Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ali Belindir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Guray Gunal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sar?s?ndan k?rm?z?s?ndan, futbolcusundan, y?netiminden, lisesinden, yav?ak semti beyo?lundan, tarihinden, frans?z k?lt?r?nden, hagisi, fatih'i, b?lenti, k?pe?inden, lobisinden, tarihinden, stad?ndan, stad?n?n bulundu?u semtten, vergisinden, alg?s?ndan, adas?ndan, floryas?ndan, ergunundan, aldulrahiminden, albayrak?ndan, d?r?st?nden, ?erefsizinden, 1905 inden geldi?i 2015 ine kadar neyi varsa nefret ediyorum. Nefretimi kelimelerle tarif edemiyorum allah belas?n? versin o kendini be?enmi? yav?ak yosma taraftar?ndan. Yaz?yorum s?yl?yorum kusam?yorum nefretimi yok olas?n in?allah. Lisesinden mezun olanlar? unutmu?um. Onlar? da kat?yorum. Lan k???k ?ocuk g?rsem sar? k?rm?z? pataklayasay?m tokatlayas?m geliyor. ?erefsizsizdiniz, ?erefsizsiniz ve ?erefsiz olacaks?n?z. Hepinizden nefret ediyorum. Tez zamanda tarihten yok olursunuz in?allah. Doyamad?m sonra gelir devam ederim.
    Ellerine saglik, benim hislerimi de ozetlemissin!
    Hahahahah ?ok iyi

Yorum Yap

Askerdeydim. ?stanbulspor ma??n? 90+8'de uyduruk bir penalt? ile kazanm??lard?. Penalt?y? veren sanir?m Vahap Beyaz'd?. Olsun inan?yorduk, yine de ?ampiyon olacakt?k. Gs ma?? geldi ?att?. 1-0 ?ndeyiz. Ahmet ?akar denilen eski hakem tam 60 metreden yani orta sahadan g?rmeden penalt? ?al?yordu. D?n gibi hat?rl?yorum. Hala g?z?m?n ?n?nde. Alpay hisseti ve ellerini kald?r?p pozisyonu b?rakt?. Uzaktan yak?ndan alakas? yokken Allaha ?ok dua etti?ini bildi?imiz sahtekar hoca Hakan S?k?r kendini yere b?rakt?. Caaart verdiler penalt?y? ve ?ampiyonluk gitti. Cemaatci Hakan ??k?r bunun h3sab?n? ?b?r d?nyada nas?l vereceksin. Allah?n var m? senin. O zamanlar daha gen?ttim. ?yle bir ah?m? ald?lar ki asla hakk?m? helal etmiyorum. Askerli?i bana zehir etmi?lerdi. Bunlar ba? ?ikecinin kral?. 20 ?ampiyonluklar? varm??. P?fff, yesinler 20.nizi...

Yorum Yap

U19 - Gs 1 - Benfica 10 Dakika 80

Yorum Yap

Gs gen? tak?m? Benfica'ya 11-1 ma?lup oldu

Yorum Yap

11-1 nedir ya?

Yorum Yap

?yi oldu ?yi, Beyo?lu Yosmalar?

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                11-1 nedir ya?
                Ilk periyot bitmis

Yorum Yap

Ulan s?z konusu biz olsayd?k ana habere koyarlar.
                  ?imdi sonu? ?nemli de?il oyuna bakmak laz?m diye bir iki radyo program?nda gecistirirler.

Yorum Yap

Ak?am moralim bozuktu yeminle keyfim yerine geldi. Pi?leriniz bug?n 11 yemi? dar?s? ak?am abilerinin ba??na. Argo kullanmayay?m diyorum ama yapam?yorum affet forum kurulu, affedin sayg? de?er abilerim karde?lerim. 6 ya??nda a?lam??t?m ?ald???n?z ?ampiyonlu?a. ?m?r boyu k?fredecem, ?b?r d?nyada da elim yakan?zda, siz yanarken ate?inize keyif sigaras? ?akmayan ?yle olsun.

Yorum Yap

24-34 aras? 4
                      58-78 aras? 6
                      son gol? de 90 da yemi?ler,ilk gol? de gs atm?? i?te o ilk gol? atmayacakt? [emoji28]

__Be?ikta? kimseyi terk etmez ve sevdas? hi?bir zaman ge?mez,Be?ikta? a?k? ge?se ge?se babadan o?ula ge?er__

Yorum Yap

En b?y?k keyiflerimden biri farkl? kazand???m?zda ba?ka tak?mlar?n forumlar?na bak?p bak?p keyiflenmektir.
                        Ma?tan sonra R?dvan Dilmen'in s?zlanmalar?n? dinleyip ROK'un ba??r??lar?n? izledikten sonra
                        a?t?m s?ras?yla forumlar?na bakt?m.
                        Fb ve Ts liler ne kadar imrendiklerini ?ampiyonun Be?ikta? olaca??n? yaz?yordu ama Gsliler yine i?in dalgas?ndalar.
                        Kibirden ?lecek ruh hastas? bi topluluk malesef ve bu kibri ancak biz yok ederiz.
                        1-0 2-0 yetmez ger?ekten bunlar? s?nd?rmeye ??yle 4-5 goll? yenmeliyiz ve inan?yorum o sene bu sene

Yorum Yap

Stad?n? bile devlet yapt?. G??leri stad yapmaya bile yetmedi. G?c? ancak ?aibeye yeter. Saraya ??ktik?a ?ampiyon oluyorlar. Dua edelim de bu sene bari ??kmas?nlar...

Yorum Yap

G???s reklamlar? dumankaya in?aat olmu?. Neremle g?lsem karar veremedim.
                            En son düzenleyen Doruk Ilhan; 28-10-2015, 17:10.

Yorum Yap

Haha. Feda diye dalga ge?tiniz haysiyetimizle dimdik ayaktay?z. Ya siz? Allah belan?z? ne de g?zel veriyor. Geberin, toprak atarsam ?zerinize ?erefsizim.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                G???s reklamlar? dumankaya in?aat olmu?. Neremle g?lsem karar veremedim.
                                D?menkaya'd?r o.

Kendilerine yak??an bir sponsor bulmu?lar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X