Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?ek Cum. ve Letonya Ma?lar?n?n Aday Kadrosu A??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

onu yorumcu diye oraya oturtan?n ?ark?na t?k?reyim. hep bizim top?ulara sallad? durdu k?pek. t?reye olcaya slallayaca??na, arda ne yapt? da di?erleri ne varl?k g?sterdi de onlara laf s?ylemiyor bu embesil.

Yorum Yap

Art?k gruptan ??kma ?ans?m?z kalmad?.

Hollanda bizi i?erde d??arda yener bu saatten sonra diyecek bir ?ey yok.Bu demir?ren ne kadar y?zs?z bir adam yahu bu adamada neden 1 ki?i ??k?p dur demiyor ?

Yorum Yap

Sistemin yok. Altyap?n yok. Federasyon ba?kan?n Demir?ren. Teknik direkt?r?n Terim. Yorumcun Altayl?. Oyuncular?ndan teknik direkt?r?ne herkes rakibi k???ms?yor. Utanm?yorlar, ma? sonu hala k???ms?yorlar.

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Jeepler mercedes olmaz ise oynamay?z diyenleri g?rd?kten sonra T?rk halk? zaten milli tak?mdan so?umu?tu.

Daha sonra tarafl? kadro se?imler kadrolardaki adaletsizlikler T?rk halk?n?n milli tak?madan iyice so?umas?na sebep oldu.

Digit?rk ihaleyi ald??? g?nden bug?ne kadar kademe kademe d??en kalitemiz ise bu sene dipe vurdu.

T?m zeminlerimiz k?t? ma?lar bo? trib?nlere oynan?yor(passo lig kadar bu duruma zevksiz tats?z tusszu ma?larda b?y?k etkendir ?ahs?m ad?na)

Tak?mlar?n alt yap?lar?nda yetenek yerine torpil konu?uyor.

T?m bunlar birle?ince ?lke futbolu olarak malesef bu g?nleri bile arar?z ilerleyen zamanlarda diyorum.

?ok g?zel ?zetlemi?sin durumu Suat abi.

Hele hiddink d?nemi iyice so?udum ve kolay kolay ?s?namam.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Jeepler mercedes olmaz ise oynamay?z diyenleri g?rd?kten sonra T?rk halk? zaten milli tak?mdan so?umu?tu.

Daha sonra tarafl? kadro se?imler kadrolardaki adaletsizlikler T?rk halk?n?n milli tak?madan iyice so?umas?na sebep oldu.

Digit?rk ihaleyi ald??? g?nden bug?ne kadar kademe kademe d??en kalitemiz ise bu sene dipe vurdu.

T?m zeminlerimiz k?t? ma?lar bo? trib?nlere oynan?yor(passo lig kadar bu duruma zevksiz tats?z tusszu ma?larda b?y?k etkendir ?ahs?m ad?na)

T?m bunlar birle?ince ?lke futbolu olarak malesef bu g?nleri bile arar?z ilerleyen zamanlarda diyorum.

Eskiden milli ma? var iken kanallar yay?n ak???n? de?i?tirir tekrar programlar oynat?rlard? ??nk? bilirlerdi T?rk hak? televizyonda sadece milli ma?? izleyecek. D?n ise bakt?m t?m kanallar ayn? yay?n ak???na devam ediyor ben bile ma?? izlemedim dizi izledim ve arada bakt?m sadece. ??in k?t? taraf? ?evremde ma? oldu?undan habersiz insanlar vard? durum bu derece k?t? k?sacas?.

Biz her zaman rakiplerimize g?re kadro olarak zay?ft?k a??kcas? en iyi d?nemimizde de b?yle idi ama bizi ba?ar?l? yapan milli tak?m ve taraftar kenetlenmesi idi. Halk? bu kadar futboldan ve Milli tak?mdan so?utur isen ma? zaman? biletleri sponsorlara da??t?p tak?ma destek olacak taraftar yerine sinema izlemeye gelmi? gibi oraya gelmi? gruplar? oraya toplar isen b?yle olur.

