Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Alican Osanmaz
    yanıtladı
    Ronaldo'dan sonra 2. adam?m...?braaaaaaaa

Bir yorum yaz:

• Fatih Caliskan
    yanıtladı
    Besiktasimda oynamasini deli gibi arzu ettigim yegane futbolcu... Ahh ibra ahhh

Gesendet vom OraclePhone

Bir yorum yaz:

• Adem Ateşci
    yanıtladı
    Bu adama ba?ka hayran?m, ge?enlerde Lavezzi sakatland? diye kul?p doktorunu keklemi?ti ?ok iyi

Bir yorum yaz:

• Burak Kocabas
    yanıtladı
    Ben d???nd?m a?may? ama kimse destek olmaz diye a?mad?m

D?nyan?n 1 numaras?. Egosuna kurban oldu?um Ne Ronaldo ne Messi tek ger?ek Zlatan Ibrahimovic

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  zlatan-ibrahimovic20052013.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  47.9 KB

Bir yorum yaz:

• Sezer Sağlam
    yanıtladı
    insano?lunun yapamad??? haretleri yapar

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    yanıtladı
    Ek olarak neden burnundan b?y?k egosu oldu?unu ?u k???k video ile anlayabilirsiniz

Ve son olarak Puskas ?d?l?nde aday konumda,

http://www.fifa.com/ballon-dor/puskas-award/ bu adresten Zlatanc???ma oy verebilirsiniz.

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    bir konu başlattı Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

Forumda o kadar gezdim, bu has golc?n?n topi?ini bulamad?m. Haks?zl?k edilmi?. Gelmi? ge?mi? en has golc?lerden biridir. Golc?n?n dibi olanlar kategorisine yaz?l?r. Ve g?z?mde insan de?ildir, att??? ?o?u gole ?apka ??kart?l?r resmen

Benim i?in Zlatan, Ronaldo'dan sonra gelir. Ronaldo'nun topi?ini a?mak nasip olmad? ama burnundan b?y?k egosu olan bu adam?n topi?ini a?mak da benim i?in bir ?ereftir

Klas?n? g?stermek i?in att??? t?m gollerini g?sterme ihtiyac?n? duymad?m a??k?as?, att??? inan?lmaz golleri koyuyorum buraya. Att??? "inan?lmaz" golleri atacak birisi varsa g?sterin, o g?n Zlatan'? b?rak?r?m.

Hazırlanıyor...
X