Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Erdal Yikit
    yanıtladı
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1470247_1017194288296703_2081008109070704966_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  31.3 KB

Bir yorum yaz:

• Talha Karanfiler
    yanıtladı
    Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    hahhaha

demekki ronaldoyu kiskaniyor burdan bunu anliyoruz

Bir yorum yaz:

• Mustafa Alt?karde?
    yanıtladı
    .

Bir yorum yaz:

• Cagdas Sezgin
    yanıtladı
    hahhaha

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    yanıtladı
    Puskas'da destek verelim reyize. http://www.fifa.com/ballon-dor/puskas-award/

Hatta y?l?n 11'ine de koymay? unutmay?n.

Bir yorum yaz:

• Burak Kocabas
    yanıtladı
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  B3UbOuXIgAA4xqf.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  17.3 KB

Bir yorum yaz:

• Taha Dorttepe
    yanıtladı
    Karate mi ne yapm??l??? var, ki zaten bir?ok gol?ndeki hayvans? hareketleri ona bor?ludur.

Kendisini severim ama tam dayakl?k. Gen? tak?m arkada?lar?na dart oku f?rlatmas? m? dersin, antrenmanda durduk yere tekme at?p "hem su?lu hem g??l?" olmas? m? dersin, futbolcular?n park alan? uzak diye arabas?n? antren?rlerin etti?i yere park edip, arkas?ndan konu?up ?ikayet?i olan tak?m arkada?lar?na "bana bak?n, ben istedi?imi yapar?m" demesini mi dersin.. m?kemmel futbolcu ama pi?

Bu arada Ronaldocular?n say?s?n?n y?kselmesine de sevindim. Eski forumda az m?cadelesini vermedik ?o?unlu?a kar??.

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    yanıtladı
    Ibra'ya gay misin diye soru y?neltirsen alaca??n cevap budur

Bir yorum yaz:

• Serhat Senel
    yanıtladı
    ?ok farkl? bir oyuncu cidden. Fiziki ?st?nl???n? ?ok iyi kullanan bir oyuncu. Efsane g??l? ve o g?ce o v?cuda ra?men h?zl? say?labilir bir oyuncu.
    Gol vuru?lar?n? konu?maya yok zaten mesele uzar gider.
    Bence ?uan PSG'den ?ok daha iyi bir tak?mda oynuyor olmal?yd?

S?per bir hikaye

"zlatan, e?er ba?ka kul?plerden teklif gelirse sana de?erlendir"
    "hi? bir yere gitmiyorum. barcelona'n?n futbolcusuyum ve burada kalaca??m" dedim.
    bartomeu ?a??rm??t?.
    "peki bu problemi nas?l ??zece?iz?"
    "benim bir fikrim var" dedim
    "neymi??"
    "real madrid'i arayabilirsin"
    "neden arayal?m?"
    "??nk? ger?ekten gitmem gerekiyorsa, real madrid'e gitmek istiyorum. sen bu anla?may? yapabilrsin."
    deh?ete kap?ld?. "?aka yap?yorsun" dedi
    m?thi? bir ciddiyetle ona bak?yordum.
    "kesinlike de?il, ortada bir problem var. ba??m?zda beni tak?mda istemedi?ini s?yleyebilecek adaml??? olmayan biri var. ben kalmak istiyorum. ama beni satmak istiyorsa ??k?p kendi demesi laz?m, a??k ve net. ve tek gitmek istedi?im kul?p real madrid, bilesin"

maksat "real madrid'e 50'ye sataca??ma 20 milyona milan'a satar?m" dedirtmek. sonunda da ?yle oldu zaten.

Bir yorum yaz:

• Serhat Senel
    yanıtladı
    ?ok farkl? bir oyuncu cidden. Fiziki ?st?nl???n? ?ok iyi kullanan bir oyuncu. Efsane g??l? ve o g?ce o v?cuda ra?men h?zl? say?labilir bir oyuncu.
    Gol vuru?lar?n? konu?maya yok zaten mesele uzar gider.
    Bence ?uan PSG'den ?ok daha iyi bir tak?mda oynuyor olmal?yd?

Bir yorum yaz:

• Ahmet.Keskin.
    yanıtladı
    Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Messi en iyi olabilir, Ronaldo da en istikrarl? olabilir ama baz? goller var ki onlar? sadece ?brahimovic atabilir.
    Bence konu kilit.

Hele R9'u kesti?i video... Bir b?y?k a??p ba?a sar?p sar?p izlenir. Hayranl?k, ?a?k?nl?k, sevgi, sayg? vs. vs. d?zinelerce duygu ??kar?labilir o videodan. Hayatta en fazla tatmak istedi?in duygu nedir deseler 2.s?rada ku?kusuz ?bra'n?n o andaki duygusu diyebilirim.. Birincisi malum Be?ikta? formas?yla ?n?n?'ye ??kmak

Messi gibi bir sistem top?usunu be?e alt?ya katlar ?ok rahat. ( Messi yetenekli, b?y?k bir futbocudur. Ama asla belli seviyenin ?st?ne ??kacak ?ekilde world class de?ildir bence !) CR7 konusunda da emin olam?yorum ama ?bra daha ?st?n yarat?lm?? bence.

Bir yorum yaz:

• Murat Özbek
    yanıtladı
    No 9 bamba?kad?r Zirveye o varken ba?kas? oturamaz. Ama bu burnunu yedi?im de acaip bi?ey be abi. Faal golc?ler i?inde en iyisi en karizmati?i en burnu b?y???(her iki anlamda) Ronaldoyu ve ?bray? izleyebildi?im i?in ?ansl? hissediyorum.

Bir yorum yaz:

• Burak U?ur
    yanıtladı
    Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ferhat U?urlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    has golc? m??
    sen el fenomeno ya yeti?medin san?r?m
    ibraya k?t? demiyorum yanl?? anla??lmas?n sak?n. ibrada kral golc?d?r.
    ama benim g?r???m golc? deyince el fenomeno Ronaldo' nun yeri ayr?d?r
    Aynen,El Fenomeno ba?kad?r.
    O adam?n ya?ad??? sakatl?klar? bir ba?kas? ya?asa,hayat?n?n geri kalan?nda y?r?yemezdi san?r?m.
    ?zledik be ger?ek Ronaldo !

tart??ma ba?latmak gibi bir niyetim yok sadece kendi d???ncelerim bunlar, Messi ve CR7 bir oyunun kaderini asla tek ba?lar?na de?i?tiremeyecekler, hep tak?mlar? iyi oldu?unda onlar da d?nyan?n en iyileri olacak ama Maradona ve Ronaldo tek ba?lar?na oyunlar?n ve tak?mlar?n?n kaderlerini de?i?tirdiler!

?braya gelince en g?zel yorum budur;

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Messi en iyi olabilir, Ronaldo da en istikrarl? olabilir ama baz? goller var ki onlar? sadece ?brahimovic atabilir.

Bir yorum yaz:

• Burak Kocabas
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Metin Yılmaz
    yanıtladı
    Dunyanin gelmis gecmis en stil adami, Cr. Ronaldocuyum, R9 u sever begenirim ama su 8 dakikalik videodaki farkli golleri atacak tarzda bir komple adam yok, kafayla atiyor, solla atiyor, sagla atiyor, topukla atiyor, yari sahadan rovasata cakiyor, 5-6 kisiyi birbirine bagliyor, bakkala yollamalar, hiz, cabukluk, guc, akil, pozisyon bilgisi her sey var adamda, yeni stada gelse de bir sezon izlesek yahu...

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X