Beni en ?ok ?zen konu ise 2003-2004 sezonunda ?ansal ile erman?n be?iktal b?yle gider ise ekme?imizden olaca??z a??klamas?d?r. Sen almanyada ya??yorsun karde?im bayern m?nih tak?r tak?r top oynar iken kimse ??k?p ekme?imizden oluruz diyor mu? demiyor tabi aksine i?lerine geliyor ??nk? g?zel futbol demek reyting demek. O sene i?te bizim b?yle ?n?m?ze ge?tiler ve o g?n bug?nd?r futbol olarak geriye gidiyoruz ama biz geriye gittik?e adamlar marka de?eri deyip duruyor.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Onur Ozcelik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?ki ma?ta havlu att?k, bundan sonra gen?leri izleyelim bence. Sonraki turnuvalar i?in faydas?n? g?r?r?z belki hi? de?ilse.
              Hangi gen?ler, arkadan gelen bir nesil var da ben mi bilmiyorum.
              Ozan Tufan (zaten oynuyor), ara s?ra oynayan O?uzhan ?zyakup, Hakan ?alhano?lu; ?ok az oynayan ya da hi? oynayamayan Salih U?an, Bilal Ba?a??ko?lu, Kerim Koyunlu, Ahmet ?al?k, Muhammed Demir vs...

Devam etmemi ister misin?
              Hocam arada oynayanlar? zaten s?ylemi?ssin, onlar d???nda bu sezon Salih u?an s?f?r ma?, Bilal 2sinde sonradan oyuna girmek ?zere toplam 4 ma?, Ahmet ?al?k h?mm, Muhammed demir zaten d?kt?r?yor onu biliyoruz, evet devam etmeni isterim, 20 li ya?larda 100lerce T?rk oyuncu var, istedi?ini yazabilirsin,
              benim demek istedi?im arkadan gelen nesil falan yok, kendi tak?mlar?nda ba?ar?l? olup da milli tak?ma se?ilmeyi hakeden 3 ten fazla oyuncu sayamazs?n. Bel?ika milli tak?m?na bir bakabiliriz mesela, ger?i hepsi a tak?mda oynuyor ama

Courtois 21
              De Bruyne 23
              Eden Hazard 23
              Lukaku 21
              Bakkali 18
              Benteke 23, hani elimizde b?yle bir gen? ekip var arkadan gelen de oynatm?yoruz sanki, kim Allah a?k?na yeni nesil.

Yorum Yap

Ek?iden al?nt?lad?m sinyora yaz?lm??

hastal?kl? bir toplum oldu?umuzu g?steren ?nde gelen ?rneklerden biridir. ben burada teknik bilgisini , futbol taktisyenli?ini falan yazmayaca??m.

siyaset, futbol gibi t?rk toplumunu en ?ok me?gul eden alanlardaki ba? akt?rlerin bu kadar kepaze bir d?zeyde olmas?d?r benim mevzum. bunlarla da s?n?rl? de?il tabi de; ?ok de?il bundan 10- 15 sene ?ncesine kadar bu toplumda hala bir ?eyler ifade eden etik ve insani de?erlerin yerle bir olmas?nda katk?s? en fazla olan adamlardan biridir fatih terim. yani sporda s?leyman seba'lar?n siyasette erdal in?n? gibi rol modellerin yerine bu tarz adamlar?n vitrini i?gal etmesi , bug?nk? toplumsal bozulmalar?n nedenlerinden biri. bunu sanata, medyaya, ?niversiteye, b?rokrasiye ve di?er t?m alanlara yaymak m?mk?n.

t?pk? siyasette oldu?u gibi sporda da alabildi?ine cahil ve kibirli ,egosunu evrene s??d?ramayan bu zavall? tiplerin ba? tac? edilmesidir mevzu. bulundu?u konumun de?il ancak bir kahvehane kabaday?s?n?n kal?plar?yla var olan bir adam? milli tak?m?n ba??na defalarca getirmeyi ba?aranlar?n eseri bu adam?n durumu.

