Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Hima ?akar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Tuncay Ozata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Galatasaray Liv Hospital?da, 6 oyuncunun alacaklar? nedeniyle kul?be ihtarname ?ekmesinin ard?ndan, gen?ler hari? t?m isimler ayn? yola gitti. Ge?en y?ldan da alacaklar? bulunan Zoran Erceg iki g?nd?r idmanlara ??km?yor.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/27477705.asp
    Oh oh ne guzel aynen devam

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Haber do?ru san?r?m Milliyette ayn? haberi vermi?

Gerginle?mi?tir ?imdi Ataman... Ne diyordu bizden ayr?l?rken...
    Sponsor ve zaman?nda ?denen paralar vs vs....
    ??kar aheste aheste....

Yorum Yap

Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Doka: Melo G.Saray'?n ba??n? a?r?tmamam? istedi

Ba?ak?ehirli futbolcu Doka, 4-0 biten G.Saray ma?? ?ncesi Melo ile ya?ad??? diyalo?u anlatt?.

Ba?ak?ehir'in Brezilya as?ll? Bulgar oyuncusu Doka Madureira, Galatasaray'? 4-0 yendikleri ma? ?ncesi Felipe Melo ve Taffarel'le aras?nda ge?en konu?may? aktard?.
      Brezilya bas?n?na konu?una h?cum oyuncusu, "Ma?tan ?nce Taffarel ve Felipe Melo ile sohbet ettik. Benden onlar?n ba??n? fazla a?r?tmamam? istediler" dedi.

BU ?STEKLER?N? KABUL EDEMEZD?M

4. gol? atm??t? Doka ??yle devam etti: "Bu isteklerini kabul edemezdim. Muhte?em bir tak?ma kar?? oynayacakt?m ve tak?ma yard?m etmek zorundayd?m."
      4-0'l?k galibiyette Galatasaray savunmas?na ?ok zor anlar ya?atan Doka, m?cadelede son gol? atm?? ve skoru 4-0 olarak ilan etmi?ti.

Aslı Tuncay Ozata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Galatasaray Liv Hospital?da, 6 oyuncunun alacaklar? nedeniyle kul?be ihtarname ?ekmesinin ard?ndan, gen?ler hari? t?m isimler ayn? yola gitti. Ge?en y?ldan da alacaklar? bulunan Zoran Erceg iki g?nd?r idmanlara ??km?yor.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/27477705.asp
      ''Yans?n bu i..eler, su veren itfaiyenin hortumunu s...yim''

Beter olun lan!

Yorum Yap

baz? duyumlara g?re bu adilerin borcu 1 milyar liraya dayanm?? bunlar daha ?ok iyi g?nleri
        o komidinin ?st?ndeki paray? annelerinin m?sait yerlerine iade edece?imiz g?nlerde gelecek!

Yorum Yap

Seni ba?r?na basan Be?ikta? taraftar?na s?rt ?evirip paran?n k?pekli?ini se?tin vakti zaman?nda ergin ataman.

Hakikaten Allah?n sopas? yok.

Beter Olun Beter !

Yorum Yap

Basket takimlarinin dagilacagi, oyuncularin serbest kalacagi gunu iple cekiyorum. Beter olun

Yorum Yap

Galatasaray Liv Hospital'da ya?anan para krizi y?z?nden serbest kalma olas?l??? bulunan Carlos Arroyo, FB ?lker'e imza atabilir.

http://www.dha.com.tr/galatasarayda-buyuk-sok_791648.html

Yorum Yap

Arroyo da sergen gibi tum buyuk kul?pleri dola?acak heralde

Yorum Yap

fanatik yine hikaye mi yazm?? san?r?m ama in?allah do?rudur tabi bu haber

Hollandal? y?ld?z, Kas?mpa?a ma??na yedek kul?besinde ba?larken, m?cadeleden sonra menajerine dert yand?.

