Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Galatasaray'dan hususi nefretimin sebebi taraftar? dahil t?m camian?n bir kibir abidesi olmas?d?r. Elbette i?lerinde istisna olacakt?r ancak bu ger?e?i de?i?tirmez. Bu insanl?k m?svettesi ve aristokrat ge?inen okumu? cahil tayfas? kadar kibirli bir grup ben ?mr?m boyunca g?rmedim. O y?zden ciddi anlamda nefret ediyorum bu tak?mdan ve camiadan.

Yorum Yap

Yorum Yap

Uefa 2 y?l max. 65 milyon euro b?t?e k?s?tlamas? vermi?. Oyuncu maa?lar?, personel maa?lar?, transfer ?cretleri, primler vs
        Zaten kadrolar?na 40 milyon euro ?d?yorlar sadece garanti ?cret olarak. Bunlar ciddi ayvay? yedi

Yorum Yap

Seneye b?y?k de?i?im var o zaman bunlarda.

Yorum Yap

eger bu sene avrupaya kalamazlarsa sneijder, muslera, chedjou ve podolski 100% ayrilir, bu isimler 2 yil avrupasiz kalirsa kafayi yer

Yorum Yap

Nefretimsin Gs

Cumhurba?kan? UEFA'y? uyarm?? neden gs'ye ceza verdiniz diye. Ge?en sene saraya ??k?p ?ampiyon olduklar? yine yeni yeniden tescillendi. Biz de ceza ald?k o zaman neredeydiniz ? E?er fifa ve uefa kendini toparlar eski g?nlerine d?nerse r??vet vs ??zerlerse ilk icraatlar? T?rkiye'yi almamak olur hi?bir turnuvaya. Ben siyasetin sporu bu kadar y?netti?i bir d?nem hat?rlam?yorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

hamit'in aya?? k?r?lm??

Yorum Yap

hamit in ayak bile?i k?r?lm??.Arkada? nas?l oluyor bu ben anlam?yorum.Futbol hayat? bitti herhalde bunun

Yorum Yap

gecmis olsun. Allah kimseye sakatlik vermesin

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      gecmis olsun. Allah kimseye sakatlik vermesin
                      Ge?mi? olsun. Ama Allah fb'li birka? oyuncuya 3-5 ay s?recek sakatl?k versin bence G?l?c?k koydu?uma bakmay?n gayet ciddiyim. Hep niye bizimkilerin yan ba?lar? kopuyor? Biraz da fenerlilerinki kopsun. H?manizmi falan ge?iniz. ?ls?n demiyoruz sonu?ta...

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Cumhurba?kan? UEFA'y? uyarm?? neden gs'ye ceza verdiniz diye. Ge?en sene saraya ??k?p ?ampiyon olduklar? yine yeni yeniden tescillendi. Biz de ceza ald?k o zaman neredeydiniz ? E?er fifa ve uefa kendini toparlar eski g?nlerine d?nerse r??vet vs ??zerlerse ilk icraatlar? T?rkiye'yi almamak olur hi?bir turnuvaya. Ben siyasetin sporu bu kadar y?netti?i bir d?nem hat?rlam?yorum.

?ike olaylar?nda da Fb ile ilgili deme? vermi?ti. ?ki olayda bizim ba??m?za geldi sesi solu?u ??kmad?. Bug?n yapt??? a??klama komedi zaten y?neticiler ceza als?n diyor bizimkini tffye ba?kan yapt?n?z o ne olacak?

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ike olaylar?nda da Fb ile ilgili deme? vermi?ti. ?ki olayda bizim ba??m?za geldi sesi solu?u ??kmad?. Bug?n yapt??? a??klama komedi zaten y?neticiler ceza als?n diyor bizimkini tffye ba?kan yapt?n?z o ne olacak?
                            Cem Y?lmaz : "Mesle?i b?rak?yorum, bakanlar daha komik." demi?ti. Akl?ma o geldi abi.

Yorum Yap

Hamit'e ge?mi? olsun. Nas?l k?rd? acaba? Bileklik sat??lar? nas?l gidiyor? Hamit'in paras? ??km?? m??

Yorum Yap

o de?il de bu botokslu seksi ba?kana zaman?nda ?ok s?vm??t?k de ?imdi te?ekk?r ediyorum eyvallah ?nal ba?kan adams?n

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X