?u an ki ba?ar?s?zl??? da de?il mevzu. ba?ar?l? olsa da y?llard?r ayn? olan ?irkin ve en hafif deyimiyle terbiyesiz adama niye katlanmak zorunday?z ki... 60 ya??nda hala 14l?k ergen egosuna sahip bu kompleksli erkekler s?r?s? hayat?n her alan?na ?ylesine i?gal etmi? durumdaki, bu ahlaks?zl?k normalle?mi? durumda.

medeni ?lkelerde g?rd???m?z insan? ve etik nirengiler olmasa nerdeyse biz de kabul edece?iz. y?llard?r kazan?lan ?uval dolusu paralarla da g?rg? ve insanl?k edinemeyen bu adamlarla istersek d?nya ?ampiyonu olal?m. ne ifade eder?

i?i bombo? "imparotare" gibi trajikomik laflarla ?n?m?ze konmu? , ge?er ak?eli?i ancak bizimki gibi 3. s?n?f ?lkelerde olabilecek bir toz bulutudur kendisi. 2 ay i?inde milan'da kap?n?n ?n?ne konan bir tipe ; benzeri ?ekilde haddini bildiren bir d?zen olmay?nca; daha ?ok b?yle k?t? karikat?r imparatorlar?m?z olur. ve o y?zden i?te oras? italya buras? t?rkiye'dir.

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ferhat U?urlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ya ne sakatl??? arkada?lar. ke?ke elimizde olsada yabanc?lar filan dahil b?t?n tak?m? yollasak milli tak?ma. bizim antrenman sahas?nda olacaklar?na milli tak?m kamp?nda daha g?vende olurlar bence
                  Hi? belli olmaz
                  Rakibin karaktersiz oyuncular?na zerre g?venim yok
                  laf?m? geri al?yorum
                  O?uzhan Sivas ma??nda yokmu?. demekki s?k?nt? bizim antrenman zemininde filan de?ilmi?, bildi?in bizim ?zerimizde bir u?ursuzluk var arkada?...

Yorum Yap

A sporda a2 milli ma?? var ?ngiltere ile. Kerim frei ve cenk tosun oynuyor. Gen?ler g?zel oynuyor izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

hiddink d?neminde ?o?u ki?inin so?umas?n?n en b?y?k sebeplerinden biri o?uz ?etin'dir. hiddink pek tan?m?yordu oyuncular? o?uz ?etin de ne kadar fbli gsli varsa k?t? oynasa bile kadroya doldurtuyordu

Yorum Yap

Eskiden milli ma? var iken kanallar yay?n ak???n? de?i?tirir tekrar programlar oynat?rlard? ??nk? bilirlerdi T?rk hak? televizyonda sadece milli ma?? izleyecek. D?n ise bakt?m t?m kanallar ayn? yay?n ak???na devam ediyor ben bile ma?? izlemedim dizi izledim ve arada bakt?m sadece. ??in k?t? taraf? ?evremde ma? oldu?undan habersiz insanlar vard? durum bu derece k?t? k?sacas?.

Biz her zaman rakiplerimize g?re kadro olarak zay?ft?k a??kcas? en iyi d?nemimizde de b?yle idi ama bizi ba?ar?l? yapan milli tak?m ve taraftar kenetlenmesi idi. Halk? bu kadar futboldan ve Milli tak?mdan so?utur isen ma? zaman? biletleri sponsorlara da??t?p tak?ma destek olacak taraftar yerine sinema izlemeye gelmi? gibi oraya gelmi? gruplar? oraya toplar isen b?yle olur.

