham adminleri de bu ak?am forumu temizliyor mudur acaba

Yorum Yap

Kimse ?zel olarak al?nmas?n ama Forza'daki ankete g?re karar al?nsayd? bu adamla s?zle?me yenileyecektik..

Bilic iyi bir insan olabilir ama YETERS?Z bir teknik direkt?r. A??k ve net.

Umar?m Bilic'e gere?inden fazla hayran olan arkada?lar s?z?m?ze gelmi?lerdir...

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                sevinen gen?ler , west ham'?n ?o?u oyuncusunun reserve tak?mdan oldu?unu biliyorlar de?il mi
                                emin ol hi?biri bilmiyor bunu
                                uefaya ?nem vermediklerini ka? kez a??klad? adamlar
                                ama hi?biri i?in bu ?nemli de?il
                                West ham yenildi mi onlardan mutlusu yok
                                g?zlerini k?rpmadan ma?kolikten West ham ma??n? takip ediyorlar
                                yenilsede laf soksak diye bekliyorlar
                                kazanamay?nca hura bu ba?l??a nopost alm??t?m senin y?z?nden diyip giydiriyorlar
                                West ham taraftar? bunlar kadar West ham'? takip etmiyordur
                                s?rf laf sokabilmek i?in be?ikta?tan ?ok West ham takip eden var
                                quaresma gol atsada y?netime s?vsem diye portoyu takip edenler vard?
                                onlar bitti bunlar ba?lad? ?imdi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X