Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Normal bi galibiyet istemiyorum. Ezelim, param Par?a edelim, yok edelim. bu sefer onlar da??ls?n... Ben bu ma?ta oynasam ge?en seneki olaylar? hat?rlay?p ?l?m?ne oynard?m.

Yorum Yap

Eray o tweeti atmasa bu olaylar ya?anmayacak m?yd? ?

Bu olaylar? yapan?n ?o?unun haberi bile yoktur bu twetten.

Yorum Yap

Yorum Yap

?u haysiyetsizleri ?yle bir yenelim ki bir daha toparlanamas?nlar. Hepsi birden da??l?p gitsin. Nefretimsin gs...

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaan Yilmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Eray o tweeti atmasa bu olaylar ya?anmayacak m?yd? ?

Bu olaylar? yapan?n ?o?unun haberi bile yoktur bu twetten.
            E?er bana sorarsan karde?im tabiyki ya?anacakt? ama benim demek istedi?im bu de?ildi. S?ylemler ?nemlidir karde?im. Bu tip s?ylemlerden sonra say?lar? daha da fazlala??r. ?imdi birisi bu tweeti atar ondan sonra ba?ka biri ona cevap verir, sonras?nda bir bakm??s?n ki siz K?rtler ??ylesiniz siz T?rkler b?ylesinize d?ner, birbirlerine hakaretler artar ve bu dakikadan sonra sa?duyu kalmaz milliyet?ilik duygular? ister istemez kabaraca??ndan sosyal ortamlarda veya s?ylemlerde ?at??malar artar, tabi soka?a da yans?r.

Yorum Yap

Baskette ne g?zel gelen ge?en koyuyor! Ataman kudurmu? gene! [emoji108]

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

https://vine.co/v/OHZapmIXX1Z

https://vine.co/v/OHZ7EpJ0KKb

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

https://vine.co/v/OHZapmIXX1Z

https://vine.co/v/OHZ7EpJ0KKb

kim olursa olsun (istisnalar haric) anasina kufur edilmesini dogru bulmuyorum

Yorum Yap

Buraya yaziyorum: bariz hakem hatalari olmazsa (yani penalti veya kirmizi kart) GS'nin bizi yenmesi cok ama cok zor. Adil sartlarda oynansa %90 maci aliriz derdim. Fakat Terim'le beraber son 4 yildir GS maclarinin hepsinde skora etki eden hakem rezaletleri vardi (Burak'in penaltisi, Almeida'nin golunun iptal edilmesi, Burak'in elle topu kapmasi ve sonrasinda atilan gol, 3-2 lik Arena macinda son golun bariz bir faulle gelmesi, Huseyin Gocek'in ofsayt golu vermesi ve Selcuk'u oyundan atmamasi vb.). Eger taraftar hakemin ustune oynarsa maci %100 aliriz Allah'in izniyle.

Yorum Yap

Ergin Ataman'a ?ok b?y?k ay?p ediliyor. Kar??yaka'y? da ?al??t?rd? zaman?nda, yan?lm?yorsam baya da ba?ar?l? olmu?tu. Ne olursa olsun ben kendisine b?y?k sayg? duyuyorum. Hayat?m?zda bir daha asla g?remeyece?imiz bir ba?ar? yakalad?k onun sayesinde. Seversin sevmezsin ama ne bizim trib?nden ne Ksk trib?n?nden ne de ba?ka trib?nlerden bu kadar ana avrat k?f?r yemeyi haketmiyor.

Yorum Yap

Bizim ma?tan ?nceki kupa ma??nda da fark atmalar?n? istiyorum. ??yle iyice ?i?sinler ki patlatt???m?zda 4 ocakta daha fazla ses ??ks?n.
                        Trabzon gibi ayn?.

Yorum Yap

Gergini germi?ler gene

Yorum Yap

Ergin ataman dilini biraz tutsayd? zihinlerde ?ok farkl? yerlerde olurdu.

Yorum Yap

Ergin ataman kendisine bir baks?n ?nce, niye bizdeyken bu kadar tepki yoktu? Aksine sempati duyuyordu herkes. ?imdi her salonda k?f?r yiyor. Hakediyor, ben h?l? o g?nleri unutmu? de?ilim.
                              Beter olsun, olsunlar bu sezon in?allah play off'lara kalamayacak GS.

Yorum Yap

Vallahi billahi hi? sevmiyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X