Fanatik'in haberine g?re yedek kalmay? kabullenemeyen Sneijder, "Ben d?nya y?ld?z?y?m, 2 kez D?nya Kupas? finali oynad?m. Bu muameleyi hak etmiyorum. Bana d?r?st davranmay?p arkamdan konu?anlar? ay?pl?yorum. Bana 6 ay ?nce kaptanl??? s?z verdiler. Beni 10 numara oynatacak, tak?ma h?cum sistemini uygulatacak bir hocan?n gelece?ini s?ylediler. Yeni y?ld?zlar?n al?naca??na dair s?zler verdiler. Hi?biri olmad?. Kaptanl???m? Melo engelledi. ??nk? benim ondan daha pop?ler olmam? istemiyordu. Saha i?inde ve d???nda Melo ile herhangi bir sorunum yok. Ancak kimin bu tak?m i?in daha faydal? oldu?una iyi bakmak laz?m." dedi.

Kas?mpa?a ?ncesi kamp olay?n? skandal olarak tan?mlayan Hollandal? y?ld?z, "Ge?en hafta idmanlarda yedek tak?mda oynad?m. 2 g?n ?st ?ste b?yle olunca hocayla g?r??mek istedim. Benimle konu?maktan ka??nd?, cevap bile veremedi. Herkesin herkese sayg?s? olmas? laz?m. Tak?m?n kampa girece?ini 1 g?n ?nce SMS ile ??reniyorum. B?yle bir kurumsal anlay?? olmaz. Ben Galatasaray'? ?ok seviyorum ama sanki b?yle davranarak beni bu tak?mdan ay?rmak istiyorlar... Hakk?m olan paray? istedi?im i?in beni yedek b?rakt?rd?lar. Tekrarl?yorum, benden kurtulmak istiyorlarsa gereken t?m anlay??? g?steririm. Fakat bunu benim y?z?me s?ylesinler ve arkamdan i? ?evirmesinler." ?eklinde konu?tu.

Yorum Yap

H?rs?z,d?n ak?am yan hakeme art niyetlisin diyor.
                    Benim anlamad???m art niyetlisin yani ?ikeci, eyyamc?s?n demek fu..o- fu .. you 'dan daha m? masum bir ?ey?

Yine H?rs?z, h?seyin G?cek'in kolundan tutup ?ekiyor sar? kart bile yok. Bizimkiler yapsa k?rm?z?y? b?rak 3 mac ceza al?rd?.

Yorum Yap

Kur?un gibi s?zler ? Fotoma? ? 08 Kas?m 2014 http://www.fotomac.com.tr/galatasara...un-gibi-sozler @fotomac arac?l???yla

Yorum Yap

30 Eyl?l 2014 itibar?yla net bor? alacak fark?n?n 811,5 milyon liraya ula?t??? bildirildi.

ohohohhoho

http://tr.eurosport.com/futbol/super-lig/2014-2015/galatasaray-da-borclar-tirmaniyor_sto4475008/story.shtml

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          30 Eyl?l 2014 itibar?yla net bor? alacak fark?n?n 811,5 milyon liraya ula?t??? bildirildi.

ohohohhoho

http://tr.eurosport.com/futbol/super-lig/2014-2015/galatasaray-da-borclar-tirmaniyor_sto4475008/story.shtml
                          1 milyari gormek nasip olur insallah.

Yorum Yap

Bu kadar bor? varken bunlar neden s?k?nt? ?ekmiyor para konusunda bende bunu anlam?yorum.

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaan Yilmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu kadar bor? varken bunlar neden s?k?nt? ?ekmiyor para konusunda bende bunu anlam?yorum.
                              devlet var. mis gibi.

Yorum Yap

Say?n Duygun Yarsuvat, yanan eve girdiniz y?k?n?z ?ok a??r. Bor?suz kl?p yok, mebla? sizi ?rk?tmesin sizin bir su?unuz yok. 1 milyar dolara kadar ??karabilirsiniz borcu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X