Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

STSL 30. Hafta Gs - Kas?mpa?a

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ge?en sene gs yine ?ampiyon olurken burada baz? arkada?lar gs'nin bizi ezip ge?ti?ini bizle aras?nda fark? giderek a?t???n? ve bu fark?n ?n?m?zdeki senelerde gittik?e artaca??n? yaz?yordu.. O arkada?lar halen burda m? bilmiyorum ama hepsine tek tek selamlar?m? g?nderiyorum..G?rd???n?z ?zere futbol bu sa?? solu bell olmuyor, y?kseli? d?nemi o kadar da uzun s?rmedi gs'nin..

Yorum Yap

bunlar?n y?kseli?i ancak terimle oluyor baska hoca bunlar? rezil eder. dahada biz fenerle ceki?iriz cincom e?lence kayna?? olur.

Yorum Yap

Beter olsunlar

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Beter olun, ??lde susuz kal?n in?allah. Yar?n derbiyi al?p i?i bitirelim, bu gs en az 1 ma? daha puan kaybeder zaten. fener'i yenersek ge?emezler bizi daha.

Yorum Yap

Kas?mpa?a GS'ye yatar dedik , resmen ?o?altm??lar baksana

Yorum Yap

Dinsizin hakk?ndan imans?z m? gelmi? ne :-)

Yorum Yap

G4L4T4S4R4Y

Yorum Yap

Cok ciddi s?yl?yorum i?im par?alan?yor bu hallerine, ?z?l?yorum koskoca kul?p ne hallere....
                  sonra bas?yorum kahkahay?....
                  beter olun beter.
                  nefretimsin ?ocukluk sevin?lerimin h?rs?z? ..

Yorum Yap

bir adet erol ta? alabilirmiyim AHAHAHAHHAHAHHAHAHA

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ge?en sene gs yine ?ampiyon olurken burada baz? arkada?lar gs'nin bizi ezip ge?ti?ini bizle aras?nda fark? giderek a?t???n? ve bu fark?n ?n?m?zdeki senelerde gittik?e artaca??n? yaz?yordu.. O arkada?lar halen burda m? bilmiyorum ama hepsine tek tek selamlar?m? g?nderiyorum..G?rd???n?z ?zere futbol bu sa?? solu bell olmuyor, y?kseli? d?nemi o kadar da uzun s?rmedi gs'nin..
                      cok gereksiz bir aciklama olmus...
                      adama sormazlarmi sen son senelerde ne basardin, rakibin ne basardi diye???
                      nekadar renkli olsalarda, kagit ?zerinde basari acisindan acik ara ?n?m?zdeler...

Yorum Yap

?nal aysal'?n mancini kumar? tutmad? fatih terimle i?leyen tak?ma bi nevi fren oldu ?okta iyi oldu

Yorum Yap

Mancini sizin neyinize be adam Aguero yu oynat?r Emre ?olak ? de?il.

2 sene daha d?zelemez bunlar

Yorum Yap

Kendi kendilerini bat?rd?lar Terim'i yollayarak ulan ne mal tak?mlar arkada? ya biz istesek u?ra?sak b?yle ??kertemezdik salaklar?

Yorum Yap

beter olun komidin ?ocuklar? ?erefsiz haysiyetsiz karaktersizler sizden nefret ediyorum sizi sevenden de nefret ediyorum komidinde t?remi? wc ?ocuklar? !!!!

Yorum Yap

akl?ma geldik?e g?l?yorum valla

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X