Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Galatasaray ?kinci Ba?kan? Abdurrahim Albayrak : ''Beyefendiye s?k?nt?lar?m?z? anlatt?k. Bakanlar? arayarak, talimat vererek, bir?ok derdimizi halleti bug?n. Bug?n m?barek bir g?n. Galatasaray i?in ?ok olumlu ge?ti?ini ifade etmek istiyorum." dedi.

Derdin neydi acaba Abd?rrahim?

Yorum Yap

Haram z?kk?m olsun e?er silindiyse.
      Tez zamanda en sevdiklerinden ??ks?n fazlas?yla.
      Yeter yahu ka??nc? bu arkada? ka??nc? ya

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Galatasaray ?kinci Ba?kan? Abdurrahim Albayrak : ''Beyefendiye s?k?nt?lar?m?z? anlatt?k. Bakanlar? arayarak, talimat vererek, bir?ok derdimizi halleti bug?n. Bug?n m?barek bir g?n. Galatasaray i?in ?ok olumlu ge?ti?ini ifade etmek istiyorum." dedi.

Basketbolda transfer yapm??lar ufak dertlerinden bir tanesi budur. Gerisi de 1 milyar tl bor? ama gs b?y?k! kl?pt?r bunun da alt?ndan kalkarlar.

Yorum Yap

ne kadar vergi borcu vard? ?u an?

Yorum Yap

Gsliler ??ld?rm?? twitterda.?n?allah 5 yeriz bu ak?am falan diyorlar.
            Sent from my Lumia using Tapatalk

Yorum Yap

Onursuz camia. Zaman?nda feda ile dalga ge?enlere tek s?z?m var: Para tayyibin komidininin ?st?nde. Git yala ve al!

Yorum Yap

Vallahi sinirden deliricem ya ne pislik bi tak?m bunlar.

Haftaya bunlar? yenelim Allah a?k?na.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

A??klas?nlar bunu! Hangi konuda bakanlara talimat verilmi? ? Allah belan?z? versin.

Yorum Yap

Vatanda??n borcunu kuru?u kuru?una takip edenler ?u kan? bozuklara nas?l bir?ey yapam?yorlar,yaz?klar olsun tiksiniyorum bu ?lkeden

Yorum Yap

Ayak parmak aras?ndan kulak memesine kadar yalam??lar.

Yorum Yap

Yorum Yap

Abdurrahim denen herifi g?rd?k?e nefretim art?yor bunlara kar?? !!!!

Yorum Yap

Paras? biten h?k?mete ko?up yalama yap?yor memlekete bak.

Yorum Yap

GS de SINAN bugun kalede olacakmis, SINAN'in s?zlesmesine g?re ilk yarida en az 5 Mac oynama sarti varmis. Kupa macinin ertelenmesiyle ya bugun yada bizim macta kalede olmasi gerekiyormus. Bu nasil bir s?zlesmedir ya

Yorum Yap

Vergi aff? ihtimali d???k bence. Nab?z yoklam??lard?r.

Beter olsunlar!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X