Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye Stadyum Projeleri

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?BB'ye neden ?zel stat yaparlar ki ? o 18 000 ki?iyi yine dolduramazlar onlar. Bizde stad?m?z? bitirdikten sonra Olimpiyat Stad?'n?n ak?beti ne olacak peki ? Bari hal? saha gibi kiraya versinler en az?ndan saatlik felan

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?BB'ye neden ?zel stat yaparlar ki ? o 18 000 ki?iyi yine dolduramazlar onlar. Bizde stad?m?z? bitirdikten sonra Olimpiyat Stad?'n?n ak?beti ne olacak peki ? Bari hal? saha gibi kiraya versinler en az?ndan saatlik felan
      ?BB'ye ithal taraftar getireceklermi?

Yorum Yap

Sivas;

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  siivas.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  87.7 KB

Resmin ismi:  sivs.jpg
büyüklüğ?:  87.9 KB

Resmin ismi:  ssw.jpg
büyüklüğ?:  86.3 KB

Resmin ismi:  sww.jpg
büyüklüğ?:  96.8 KB

Yorum Yap

Antalya;

Resmin ismi:  ant.jpg
büyüklüğ?:  92.5 KB

Resmin ismi:  antalya.jpg
büyüklüğ?:  93.3 KB

Resmin ismi:  antt.jpg
büyüklüğ?:  104.4 KB

Yorum Yap

Trabzon;

Resmin ismi:  traa.jpg
büyüklüğ?:  100.9 KB

Resmin ismi:  trab.jpg
büyüklüğ?:  58.8 KB

Resmin ismi:  ts.jpg
büyüklüğ?:  96.6 KB

Resmin ismi:  dww.jpg
büyüklüğ?:  74.5 KB

Resmin ismi:  trabb.jpg
büyüklüğ?:  48.7 KB

Yorum Yap

http://www.dailymotion.com/video/xqo...i_news?start=0

Akhisar stad? tan?t?m videosu g?zel olmu?. Stad da Akhisar i?in uygun, g?zel proje.

Yorum Yap

?numuzdeki sezon hangi takimlar yeni stadinda oynayacak bilen var mi? Hangileri bitiyor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Acikcasi futbol keyfi ve ligimizin kalitesi icin boyle bir kalkinma gerekliydi. Tribundeki insan sayisinida ciddi ciddi arttirir. Bu kadar stad yapildigini bilmiyordum.

Anlasilan seneye Sivas, Mersin, ?BB, Bursa, Konya, belki Biz, belki Trabzon yeni stadinda oynayacak. Bunun yaninda Fener, Gs, Erciyes gibi takimlarinda guzel stadlari var.

Pasa'nin stadi yeni olmasina ragmen rezalet bence. Karabuk stadina bizzat gittim atmosfer olarak iyi ama eski bir stad. Genclerbirligi icin proje bile yok galiba. Baskentimize guzel bi sta sart ?.Melih bi icraat yap artik. Akhisar ve Eskisehirinde stadlari bir sonraki seneye yapilacakmis.

Bunlar gerceklesirse lig olarak level atlariz. Guzel gelismeler bunlar.

Yorum Yap

T?rkiye Stadyum Projeleri

Aslı Tu?rul ?zcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Acikcasi futbol keyfi ve ligimizin kalitesi icin boyle bir kalkinma gerekliydi. Tribundeki insan sayisinida ciddi ciddi arttirir. Bu kadar stad yapildigini bilmiyordum.

Anlasilan seneye Sivas, Mersin, ?BB, Bursa, Konya, belki Biz, belki Trabzon yeni stadinda oynayacak. Bunun yaninda Fener, Gs, Erciyes gibi takimlarinda guzel stadlari var.

Pasa'nin stadi yeni olmasina ragmen rezalet bence. Karabuk stadina bizzat gittim atmosfer olarak iyi ama eski bir stad. Genclerbirligi icin proje bile yok galiba. Baskentimize guzel bi sta sart ?.Melih bi icraat yap artik. Akhisar ve Eskisehirinde stadlari bir sonraki seneye yapilacakmis.

