Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yorum Yap

Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CLkQzpYW8AAs5i4.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  31.7 KB

Yorum Yap

gs zlatan? alm??. Durup durup bunlara zlat?yormu? .

Yorum Yap

?s=lannister
              Be?ikta?=Stark

Yorum Yap

"Iyice k???ld?k. Adamlar gayriresmi ?ekilde FEDA dedi.

Ne hallere d???rd?ler bizi hainler."

gs forumundan..

daha iyi g?nleriniz bunlar hiyar agalari sizi

Yorum Yap

Alman ya da sunu diyorlar:

"Galatasaray Gro?kreuz ve Podolski transferleri ile IQ ini 25% d?s?rd?..."

Podolski biraz gerizekali olarak biliniyor... Ama Kevin Gro?kreuz bizim t?rkiyede tinerciler gibi ?st?ne ?stl?k bi de sonradan g?rm?s bi halleri var.
                  Aylesi aslinda fukara, sosyal yasamin zor oldugu bi semten geliyorlar. Ama ogullari profesyonel oyuncu olunca, kim olduma d?n?st?ler... Bi g?rseniz Burda...

Yorum Yap

?yi oldu iyi, Melo ile Telles'i de g?ndermi?ler. Paralar? bitti bunlar?n.

FFP diye diye bir taraflar?n? y?rt?yorlar.

Yorum Yap

Daha iyi g?nleri.?ddaa ediyorum FEDA sezonunundan beter duruma gelecekler.

Yorum Yap

Gs yi kurtaran birileri olacakt?r hep.
                        Bildim bileli bataktalar Ama ?stlerine feda yapan da uefadan transfer s?n?rlamas? alam da biziz.

Yorum Yap

bende diyordum bu oyuncular?n y?ll?k bedelleri nezaman bunlar? zora sokacak . art?k cl ligide kurtarm?yor yosmalar? .! ama yine zora d??t?klerinde saraya ??kacaklard?r eminim

Yorum Yap

Aslı Erkan Cavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            bende diyordum bu oyuncular?n y?ll?k bedelleri nezaman bunlar? zora sokacak . art?k cl ligide kurtarm?yor yosmalar? .! ama yine zora d??t?klerinde saraya ??kacaklard?r eminim

3-4 millyonu dagita dagita---milletin oyuncusunun kafasini karistira karistira battilar..

Birde Euro nerelere geldi piyasada...

Yorum Yap

Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Erkan Cavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

3-4 millyonu dagita dagita---milletin oyuncusunun kafasini karistira karistira battilar..

Birde Euro nerelere geldi piyasada...
                              ?yi oldu iyi. Beter olsunlar.

Yorum Yap

Sneijder de in?allah ihtar falan ?eker, iyice kar???rlar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X