Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yokmu bi m?barek ?u sar???n sisterslar?n sahte penalt?lar?n? derleyip youtubea y?kleyecek
    [MENTION=26360]Erdal Yikit[/MENTION] ci?immm bu i?i yapsan yapsan sen yapars?n

Yorum Yap

Aslı Fahri Capci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      yokmu bi m?barek ?u sar???n sisterslar?n sahte penalt?lar?n? derleyip youtubea y?kleyecek
      @Erdal Yikit ci?immm bu i?i yapsan yapsan sen yapars?n
      Abi ben video i?lerine hi? bula?m?yorum. Onlar?n tv haklar?d?r cartt?r curttur s?k?nt?l? ya. U?ra?amam valla

Yorum Yap

sende slayt g?sterisi yap o zaman arkanda bahri abin varken kimseden korkmana gerek yok yikit?i?im ama okuyup cevap vermende benim i?in yeterli saol

Yorum Yap

Skorer @SkorerCom
          SON DAK?KA: Galatasaray kafilesi Diyarbak?r'da stada giderken ta?l? sald?r?ya u?rad? (via: @nevzatdindar )

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Skorer @SkorerCom
            SON DAK?KA: Galatasaray kafilesi Diyarbak?r'da stada giderken ta?l? sald?r?ya u?rad? (via: @nevzatdindar )
            Rezalet baska birsey degil

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Skorer @SkorerCom
              Bu t?r olaylara prim verilirse olur. Cizrenin cezas? azalt?ld?. Ne gerek var b?yle olaylara. Yapmaya devam ediyorlarsa da m?sabakalardan men edeceksin.

Yorum Yap

B?y?k olaylar ??k?cak gibi geliyor bana, eray'in att??? twitt ortal??? kar??t?rm?? durumda ?uan.

Yorum Yap

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  B?y?k olaylar ??k?cak gibi geliyor bana, eray'in att??? twitt ortal??? kar??t?rm?? durumda ?uan.
                  ne twiti atm???

Yorum Yap

Aslı Ferhat U?urlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ne twiti atm???
                    Cok eski bir twitt, ama bu eslesmeden sonra RT edenler olmus.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ImageUploadedByTapatalk1419358977.686900.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  16.4 KB

Yorum Yap

ne twiti atm???
                      Cok eski bir twitt, ama bu eslesmeden sonra RT edenler olmus.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

saol Sergen, yeni g?rd?m ben bu twiti

Eray bize amin demekten ba?ka bir ?ey b?rakmam??

Yorum Yap

ne twiti atm???

saol Sergen, yeni g?rd?m ben bu twiti

Eray bize amin demekten ba?ka bir ?ey b?rakmam??
                        +1

Yorum Yap

Diyarbak?r ve Cizre'de ya?ananlar? k?rt k?kenli biri olarak beni utand?rd?. Ayn? bayrak alt?nda ayn? devlette ya?ayan birbirine kar??m?? iki milletin aras?nda ya?at?lmaya ya?anan karga?a futbola da s??r?yor iyice. Eray'a gelince herkes diledi?ini diyebilir ama gel gelelim bu tweeti atmak tamamen tahrik edici bir durumdur. Sorun k?rdistan veya kurulmas? planlanan bir devlet de?il ( ki tan?d???m k?rt arkada?lar?m?n b?y?k ?o?unlu?u da bu ?lkede ya?amaktan mutlu ?yle bi yeni devlet dertleri yok) ama sen bu tweeti atacak s?fatta de?ilsin. Sen ?nce git 6385182 m yedi?in Bale'?n friki?inde kalede durmay? ??ren s???r. Senin i? futbol siyaset de?il. Frans?z tohumu kul?b?n kalecisi gelmi? benim ?lkem hakk?nda as?p keser yorum yap?yor.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Diyarbak?r ve Cizre'de ya?ananlar? k?rt k?kenli biri olarak beni utand?rd?. Ayn? bayrak alt?nda ayn? devlette ya?ayan birbirine kar??m?? iki milletin aras?nda ya?at?lmaya ya?anan karga?a futbola da s??r?yor iyice. Eray'a gelince herkes diledi?ini diyebilir ama gel gelelim bu tweeti atmak tamamen tahrik edici bir durumdur. Sorun k?rdistan veya kurulmas? planlanan bir devlet de?il ( ki tan?d???m k?rt arkada?lar?m?n b?y?k ?o?unlu?u da bu ?lkede ya?amaktan mutlu ?yle bi yeni devlet dertleri yok) ama sen bu tweeti atacak s?fatta de?ilsin. Sen ?nce git 6385182 m yedi?in Bale'?n friki?inde kalede durmay? ??ren s???r. Senin i? futbol siyaset de?il. Frans?z tohumu kul?b?n kalecisi gelmi? benim ?lkem hakk?nda as?p keser yorum yap?yor.
                            Ben de bir T?rk olarak kesinlikle kat?l?yorum sana, ortam? germenin anlam? yok, art?k kimse ?l?m istemiyor. Tabiyki analar a?lamas?n diye diye ?u anda vazge?ilme noktas?na gelen topra??m?zdan vazge?ilsin demiyorum, ee analar a?lamas?n ver K?br?s? kurtul ver G?neydo?uyu kurtul bu anlay??tan bahsetmiyorum demek istedi?im bu de?il ama birbirimize kinle dolarak ?l?m laflar? ederek birbirimizi ikna edemeyiz. Bu t?r tweetler orda pkk taraf?ndan art?k egemenlik alt?na al?nm?? beyinleri y?kanm?? hatta zorla da?a ??kart?l?p ?l?me g?nderilen K?rt k?kenli vatanda?lar?m?z? etkiler, bu devlet, bu insanlar K?rtleri insan yerine koymuyor mu diye d???nd?r?r. Her birimizin zihinleriyle ge?mi?iyle oynand??? ?u d?nemde daha dikkatli olmak laz?m kar?? taraf? kinlendirici ifadelerden ka??nmak laz?m.

Yorum Yap

Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben de bir T?rk olarak kesinlikle kat?l?yorum sana, ortam? germenin anlam? yok, art?k kimse ?l?m istemiyor. Tabiyki analar a?lamas?n diye diye ?u anda vazge?ilme noktas?na gelen topra??m?zdan vazge?ilsin demiyorum, ee analar a?lamas?n ver K?br?s? kurtul ver G?neydo?uyu kurtul bu anlay??tan bahsetmiyorum demek istedi?im bu de?il ama birbirimize kinle dolarak ?l?m laflar? ederek birbirimizi ikna edemeyiz. Bu t?r tweetler orda pkk taraf?ndan art?k egemenlik alt?na al?nm?? beyinleri y?kanm?? hatta zorla da?a ??kart?l?p ?l?me g?nderilen K?rt k?kenli vatanda?lar?m?z? etkiler, bu devlet, bu insanlar K?rtleri insan yerine koymuyor mu diye d???nd?r?r. Her birimizin zihinleriyle ge?mi?iyle oynand??? ?u d?nemde daha dikkatli olmak laz?m kar?? taraf? kinlendirici ifadelerden ka??nmak laz?m.
                              [emoji122] [emoji122] Ben yazd?m varsay ?u mesaj?n?, eyvallah

Bu arada konu ba?l???na d?necek olursak Hamza ile yakalad???n?z hava bu Cuma s?necek. En dibi g?rene kadar can?n?z cehenneme yosmalar.

Yorum Yap

Havalar? s?nmesin ya onlar?n havas?n? biz s?nd?rece?iz [emoji6]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X