Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

3 y?lda toplam 10 milyon dolar civar?nda bir para alacaklarm??. Biz Vodafone'dan ne kadar al?yoruz bilmiyorum ama herhalde bundan fazlad?r.

Yorum Yap

Biz Vodafone den y?ll?k ne kadar al?yorduk g???s reklam? i?in?

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        3 y?lda toplam 10 milyon dolar civar?nda bir para alacaklarm??. Biz Vodafone'dan ne kadar al?yoruz bilmiyorum ama herhalde bundan fazlad?r.
        Bizim 3+2 y?ll?k toplam 29 milyon dolar.Y?ll?k 5,8 milyon dolara denk geliyor.

Yorum Yap

Aslı ?etin Karademiro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ali Belindir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Guray Gunal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Sar?s?ndan k?rm?z?s?ndan, futbolcusundan, y?netiminden, lisesinden, yav?ak semti beyo?lundan, tarihinden, frans?z k?lt?r?nden, hagisi, fatih'i, b?lenti, k?pe?inden, lobisinden, tarihinden, stad?ndan, stad?n?n bulundu?u semtten, vergisinden, alg?s?ndan, adas?ndan, floryas?ndan, ergunundan, aldulrahiminden, albayrak?ndan, d?r?st?nden, ?erefsizinden, 1905 inden geldi?i 2015 ine kadar neyi varsa nefret ediyorum. Nefretimi kelimelerle tarif edemiyorum allah belas?n? versin o kendini be?enmi? yav?ak yosma taraftar?ndan. Yaz?yorum s?yl?yorum kusam?yorum nefretimi yok olas?n in?allah. Lisesinden mezun olanlar? unutmu?um. Onlar? da kat?yorum. Lan k???k ?ocuk g?rsem sar? k?rm?z? pataklayasay?m tokatlayas?m geliyor. ?erefsizsizdiniz, ?erefsizsiniz ve ?erefsiz olacaks?n?z. Hepinizden nefret ediyorum. Tez zamanda tarihten yok olursunuz in?allah. Doyamad?m sonra gelir devam ederim.
          Ellerine saglik, benim hislerimi de ozetlemissin!
          Hahahahah ?ok iyi
          Benden daha fazla nefret eden birileri varm??

Yorum Yap

Aslı Guray Gunal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Sar?s?ndan k?rm?z?s?ndan, futbolcusundan, y?netiminden, lisesinden, yav?ak semti beyo?lundan, tarihinden, frans?z k?lt?r?nden, hagisi, fatih'i, b?lenti, k?pe?inden, lobisinden, tarihinden, stad?ndan, stad?n?n bulundu?u semtten, vergisinden, alg?s?ndan, adas?ndan, floryas?ndan, ergunundan, aldulrahiminden, albayrak?ndan, d?r?st?nden, ?erefsizinden, 1905 inden geldi?i 2015 ine kadar neyi varsa nefret ediyorum. Nefretimi kelimelerle tarif edemiyorum allah belas?n? versin o kendini be?enmi? yav?ak yosma taraftar?ndan. Yaz?yorum s?yl?yorum kusam?yorum nefretimi yok olas?n in?allah. Lisesinden mezun olanlar? unutmu?um. Onlar? da kat?yorum. Lan k???k ?ocuk g?rsem sar? k?rm?z? pataklayasay?m tokatlayas?m geliyor. ?erefsizsizdiniz, ?erefsizsiniz ve ?erefsiz olacaks?n?z. Hepinizden nefret ediyorum. Tez zamanda tarihten yok olursunuz in?allah. Doyamad?m sonra gelir devam ederim.
            [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
            [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?.hac?osmano?lu gs ile s?ylediklerinde hakl?yd? , hen?z form tutamam?? gsyi o ma?la aya?a kald?rd?lar t?pk? bizim ge?en y?l olimpiyatta yenilip onlar? yar??a soktu?umuz gibi .Ama iho o kadar ?uursuz konu?tu ve sa?malad? ki arada s?yledi?i do?ru ?eyler de kaynad? gitti. Benden daha fazla nefret eden biri olmaz diyorum ama burda g?r?yorum var gibi .Sahada h?rs?zl?k , terbiyesizlik yapt?klar? halde pi?kin pi?kin g?len , saha d???nda entrika ?evirdikleri halde asalet timsaliymi? gibi y?r?yen, ?ereften nasibini almam?? d?nyan?n en rezil camias?. Bunlar? kendine dost g?ren bir Be?ikta?l?n?n zekas?ndan ??phe ederim.

Yorum Yap

T?k?r?k?? Filipescu ve Vampir Vedat da unutulmas?n!

Yorum Yap

Bi g?n ?zellikle oturup k?f?r yazaca??m size. Hen?z terminolojiye girmemi?, insan?n hayal d?nyas?n?n s?n?rlar?n? zorlayan, s?f?r kilometre...

Yorum Yap

Bug?n de Rize koydu ohhhhhh ??yle bir kurulup koltu?uma keyifle izleyeyim, lan ?u s?k?c? cumartesi ak?am?m? keyiflendirdiniz kedicikler. Kim koyarsa koysun Allah raz? olsun, en iyi g?n?n?z b?yle olsun. ?u d?nyada beni mutlu eden 2 ?ey biri e?imin g?l?msemesi 2 g?t olmu? gs l? ifadesi. O gol yedikten sonraki surat ifadeniz var ya ona bitiyorum dostum. Her gol yedi?inizde ifadelerinizi ayr? ayr? seyretmek istiyorum, paha bi?ilemez. Abdurrahim naber lan iyi misin? 3-2 de Canl? yay?na ba?land???nda yav?ak yav?ak s?r?tan Hasan ?a? nerdesin lan? Annene selam s?yle galatasaray g?cenme. Hele o teknik direkt?rleri var ya hamza hanzoo?lu o sinsi efendi g?r?nen duru?unda ne sinsilikler var ne dolaplar ?eviriyorsun de?ilmi fato? ?zerinden hepinizin can? cehenneme g?tlekler.

Yorum Yap

Bug?n amma ?ok a?lad?n?z be, yeminle sizle ma? izlemek ?ok zevkli.

Sizleri her zaman a?layarak g?rmek isterim.

Yorum Yap

beter olun beteeeeeerrrrrr

Yorum Yap

Bunlar?n silinip gitti?i g?nleri g?r?r?z in?allah.

GT-P5210 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

8TrollFutbol@8trollfutboltr 18 sa.18 saat ?nce

Beter olun

Yorum Yap

Andavallar, her sene Be?ikta?'? ?ampiyon yapacaklar alg?s? olu?turmay?n. Yemiyoruz art?k...

Yorum Yap

Fikret Orman : Rakibimizin stad?n? devlet yapt? demi?. Senelerce maket ??kart?p durdular, stad yapacak g??leri hi? bir zaman olmad?, devlet babalar? bakt? olmayacak, bunlara geldi stad yapt?. 3 buy?kler aras?nda devlet baba bir tek nedense bunlara stad yapt?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X