Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?ek Cum. ve Letonya Ma?lar?n?n Aday Kadrosu A??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

T?rk futbolcusu en fazla ?ok yetenekli olabilir.
    Ancak hi? biri futbolun en basit kurallar?n? bilmiyor.

Pas? al?rken topla rakibi aras?na v?cudunu sokarak almas? gerekirken rakibin pres yapt??? yerden d?nmeye ?al???yor, pas ataca?? yerde ?ut at?yor, ?ut pozisyonu geliyor ?nce sa??yla d?zeltip soluna al?yor sonra tekrar sa??na ?ekip pozisyon ?ld??? i?in yana pas yap?yor, Ozzie aya??na topu ilk ald???nda 30-35 sn topu s?rd? kimse kendini bo?a ??karmad??? i?in pas veremedi.

??in ?zeti sirk i?in ?ok iyi futbolcu yeti?ir (yeti?tiririz demiyorum ??nk? altyap?lar facia) ama futbolu bilen futbolcu yeti?tiremeyiz.

Yorum Yap

Suan milli takimin basinda bilic olsa ne olurdu acep

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Suan milli takimin basinda bilic olsa ne olurdu acep
        2 ma? att???m?z 2 yedi?imiz 0 6 puan

Y?z?ne s?ylesem bana da fuck ?eker

Yorum Yap

Biri Hasan ?a?'a sol a??kta Olcay oynad? desin. G?khan T?re Caner'e yard?m etmedi diyip duruyor. Bide t?reye g?khan diyor g?n?le g?kean diyor.

Yorum Yap

Mactan sonra elestirmek kolaydir ama oyuna giren muhammedin ne isi var abi milli takimda. Semih senturk olsa dahakotu olamazdi, yada cenk tosun olsa.

Caner iyiydi evet ama golu onun yuzunden yedik. Olcay ve gokhani cikartana kadar hicbir is yapmayan selcuk efendiyi niye bekleriyorsun??

Sirf oyuncu degisikligi yapmak icin yapildi bugun degisiklikler..

Yorum Yap

3.bile olamaz art?k

Yorum Yap

Aslı Mustafa Altikardes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Biri Hasan ?a?'a sol a??kta Olcay oynad? desin. G?khan T?re Caner'e yard?m etmedi diyip duruyor. Bide t?reye g?khan diyor g?n?le g?kean diyor.

?lkedeki futbol.yorumcusu oyuncunun oynadigi mevkiyi bilmiyor ondan sonra ?ekleri kucumsuyoruz boyle futbol adamlarinin oldu?u ?lkeye boyle milli takim normal...

Yorum Yap

?ki ma?ta havlu att?k, bundan sonra gen?leri izleyelim bence. Sonraki turnuvalar i?in faydas?n? g?r?r?z belki hi? de?ilse.

Yorum Yap

Fatih Terim ?mer'e ?akt? inceden. ?mer sakat, zaten gelmiyor da dedi. Bidaha alaca??n? sanmam kadroya.

Yorum Yap

Asl?nda d???nd?m de, milli tak?m kadrosu ??yle olabilir:

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?ki ma?ta havlu att?k, bundan sonra gen?leri izleyelim bence. Sonraki turnuvalar i?in faydas?n? g?r?r?z belki hi? de?ilse.
                        Hangi gen?ler, arkadan gelen bir nesil var da ben mi bilmiyorum.

Yorum Yap

1-Ersan varken Topal stoper oynarsa o kafa gol?n? yersin.
                          2-Sel?uk gibi m?zmin formsuz bir adam nas?l b?yle bir ma?ta kadroya al?n?r, yetmez ilk 11 oynar?
                          3-Muhammet Demir de?i?ikli?i nedir?
                          4-Letonya'dan 3 puan alabilir miyiz?

Yorum Yap

Terim'in ironi yapt???n? d???nm??t?m. Ama adam harbi harbi iyi oynad?k demi? ya la.

Yorum Yap

?yi oldu.Hi? oyuncu yollamasak ke?ke.

Yorum Yap

Aslı Onur Ozcelik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Hangi gen?ler, arkadan gelen bir nesil var da ben mi bilmiyorum.
                                Ozan Tufan (zaten oynuyor), ara s?ra oynayan O?uzhan ?zyakup, Hakan ?alhano?lu; ?ok az oynayan ya da hi? oynayamayan Salih U?an, Bilal Ba?a??ko?lu, Kerim Koyunlu, Ahmet ?al?k, Muhammed Demir vs...

Devam etmemi ister misin?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X