Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?.L. Final : Barcelona - Juventus 21:45

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

c?c? siyah beyaz g?r?nce penalt?y? da ?almad?

Yorum Yap

Bu yaz Pogba'y? al?r R. Madrid ...

Yorum Yap

a??r ?ekimde izledim hi?bir ?ey yok iyi yedirirmi? yaln?z hakem verseymi?

Yorum Yap

pirlo, pogba, markota, tevez vitesi artt?rd? yaln?z ?u dakikalarda bir gol bulmalar? devre aras?na moralli girmelerini sa?lar. aman Vidal bir ??lg?nl?k yapay?m deme.

Yorum Yap

Bu adam?n uluslararas? seviyedeki performans? ?o?u zaman 10 ?zerinden 9 ve ?st? zaten.

Adam? ligden bildi?imiz i?in istesek de sevemiyoruz ama adam gelmi? ge?mi? en ba?ar?l? T?rk hakemi olarak ad?n? ?oktan yazd?rd? bence.

Uluslararas? performans? i?in helal olsun.

Yorum Yap

?u mal spikeri kim koymu? ya kosova m?d?r nedir aptal aptal tespitler yap?yor akl?nca ?slubu da zaten kendi evde kendine ma? anlat?yormu? gbi yok L1 ortas? yapm?? messi playstationdaki gibi ulan

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bu adam?n uluslararas? seviyedeki performans? ?o?u zaman 10 ?zerinden 9 ve ?st? zaten.

Adam? ligden bildi?imiz i?in istesek de sevemiyoruz ama adam gelmi? ge?mi? en ba?ar?l? T?rk hakemi olarak ad?n? ?oktan yazd?rd? bence.

Uluslararas? performans? i?in helal olsun.
                Bi tobe ceker misin lutfen? :d

Yorum Yap

Juve hafif kald? ya

Yorum Yap

?ki hafta ?nce bayern m?nihe, d?n samsuna bug?n juventusa sa?lam iddialara girdim. T?kendim yemin ediyorum hayata k?st?m.

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?u mal spikeri kim koymu? ya kosova m?d?r nedir aptal aptal tespitler yap?yor akl?nca ?slubu da zaten kendi evde kendine ma? anlat?yormu? gbi yok L1 ortas? yapm?? messi playstationdaki gibi ulan
                      Ke?ke her ma?? Kosova anlatsa.

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        tam dusuncelerime tercuman olmus. ercan taner neden anlatmiyor ki maci

Yorum Yap

Kosova'y? seven ya ?ok seviyor sevmeyen nefret ediyor. B?yle de ilgin? bir tip.
                          Ben ?ahsen seviyorum evet itici tonlamalar? olmasa daha iyi ama bu da ma??n heyecan?n? artt?ran fakt?rler bir nevi.

Yorum Yap

?n?m?zdeki sene Tivibu CL ve EL yay?n ihalesini ald??? i?in final ma?lar?n? Yal??n ?etin , Erdo?an Ar?kan yada Levent ?z?elik'den biri anlat?r.

Yorum Yap

Messi bildi?in e?ek t?ra?? olmu?.

Yorum Yap

Basket ma?? tipi anlat?m g?zel.ama yorumcu olmal? b?yle bir ma?ta. Kar???k taktikler var anlam?yoruz. ?mer ?r?nd?l de olur )

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X