Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

1 g?nde 3 oyuncu ayr?ld?! - NTVSpor.net http://www.ntvspor.net/haber/basketb...-kriz-bitmiyor @ntvspor arac?l???yla

Yorum Yap

Fikret Orman muhtemelen gelin veririz stad? der ama ma?tan elde ettikleri gelire ??ker

Yorum Yap

Gs li arkada??m elektriklerin sekizinci dakika da kesildi?i i?in benimle dalga ge?meye ?al???yor. Allah hi? kimseyi bu kadar beyinsiz yapmas?n. 6 ya??ndam?y?z biz? Be?ikta?la dalga ge?mek isteyen adam gibi bir?ey bulsun. Bi jimnastikci derler bide sekiz derler ba?ka da bir?ey diyemezler ??nk? ba?ka dalga ge?ilecek birsey yok. Asl?nda hi? dalga ge?ilecek bir?ey yok. Gs ile dalga ge?ilecek konular diye liste yapsam uzar gider.

Yorum Yap

Galatasaray'da Aradori ve Jawai'den sonra Vougioukas da s?zle?mesini feshetti!

Beter olun

Yorum Yap

?leri g?r??l? Be?ikta? taraftar?!

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Beter olun
              bu ayr?lanlardan birini al?p kapak yapmam?z laz?m asl?nda

Yorum Yap

gErgin atamana mikrofonumu uzatmak istiyorum

Yorum Yap

Aslı Azmi Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Beter olun
                  bu ayr?lanlardan birini al?p kapak yapmam?z laz?m asl?nda
                  Ben Erceg'i bekliyorum abi

Yorum Yap

ercegi alsak ?ok sey istiyorum :/

Yorum Yap

bizimkileri geri toplasak keske..

bana en cok koyan 1 T?mer 2 Arroyo

Yorum Yap

Galatasaray'a 41.6 milyon TL vergi cezas? kesildi. (Bloomberg HT)

Yorum Yap

Futbolcusundan y?netimine ve taraftar?na kadar hi? bir zaman sayg? duymayaca??m bir kl?p.
                          Hatta azize ragmen, fener bile bunlardan daha namuslu

Yorum Yap

Olur da tutu?ursan sana su verecek ?tfaiyenin hortumunu s.

Beter olun.

Yorum Yap

Galatasaray'a 41.6 milyon TL vergi cezas? kesildi. Sar?-K?rm?z?l? kul?pten Kamuyu Ayd?nlatma Platformu'na g?nderilen yaz?da ??yle denildi:
                              "B?Y?K ?ND?R?MLER SA?LANMI?TIR"
                              Galatasaray Sportif?ten yap?lan a??klamada, ??irketimiz daha ?nceki y?llarda da benzeri vergi uyu?mazl?klar?nda inceleme aleyhine dava yoluna m?racaat ederek veya ?dare ile uzla?ma yoluna
                              giderek hukuka ayk?r? inceleme ve de?erlendirmelerin ?n?ne ge?mi? ve s?z konusu tutarlarda b?y?k indirimler sa?lam??t?r. Yeni inceleme sonu?lar? da yetkililerimiz ve uzmanlar?m?z taraf?ndan
                              halen bu ba?lamda de?erlendirilmektedir? denildi.

Yorum Yap

[MENTION=26360]Erdal Yikit[/MENTION]

yikti?i?im ?nceki sayfalarda bu yorumu bizzat yapm??t?m, l?tfen daha de?i?ik kombinasyonlarda s?verrmisin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X