Bunlar gerceklesirse lig olarak level atlariz. Guzel gelismeler bunlar.

Ankara i?in stad projesi var diye biliyorum ben.
                    Edit: Daha netle?en bir durum yokmu?
                    En son düzenleyen Murat Eren Kardoğan; 28-05-2014, 23:16.

Yorum Yap

Aslı Tu?rul ?zcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Acikcasi futbol keyfi ve ligimizin kalitesi icin boyle bir kalkinma gerekliydi. Tribundeki insan sayisinida ciddi ciddi arttirir.
                      Ma?a daimi giden kitlesi olan Anadolu kul?pleri d???nda de?i?en bir?ey olmaz, Kayseri'de koskoca stad, 1 tl lira bilet, 5 lira vip yapt?lar yine giden olmad?...

Yorum Yap

Aslı Azmi Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        http://www.dailymotion.com/video/xqo...i_news?start=0

Akhisar stad? tan?t?m videosu g?zel olmu?. Stad da Akhisar i?in uygun, g?zel proje.
                        Yahu madem yapiyorsunuz boyle birsey min. 30.000 kisilik yapin..Doldurur doldurmaz onu birakalim, ileriyi de dusunelim...Isiklandirmayi da disariya yapmislar..Te Allam...Sinirlendim yarida biraktim izlemeyi videoyu

Yorum Yap

Aslı Enes Catal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ma?a daimi giden kitlesi olan Anadolu kul?pleri d???nda de?i?en bir?ey olmaz, Kayseri'de koskoca stad, 1 tl lira bilet, 5 lira vip yapt?lar yine giden olmad?...

K?lt?r?nle alakal? bir ?ey. A?a??daki videoya bak?n. 18 ya? alt? tak?m ve trib?nde 17 bini a?k?n insan var.

Yorum Yap

Bo?a yap?lan yat?r?mlar gibi geliyor bana, ?zellikle devlet eli ile yap?lmas? ise beni daha ?ok ?z?yor.

Devlet stadlara el ataca??na ?nce kl?p y?netimlerine ve maddi tablolara bir el ats?n.

Zengin bir i? adam? ??k?yor X kl?be ba?kan oluyor istedi?i gibi al?yor sat?yor sonra bor? bata??nda b?rak?yor ve ka??yor.

Bir ?irkette muhasebecilik yap?yorum g?mr?kten mal ?ekmek i?in bir belge almam?z gerekiyor ve devlet diyor ki git karde?im vergi dairesi ssk dan borcun yoktur diye yaz? al gel diyor.

Kl?plerimizin ise tonlarca vergi ssk borcu var iken ba?kanlar milyon eurolar? sa?maya devam ediyor ve uefa mali kriterleri hari? kimse hop karde?im ne yap?yorsun demiyor.

K?sacas? yap?lan stadlar benim vergilerim ile yap?l?yor ?denmeyen vergi ssk bor?lar? bize k?lfet olarak geri d?n?yor.

Madem tff ?zerk bir kurulu? devlet ile ba?? yok o zaman stadlar? da devlet de?il tff yaps?n devlet uzak dursun bu i?lerden art?k.

Yorum Yap

Aslı Metin Kursat Tasli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?n?m?zdeki y?llarda ?lkemizde ?ampiyona d?zenlenmesi i?in yap?lmas? gerekiyordu,g?zelde ilerliyor. in?allah nasip olur bir ?ampiyonaya ve finallere.
                              nasip olmas?na olsunda ..

?u kapasitelere bakt???nda T?rkiye olarak ?ampiyonan?n a??l???n? bile yapamazs?n ..

Yorum Yap

Ayr?ca ?zmir'de ya?am?yorum ama G?ztepe ve Kar??yaka i?in 15.000 bin ki?ilik kapasite nedir karde?im? K?freder gibi ..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X