Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m Brezilya-Kazakistan ma?lar? aday kadrosu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Talha Ulusanver tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Semih de semih... semih de semih
    Al semih'ini bi tarafina sok.
    Oguzhan kenarda, bilal oyunda.
    Olcay kenarda, volkan sen oyunda.
    Insallah daha beter olursunuz

LG-D802 cihaz?mdan g?nderildi

Valla ben com memnun oldum bizimkileri oynatmadigina in?allah Kazakistan macindada oynatmaz milli takim sevgisini bitirdiler el birli?iyle su topigin sayfa sayisina bi bakin artik kimse ilgilenmiyor milli takimla maci bile izlemedim aksam...

Yorum Yap

Git Gokhan Unal'i al oynat Umut'tan daha verimli olur...Adam sifir yetenek...Karsi karsiya bu macta da mal gibi gol ka??rd?,sacmasapan pas hatalari,?ut tercihleri yapti...Caliskan futbolcu filan eyvallah da caliskanlik bir yere kadar...Bizde gidelim her gun antrenman yapalim bize de para versinler o zaman

Cenk Tosun oyuna birazcik kendini verse ?u takimin bir numarali forveti olur...

K?t? bir jenerasyonumuz olabilir ama hocanin hatalari da cok fazla... Alper'i,Oguzhan'i bir arada oynatmayip 1.5 sezonda iki-uc mac oynamis Hamit'i oynatmak filan buyuk haksizlik,buyuk hata...Serdar Aziz'in hakkini da yillardir yiyiyorlar...

Yorum Yap

Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Git Gokhan Unal'i al oynat Umut'tan daha verimli olur...Adam sifir yetenek...Karsi karsiya bu macta da mal gibi gol ka??rd?,sacmasapan pas hatalari,?ut tercihleri yapti...Caliskan futbolcu filan eyvallah da caliskanlik bir yere kadar...Bizde gidelim her gun antrenman yapalim bize de para versinler o zaman

Cenk Tosun oyuna birazcik kendini verse ?u takimin bir numarali forveti olur...

K?t? bir jenerasyonumuz olabilir ama hocanin hatalari da cok fazla... Alper'i,Oguzhan'i bir arada oynatmayip 1.5 sezonda iki-uc mac oynamis Hamit'i oynatmak filan buyuk haksizlik,buyuk hata...Serdar Aziz'in hakkini da yillardir yiyiyorlar...
        nobreyede ayn?s?n? diyorlard? m?cadele ediyo bla bla bla...

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Talha Ulusanver tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Semih de semih... semih de semih
          Al semih'ini bi tarafina sok.
          Oguzhan kenarda, bilal oyunda.
          Olcay kenarda, volkan sen oyunda.
          Insallah daha beter olursunuz

LG-D802 cihaz?mdan g?nderildi

Valla ben com memnun oldum bizimkileri oynatmadigina in?allah Kazakistan macindada oynatmaz milli takim sevgisini bitirdiler el birli?iyle su topigin sayfa sayisina bi bakin artik kimse ilgilenmiyor milli takimla maci bile izlemedim aksam...
          Aynen, ben de ?ok memnunum bizden kimsenin oynamamas?na. M?mk?nse de bizden hi? kimse gitmesin milli tak?ma. Kendi evlatlar?yla oynas?n, dursun Fatih Sultan Terim!!!

Yorum Yap

Ma?? izlemedim.Bizden sadece ?smail oynam?? galiba iyi de olmu?.?n?allah ?u di?er ma?ta kimse oynamaz.Sakatl?k falan gerek yok,f.terim kendi oyuncular?n? oynats?n bo?ver...

Yorum Yap

Fatih Terim'in ma?a ne gibi bir katk?s? vard??
              Kendi kariyeri a??s?ndan da ?nemli bir ma?ta ne gibi hamleler yapm???
              D?n adamlar hal? saha k?vam?nda oynad?lar.
              Sistem yok.
              Ya alan gidiyor.
              Ya da buldu?u yerden vuruyor.
              ?st?ne milyonlar? al?yorlar.

Bir ?ey daha ekleyeyim.
              Fatih Terim'in "kazakistan k?vam?nda bir tak?mla oynay?p istatisti?i y?kseltirdim. Ama yapmad?m." demesini anlayan var m??