Beni en ?ok ?zen konu ise 2003-2004 sezonunda ?ansal ile erman?n be?iktal b?yle gider ise ekme?imizden olaca??z a??klamas?d?r. Sen almanyada ya??yorsun karde?im bayern m?nih tak?r tak?r top oynar iken kimse ??k?p ekme?imizden oluruz diyor mu? demiyor tabi aksine i?lerine geliyor ??nk? g?zel futbol demek reyting demek. O sene i?te bizim b?yle ?n?m?ze ge?tiler ve o g?n bug?nd?r futbol olarak geriye gidiyoruz ama biz geriye gittik?e adamlar marka de?eri deyip duruyor.

?ok hakl?s?n abi.

Yorum Yap

?ki ma?ta havlu att?k, bundan sonra gen?leri izleyelim bence. Sonraki turnuvalar i?in faydas?n? g?r?r?z belki hi? de?ilse.
                          Hangi gen?ler, arkadan gelen bir nesil var da ben mi bilmiyorum.
                          Ozan Tufan (zaten oynuyor), ara s?ra oynayan O?uzhan ?zyakup, Hakan ?alhano?lu; ?ok az oynayan ya da hi? oynayamayan Salih U?an, Bilal Ba?a??ko?lu, Kerim Koyunlu, Ahmet ?al?k, Muhammed Demir vs...

Devam etmemi ister misin?
                          Hocam arada oynayanlar? zaten s?ylemi?ssin, onlar d???nda bu sezon Salih u?an s?f?r ma?, Bilal 2sinde sonradan oyuna girmek ?zere toplam 4 ma?, Ahmet ?al?k h?mm, Muhammed demir zaten d?kt?r?yor onu biliyoruz, evet devam etmeni isterim, 20 li ya?larda 100lerce T?rk oyuncu var, istedi?ini yazabilirsin,
                          benim demek istedi?im arkadan gelen nesil falan yok, kendi tak?mlar?nda ba?ar?l? olup da milli tak?ma se?ilmeyi hakeden 3 ten fazla oyuncu sayamazs?n. Bel?ika milli tak?m?na bir bakabiliriz mesela, ger?i hepsi a tak?mda oynuyor ama

Courtois 21
                          De Bruyne 23
                          Eden Hazard 23
                          Lukaku 21
                          Bakkali 18
                          Benteke 23, hani elimizde b?yle bir gen? ekip var arkadan gelen de oynatm?yoruz sanki, kim Allah a?k?na yeni nesil.
                          Hocam, Bel?ika ?rne?i ?ok u? bir ?rnek. Dedi?in gibi hepsi ?ok kaliteli oyuncular ve tak?mlar?nda as oynayan futbolcular. Buna ra?men, 2014 D?nya Kupas?'nda 'vay be' diyebilece?imiz bir derece yapamad?lar; ??nk? onlar?n da zamana ihtiyac? var. Yeni yeni bir araya geliyorlar milli tak?mda.

Emre B., Burak, Sel?uk ?nan, Volkan Demirel vs. gibi adamlar?n yerine benim sayd???m gen?leri bir araya getirip milli tak?ma al??t?rmak gerekti?ine inan?yorum ben. Hemen olmasa da, mesela 2018 ya da 2020 y?llar?ndaki turnuvalarda meyvesini yiyebiliriz. O gen?lerin hi?biri bo? bele? adamlar de?il, yeter ki g?venilsin.

Yorum Yap

Milli ma? haftas?nda futboldan iyice so?uyanlara, "Class of92" belgeselini tavsiye ederim. ?u an ntvsporda...Giggs, Scholes, Beckham ve Cantona'n?n a?z?ndan 90'lar?n United efsanesini hat?rlamak isteyenlere...

Yorum Yap

Yabanc? s?n?r? kalkmal?.

Tek ??z?m bu.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Yabanc? s?n?r? kalkmal?.

Tek ??z?m bu.
                                Herkes rant?n? oturtmu?. Kesinlikle kald?rmazlar. ??nk? futbolu ger?ekten gerizekal?lar y?netiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X