Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Atletico arkayi 4lesin, donunce de Eren Derdiyok bayiltsin, bizi yenemedikleri takdirde yarisa dahil olma sanslari yok.
    Gs'nin kaderini onundeki 3 mac cozer.

Yorum Yap

bu hafta pa?ay? g?recem..bize oynad?klar? gibi oynas?nlar yenerler zaten.in? silik bi futbol oynarlar o zaman r?za ?al?mbaya 2 ?ift laf?m olacak.bize haz?rlad??? gibi haz?rlas?n tak?m?n?!

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Atletico arkayi 4lesin, donunce de Eren Derdiyok bayiltsin, bizi yenemedikleri takdirde yarisa dahil olma sanslari yok.
        Biz sivasta puan biraksaydik , pasa macinda psikolojileri biraz olacakti.
        Simdi psikolojik olarak dokukler. Madridtede fizikman dokulecekler ve psikolojileri tamamen yok olabilir.

Pasa vursun, sezonu cope atacaklar zaten. Iddaasiz gelmeleri bize cok iyi olur. O maca kin vs yapmadan bole dostluk kardeslik canim cicim diyip ; koyup gondermemiz lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bu ?eref yoksunlar? y?llard?r "itelemeyle" bu k?r?lma s?re?lerini kay?ps?z ge?iyorlar. Umar?m bu sefer ?yle olmaz; fakat bu kritik virajlar? en iyi kim y?netir dense d???nmeden Denizli derim. Bu sebeple umar?m bug?n kabul etmez de Hagi'ye falan y?nelirler. Y?netimlerinin ?ap? o kadar ??nk?.

Yorum Yap

kas?mpa?a mac? cok rahat gecer b?ze oynad?g? futbolu oynamaz hele o donk asla oyle ayakta durmaz
            atleti 4 lesin iyice coksunler

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Biz sivasta puan biraksaydik , pasa macinda psikolojileri biraz olacakti.
              Simdi psikolojik olarak dokukler. Madridtede fizikman dokulecekler ve psikolojileri tamamen yok olabilir.

Pasa vursun, sezonu cope atacaklar zaten. Iddaasiz gelmeleri bize cok iyi olur. O maca kin vs yapmadan bole dostluk kardeslik canim cicim diyip ; koyup gondermemiz lazim.

Am?ca, bunlar o kadar lobili, o kadar elinden tutup kald?r?lan ve y?r? ya kulum denen takim ki, ?ld?klerinden emin olmam?z laz?m.
              Ge?en seneki dejavuyu yasamayalim. Buyuk Besiktasli Mustafa! Denizli bu aksam gorevi kabul eder. Devre arasi bunlar bir seyleri yine devlet destegiyle kabina uydururlar ve kriterler cope atilir, Uefa isini de bir yerlere yatarak cozerler.
              Bu hafta Kasimpasa yener, haftaya Bursa Istanbul'da beraberlik yaparsa, biz Akhisar ve Kayseri'yi doktuk mu, Gs macini kaybetmedigimiz ve hele hele kazanirsak Gs komple devre disi,
              Biz derbiyi kazanirsak zaten sezon sonu 25 puandan asagi fark atmayiz.
              Bundan sonra bizim icin en kritik mevzular bizim hep kazanmamiz ve Fb'nin Kadikoy'de puan kaybetmesi, Kadikoy endeksli takim olduklari icin daha simdiden 2 beraberlikleri olmasi iyi, bu hafta Lazyo bir beraberlik kapti mi mukemmel olur.
              Canim cicim diyip koyup gondermemiz lazim demisin de bizim Gs ile hic bir macimiz sakin gecmiyor, 8-10 yasinda cocugun kalbinde kin olusturan tek takimdir Gs. Insallah, Denizli gelip toparlayana kadar biz puan farkini 10 ve uzeri yapmis oluruz. Bu 2 hafta bizim sezonu kopardigimizin resmini cizer, bir de Gs'ye cakip devre arasi stoper ve sol bek aldik mi rekorlar kirabiliriz.

Yorum Yap

Metin bunlar pasada puan biraksin yeter. Bunlar zaten havlu atmis olacaklar. Bizle 9-10 febe ile 5-8 puan oluyorlar. 18 puan eder totalde.
                Bu senaryoda cokerler zaten.
                Ts den kimse umutlu degil ama nedense ben umutluyum.

Bizim bu haftaki mscimizda cok zor.

Yorum Yap

Zaten oncelik bizim kazanmamiz, biz kazandiktan sonra digerleri ne halleri varsa gorsunler. Fb bu haftaki gibi her hafta antrenman yapmayan takimla oynamayacak ama fiksture baktigimda icim karariyor.
                  Fb-Ts
                  Antep-Fb
                  Fb-Basaksehir
                  Genclerb-Fb
                  Fb-Sivas
                  Su fiksturden puan alacak 2 takim var, biri Lazyo, biri Basaksehir. Ts'nin durumu ortada, takimda kavga etmeyen, k?st?r?lmeyen adam yok, umarim son 2 sezondur oldugu gibi 0-0 a kitlemeyi basarirlar, gol yerlerse Ts o maci berabere dahi bitiremez.
                  Basaksehir de icerde, digerleri yine Fb lehine at, yat 1-0 maclari...
                  Bir kopmadi su Fb, les futbol oynarken minimum 8 puan fazla aldilar, Kasimpasa, Kayseri, Konya, Osmanli maclari berabere bitmeliydi. 1-0 larla bugunlere geldiler, devre arasina Fb ile mutlaka puan farkini koruyarak girmek lazim.
                  Gs icin senaryoyu yazdik, hayirlisi bakalim.

Yorum Yap

Denizli, Ayababa'n?n geli?inden ?nce maddi durumumuzu ?ne s?rerek g?revi kabul etmemi?ti. Ben mi yanl?? hat?rl?yorum yoksa?

Yorum Yap

Denizli Gs'de!
                      Kosa kosa su camianin yolunu tuttun ya, ne diyim ki sana, insallah hayirsiz olur!

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  mustafadenizli_3buyuk.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  92.7 KB

Yorum Yap

Aslı Mustafa Apaydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Denizli, Ayababa'n?n geli?inden ?nce maddi durumumuzu ?ne s?rerek g?revi kabul etmemi?ti. Ben mi yanl?? hat?rl?yorum yoksa?
                        Aynen dogru abi

Yorum Yap

Feda sezonunda ka?an M.d ?imdi ayn? durumdaki gs ye g?d?yor herkez birg?n haketti?i de?eri mutlaka al?r ka? para alacak merak ediyorum.

Yorum Yap

Ne oldu yahu. Bi hbr gormedim ben.

Yorum Yap

Benim anladigim denizliye para lazim ,2,5 yillik sozlesme istiyormus yillik 2,5 milyon eurodan 1 milyonu pesin

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Benim anladigim denizliye para lazim ,2,5 yillik sozlesme istiyormus yillik 2,5 milyon eurodan 1 milyonu pesin
                                Ooo ?ok iyi para istemi? Denizli

Ben gitmesine tepki g?stermiyorum, futbol bu profesyonel bir oyun. A??k?as? neler yapaca??n? merakta etmiyor de?ilim. Bizim i?in hay?rl?s? olur in?allah.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X