Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

MHK Ba?kan? ?stifa Etti

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

te?ekk?r mesaj? tam bir skandal. sa??m? ba??m? yolas?m geliyor b?yle hareketleri g?rd?k?e . fenerbah?enin ald??? penalt?lara m? te??ek?r ettiniz anlamad?m ki. bizim lehimize hata varsa di?erlerine on kere var neyin te?ekk?r? ? i?g?zarl?ktan ba?ka bir?ey de?il.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  10802674_754527457950939_721824319_a.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  49.1 KB

Yorum Yap

Erman denen lale ge?en tv'de bir senede mum gibi yapar?m diyordu hakemleri, gelseydi ya i?in ba??na!

Ayn? bokun farkl? rengi atanm??..

Yorum Yap

?yi olmad? bu herif

Yorum Yap

ne cabuk yerine baskasini getirmisler

herif gsliyse fenerin beles penaltilari cimboma verilir

Yorum Yap

o zaman gs ?ampi diyelim mi say?n ?i?e?i burnunda mhk ba?kan?

Yorum Yap

Abi hem yeni ba?kan Be?ikta?'l? olmas?n diyorsunuz,hemde yeni gelen gsliymi? diye k?z?yorsunuz.

Yorum Yap

Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Abi hem yeni ba?kan Be?ikta?'l? olmas?n diyorsunuz,hemde yeni gelen gsliymi? diye k?z?yorsunuz.
                  2011 y?l?nda ?n?n?deki 2 ?s ma??nda olanlar ortada karde?im.
                  Bu ?erefsizin ba?kanl??? d?nemi.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    2011 y?l?nda ?n?n?deki 2 ?s ma??nda olanlar ortada karde?im.
                    Bu ?erefsizin ba?kanl??? d?nemi.

Biliyorum abi o ma?lar?.Yine de bo?ver Be?ikta?'l? olmas?n daha iyi.

''Zaten Zekeriya Alp eski top?unuz,S?leyman Seba sezonunda size ?al??t?lar'' diyecek ?ok mal vard?.

Hatta bug?n twitterda g?rd?m baz? mallar ''MHK'ye yine bir Be?ikta?l? olan Yusuf Namo?lu atanm??.Ne de olsa Seba sezonu'' diye yazan aptallar vard?.Adam? bizden san?yorlarm??.

Yorum Yap

?stifadan bu kadar kisa surede birini getirmeleri ortada bi tezgah oldu?unun kanitidir...

Yorum Yap

Ben Yusuf Namo?lu'nu Be?ikta?'l? bilirdim Galatasaray'l? m?yd? bu ????

Yorum Yap

Ahmet ?akar ve Beyaz Futboldaki kankalar? taraf?ndan canl? yay?nda ?zeri ?izilmi?ti. Adamlar bildi?in g?z g?re g?re MHK ba?kan?n? istifa ettirdiler. 2 hafta evvel de S.E. TRT muhabirine iki kelam etmi?ti ertesi g?n adam? i?e att?lar. Vay halimize...

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ben Yusuf Namo?lu'nu Be?ikta?'l? bilirdim Galatasaray'l? m?yd? bu ????
                            Ben de Be?ikta?l? biliyordum ya, hatta Be?ikta? Belediye Ba?kanl??? da yapm??t?. gsliymi? me?er!

Yorum Yap

?stifa etse ne olucak T?rkiye Ligini UEFA Y?netse Federasyonun yerine MHK PFDK Tahkim hepsi UEFA ya bagl? olsa Ma?lara Uefa'n?n belirledigi yabanc? hakemler y?netse inan?n bu ligde ve Anadoludan ?ampiyonluklar ??kar o adamlar Lick Tv para kazancakm?? filan dinlemez

Yorum Yap

Belli ki birileri buna T?p?m De?ilsin demi?..
                                Bu ani de?i?im bir?eylere gebe..Bakal?m kim do?uracak..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X