Yorum Yap

San Marino dan 10 yersiniz insallah.

Be?ikta??n ah?n? ald?n?z daha beter olun.

Yorum Yap

bizim t?rk futbolu 2004de ?n?m?z kesildi?inde bitmi?tir.

aziz ozaman sportmence yollarla bizimle m?cadele etmeyi deneseydi ?uan ne d?nya kupas? nede avrupa kupas? ka??rm??t?k.

Yorum Yap

Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sistem yok.
                    Ya alan gidiyor.

Bir ?ey daha ekleyeyim.
                    Fatih Terim'in "kazakistan k?vam?nda bir tak?mla oynay?p istatisti?i y?kseltirdim. Ama yapmad?m." demesini anlayan var m??
                    Orda ?unu demek istedi. "Kazakistan ma?? ?ncesi Brezilya ile de?il de Kazakistan ayar?nda bir tak?mla ma? yapabilirdik. Kazand???m?z zaman galibiyet istatistiklerimizi y?kseltirdik."

Asl?nda Brezilya ile oynamak b?y?k bir f?rsatt? futbolcular i?in. Tam 102 tane ?lke bu ma?? vermi? d???n?n art?k.Ben olsam kendimi Kazakistan ma??na de?il bu ma?a haz?rlard?m. Kazaklar? ?yle yada b?yle bi ?ekilde zaten yenersin.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Sistem yok.
                      Ya alan gidiyor.

Bir ?ey daha ekleyeyim.
                      Orda ?unu demek istedi. "Kazakistan ma?? ?ncesi Brezilya ile de?il de Kazakistan ayar?nda bir tak?mla ma? yapabilirdik. Kazand???m?z zaman galibiyet istatistiklerimizi y?kseltirdik."

Asl?nda Brezilya ile oynamak b?y?k bir f?rsatt? futbolcular i?in. Tam 102 tane ?lke bu ma?? vermi? d???n?n art?k.Ben olsam kendimi Kazakistan ma??na de?il bu ma?a haz?rlard?m. Kazaklar? ?yle yada b?yle bi ?ekilde zaten yenersin.
                      Abi bana k???mseme gibi geliyor.
                      Zira bunu Letonya ma?? ?ncesi de yapt?.
                      Zaman?nda isvi?re ile e?le?mede de buna benzer ?eyler s?yl?yordu.

Yorum Yap

Hala rakibi k???ms?yor. Artis.

Zerre adam olsan ?zlanda ma??ndan sonra ak?llan?rd?n zaten. H?yarto.

Yorum Yap

?u ma?la ilgili akl?ma gelen tek ?ey willian'?n ismail ve canere att??? ?al?m.O nas?l bir hareketti ya.Akl?ma geldik?e tebess?m ediyorum.Bu adamlar futbolcuysa bizimkiler ne acaba?

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

aziz ozaman sportmence yollarla bizimle m?cadele etmeyi deneseydi ?uan ne d?nya kupas? nede avrupa kupas? ka??rm??t?k.
                            G?zel tespit..

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

G?zel tespit..
                              Dogru.. bir kere Lucescu gibi bir deger elimizden kacmamis olurdu. Adam yerliler dahil en kazma futbolcudan bile Avrupa standartlarinda verim aliyordu ve bu ilerleme kalici oluyordu. Simdi ise renklilerdeki yerli futbolcularin devamli geriye gittigini goruyoruz.. umut, selcuk, burak Trabzon'daki cizgilerinin fersah fersah gerisindeler.. fener'e giden hic bir yerli topcu uzerine 1 gram bile ekleyemiyor ve harcaniyor. Iki renkli futbolcu ogutucusunun karsisinda bir donem gubetcilerle bir donem senol gunes'in adam ettikleri ile idare ettik simdilerde de tek umut Besiktas'in yerlileri.. ama Besiktas'li olduklari icin asla milli takim bunyesinde kabul gormeyeceklerinden gelecek de karanlik.

Yorum Yap

Habert?rk'te Almanya - Cebelitar?k ma?? var.

Adamlar tesisat??yla elektirik?iyle Alman milli tak?m?na kar?? oynuyorlar. ?lgin? bir ma? oluyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X