Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gayse iyi bir tercih yapt? kendileri a??s?ndan.Ke?ke yabanc? bir hoca alsalard?...

Denizli a??rl??? olan bir teknik adam..Medya deste?i de her zaman ?st d?zeyde olmu?tur..

?enol hoca art?k ne yap?p edecek ve o derbiyi kazanacak...Buna ihtiyac? var cunku...Ligde hi? ?ampiyonluk gormemi? bir teknik adam?n da kendisini ispat i?in uygun bir ortam oldu lig...

Yorum Yap

Kusura bakmayin da ben bu olaya icerledim. Bu tarz bir kisiligi oldugunu, hakikaten duygu adami oldugunu saniyordum, yanilmisim!

Yorum Yap

Yuvarlak Denizli

Yorum Yap

?zd? Denizli bize gelmemi?ti le? gs ye gitti.Neyse ki ?enol hocam?z var.

Yorum Yap

Pislik bir camiaya da ancak b?ylr her camian?n adam? yak???rd?. Terim'in bile bu konuda bi rajonu,prensibi var.

Yorum Yap

Dun aksamki stadyum programinda anlamistim zaten.
              Surekli aleyhimize konustu durdu, hakan unsalla beraber.

Yorum Yap

?eref yoksunlar? eller kollarla (podolski) gol atarlar dokunmayla yere d??erler ( sel?uk, burak) sonra car car konu?urlar pislik herifler camias? ayr? taraftar? ayr?.

Yorum Yap

GS harbiden k?t? tak?m. FB'nin puan kaybetmesi laz?m art?k. Bakal?m TS berabere bitirebilecek mi?

Ama GS' nin i?i zor. Belki ?ok b?y?k farkla bile devreye girebiliriz GS' ye kar??.

Yorum Yap

Valla bence Mustafa Denizli son derece k?t? ve korkak bir hocadir. Bence iyi oldu, basarili olmasina imkan vermiyorum.

Yorum Yap

Bize ?enol hocam?z yeter, rahat olun beyler..

Bunlar? Eze eze ?ampiyon olaca??z, bu Frans?z yosmalar? da Kad?k?y laleleri de iyi bellesin art?k..

Yorum Yap

Basimiza ne geldiyse Ben besiktasliyim diyenden geliyor
                        Demiroren ,nihat kahveci ,m.denizli,samet aybaba ve niceleri.
                        Geciniz....
                        1 senol gunes bunlar gibi bin tanesine bedel
                        Artik bir zahmet bu gs yosmalarina olimpiyatta yenilmeyip umutlandiayalim

Yorum Yap

O de?il de ben en ?ok "Gelir gelmez kul?beye oturacak de?ilim. Atletico ma??nda kul?bede olmayaca??m." a??klmas?na tak?ld?m.

Bu ne sa?ma sapan bir gerek?edir ya? Gelir gelmez kul?beye oturmayacakm??... Neden acaba? Misal, ilk ma?? Madrid'le de?il de Astana ile olsa, ya da ligde kas?mpa?a ile oynayacak olsa yine gelir gelmez kul?beye ge?mekten imtina edecek miydi?

Olas?, hatta ?ok olas? bir farkl? ma?lubiyette karizmay? gelir gelmez ?izdirmemek laz?m de?il mi? Sen yok musun Mustafa hoca sen... Kurt hoca bilirdik biz seni...Sen ?oktan ?akal olmu?sun.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            O de?il de ben en ?ok "Gelir gelmez kul?beye oturacak de?ilim. Atletico ma??nda kul?bede olmayaca??m." a??klmas?na tak?ld?m.

Bu ne sa?ma sapan bir gerek?edir ya? Gelir gelmez kul?beye oturmayacakm??... Neden acaba? Misal, ilk ma?? Madrid'le de?il de Astana ile olsa, ya da ligde kas?mpa?a ile oynayacak olsa yine gelir gelmez kul?beye ge?mekten imtina edecek miydi?

Olas?, hatta ?ok olas? bir farkl? ma?lubiyette karizmay? gelir gelmez ?izdirmemek laz?m de?il mi? Sen yok musun Mustafa hoca sen... Kurt hoca bilirdik biz seni...Sen ?oktan ?akal olmu?sun.
                            aynen o yuzden fark yemekten kormus

Yorum Yap

La onlarda mustafa denizli varsa bizde adam?n has? ?enol G?ne? var.
                              Hi? bi zaman oynatt??? futbolu sevmedim.?ampiyon oldu?umuz zaman bile gitmesini istedim.
                              Fatih terim korkusuyla onun oldu?u sezonlarda tak?m ?al??t?rmad?.

D5803 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Denizli bey , Fatih Terim'den yard?m isteyecekmi?. EZ?K

Neyse hamza'da ayn?s?n? yap?yordu zaten , bu da alenen a??klam?? oldu .

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X