Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Futbolun Katili T?rk Hakemleri

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?u anlams?z bir ?neri mi: 3 tane be?ikta?l? ya da g?venilir eski hakem bul. bunlar? maa?a ba?la, 3 b?y?klerin her haftaki ma?lar?na, g?venilmeyen se?imlere giden tarafs?z g?zlemci gibi, gitsinler, kendileri g?zlemcilik yaps?nlar. her tak?m i?in adil sonu?lar? (yanl??/yanl? kararlar?) her hafta sal? g?n?, ilgili k?s?mlar?n g?r?nt?leri ile birlikte (bunun i?in lig tv'den izin gerekebilir, emin de?ilim) sitenden payla?.

bu davran?? bize fazladan bir puan kazand?rsa (beraberlik primi 450 bin TL, galibiyet primi 900 bin TL) g?zlemcilere verece?in paray? ??kar?rs?n zaten.

hem almanak olur, ileride bak?l?r, hem de bu ?erefsizlere bask? olur.

Yorum Yap

birileri "dogru cal! yoksa o d?d?g? kirk genel cerrah uzmani birlesse cikaramaz" diyecek birileri gelmedikce bu devran devam eder. Istedigim bi Y?netim sekli degil ama sanirim T?rkiye de ?ylesi ise yariyor.

Yorum Yap

Sivas-gs kupa ma??nda yine ?ov yapm?? bir tanesi,milyonlarca insanla dalga ge?meye ba?lad? soysuzlar. Kupa finalistini,?ampiyonu,ikinciyi belirlemek ellerinde bu adamlar?n ve hala hata diye ge?i?tiriliyor.

Yorum Yap

sivas'?n net penalt?s? verilmedi bug?n ilk yar?da belkide 3-0 4-0 kazan?p finale ??kacaklard? ama yasin denen ?erefsiz att? kendini finale bu ibneler ??kt?.lan onun bunun ?ocu?u hakemler kimden korkuyorsunuz adi karaktersiz k?pekler ligde kupada hakk?n?zla kazan?n bir ma??da rengi bozuk itler.

Yorum Yap

her ?ey otoritenin, ?sttekilerin elinde..yukar?dan birileri talimatlar? verip bunlara tetik?ilik yapt?r?yorlar...en g?zel ?rne?i gs, kupada 11 ma? 8 penalt?, ligde 0 k?rm?z?...di?er haks?zl?klar? da cabas?...aksaray'a ??k?p soytar?l?k yapt?klar? g?n bence olay bitmi?ti...

Yorum Yap

Yine g?z g?re g?re ?ahit oluyoruz haks?zl?klara, haks?zl?ktan yararlanan ?eref yoksunu camian?n y?zs?zl?klerine. Malum ankarag?c? ma??n?, o zamanlar? ya?ayan abilerimiz ablalar?m?z ne d???n?yor acaba.
              Ben daha ?imdiden yoruldum, s?k?ld?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X